Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, manieq01 napisał:

TVP Info jest jedyną stacją informacyjną dostępną w DVB-T na obszarze całego kraju,

I jedyną niekodowaną stacją informacyjną dostępną z satelity. Zatem nic dziwnego, że zasięg techniczny przekłada się na największa oglądalność. Ale o tym wiedzą tylko ci, którzy interesują się aspektami technicznymi emisji telewizyjnej, a nie przeciętni odbiorcy.

Edytowane przez K63
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wislok napisał:

Przy czym to,że TVP INFO wygrywa z TVN24 nie jest oczywistością, bo przez długi okres pomimo tego wszystkiego co Panowie i Panie piszą powyżej TVN24 wygrywał z TVP INFO. 

To świadczy tylko o tym że do oglądania informacji o pandemii włączyli się ludzie którzy do tej pory tak bardzo informacją się nie pasjonowali. A że TVP Info ma największy zasięg techniczny jako kanał niekodowany, więc najłatwiej sięgnąć po informacje z tego kanału.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, szyzag123 napisał:

Wystarczy odjąć widzów w samym DVB-T (gdzie nie ma TVN24) i można obiektywnie sprawdzić oglądalność między tymi 2 kanałami. Możesz mi wierzyć lub nie, ale gdyby TVN24 byłoby w naziemnej to dzień w dzień biłby TVP Info na good morning.

W ogóle chore jest porównywanie kanału nadającego naziemnie z kanałem dostępnym głównie w kablówkach albo płatnych platformach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

Przy czym to,że TVP INFO wygrywa z TVN24 nie jest oczywistością, bo przez długi okres pomimo tego wszystkiego co Panowie i Panie piszą powyżej TVN24 wygrywał z TVP INFO. 

Swoją nadmierną głupotą i propagandą również zwyciężają. I co? Nic. To nie znaczy, że są najlepsi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ruszyło na konkurencję, bo najwyraźniej mały-wielki ponownie wraca do tematu "repolonizacji mediów". Trzeba więc konkurencję oczernić, aby ciemny lud połknął haczyk i popierał stopniową cenzurę medialną. Zaczną od TVNu, który jest im najbardziej przeciwny i będą tak stopniowo postępować z każdą stacją, która za bardzo się wychyli przed szereg. Przerabiali to już Turcy, przerabiali Węgrzy, teraz czas na nas, bo nie jest tajemnicą że idziemy tą samą drogą co oni.

Swoją drogą dość zabawny jest fakt, że takie działania popierają głównie "prawicowcy aka. precz z komunistami". Ironia losu, że komuniści najgłośniej krzyczą o jej likwidacji ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ipo napisał:

W ogóle chore jest porównywanie kanału nadającego naziemnie z kanałem dostępnym głównie w kablówkach albo płatnych platformach. 

 

Chore to jest to, jak Olechowski podaje wyniki oglądalności serwisów informacyjnych, a na koniec okazuje się, że Wiadomości mają oglądalność liczoną zarówno z TVP1 i TVP Info, a Fakty czy Wydarzenia mają tylko liczoną oglądalność z anten głównych (bez odpowiednio TVN 24 BiS i Polsat News/2).

 

I się okazuje, że Wiadomości zawsze wygrywają z Faktami, mimo że tak nie jest.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma dowodów jak je wypłacono , tylko nie ma informacji komu ile.. Senat nie kwestionuje faktu. Naprawdę warto jeśli już oglądacie to róbcie to uważniej. 

https://www.tvp.info/47613217/centrum-informacyjne-senatu-15-mln-zl-wyplacilismy-w-grudniu

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Jak nie ma dowodów jak je wypłacono , tylko nie ma informacji komu ile.. Senat nie kwestionuje faktu. Naprawdę warto jeśli już oglądacie to róbcie to uważniej. 

https://www.tvp.info/47613217/centrum-informacyjne-senatu-15-mln-zl-wyplacilismy-w-grudniu

A co powiedziały Wiadomości 16 kwietnia? Odniesiesz się do tego? Zasugerowały że wypłacono je w czasie pandemii nie mając na to żadnych dowodów, mówiąc wprost ludzie zaciskają pasa, a tu Senat sobie nagrody wypłaca.  Oglądasz uważnie?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dvbtowiec napisał:

A co powiedziały Wiadomości 16 kwietnia? Odniesiesz się do tego? Zasugerowały że wypłacono je w czasie pandemii nie mając na to żadnych dowodów, mówiąc wprost ludzie zaciskają pasa, a tu Senat sobie nagrody wypłaca.  Oglądasz uważnie?

A oglądałem "Wiadomości" 16 kwietnia? Mam obowiązek oglądać każde wydanie serwisu informacyjnego TVP?  Od siebie dodam,że Ci Państwo dostają wynagrodzenie, pracowali 1,5 miesiąca i wypłacanie im jeszcze nagród uważam za nieuzasadnione.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok W takim razie trzymaj link, od 17 minuty jest ten paszkwil https://wiadomosci.tvp.pl/47298438/16042020-1930 Polecam jednak obejrzeć też początek, słowa Pani prowadzącej "Polacy zaciskają pasa, marszałek Senatu daje swoim współpracownikom nagrody" po czym wjeżdża Pereira ze słowami "Mówimy o sumie 1,5 mln zł za niecałe 5 miesięcy."  O jakich pięciu miesiącach mówi ten człowiek? Czyżby pokusił się o kłamstwo żeby uwiarygodnić przekaz o nagrodach podczas pandemii? To nie jest manipulacja, to jest zwykłe kłamstwo i w pełni świadome, przecież w tym paszkwilu sami mówią, że "anonimowy obywatel" kontaktował się z Senatem już w lutym w tej sprawie.

Ci, którzy pracowali tylko 1,5 miesiąca dostali dodatek tylko za ten okres, tak twierdzi Centrum Informacyjne Senatu 

"CIS informuje, że dodatek senacki w łącznej kwocie 1 535 866,00 dla 323 pracowników Kancelarii Senatu został wypłacony jedynie w grudniu 2019 r. Pracownicy, zatrudnieni od początku X kadencji Senatu, otrzymali dodatek w kwocie niższej - proporcjonalnej do okresu zatrudnienia."

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

A oglądałem "Wiadomości" 16 kwietnia? Mam obowiązek oglądać każde wydanie serwisu informacyjnego TVP?  Od siebie dodam,że Ci Państwo dostają wynagrodzenie, pracowali 1,5 miesiąca i wypłacanie im jeszcze nagród uważam za nieuzasadnione.  

Oczywiście obowiązku nie masz, ale w tym wątku nie rozmawiamy o zasadności wypłaty premii urzędnikom państwowym, bo bazując na tym co powiedziałeś, dziwne że nie masz pretensji do "Premii które im się po prostu należały" i to nie w kwocie średnio 4tys. na osobę, ale w tamtym okresie przeciętnie 60tys do 80tys. na osobę.

Ale to nie portal oceniający wysokość i zasadność premii. Zostawmy to innym. Tu oceniamy rzetelność dziennikarką.

Zatem jeśli zabierasz głos w sprawie premii z Senatu, to zapoznaj się z materiałami, przecież są w internecie i oceń OBIEKTYWIZM i RZETELNOŚĆ DZIENNIKARSKĄ, a nie uciekaj sprytnie od oceny, bo nie oglądałem. A może oglądałeś, tylko wygodnie Ci jest powiedzieć nie widziałem.

 

Gdyby TVN podjął tą dziecinną piłeczkę i codziennie poświęcał kilka minut na analizowanie rzetelności dziennikarskiej tej stacji, miałby o czym mówić. Chwała mu za to że w tym nie uczestniczą.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec regulamin forum  generalnie zabrania rozmów politycznych, ale jak chcesz wiedzieć negatywnie oceniałem premie przyznane rządzącym przez Beatę Szydło . Co do całej reszty nie uznaję TVP INFO, TVP za rzetelne, obiektywne, bezstronne źródło informacji i naprawdę nie wiem jeszcze ile razy z uporem maniaka będziecie mi wmawiać Ty lub @Pawel1987 poglądów, których nie reprezentuję. Jeśli TVP INFO w dniu tego materiału miało wiedzę ,ze premie zostały wypłacone w Grudniu to tak kłamało - wprowadzało swoich widzów celowo w błąd , nie pierwszyzna w ich wykonaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...