Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie, ale te nachalne paski "Historyczne zwycięstwo PISu" i temu podobne zaczynają już mdlić. Nie wiem dla jakiej widowni jest przygotowywana ta propagandowa papka , ale większość moich znajomych przerzuciło się na Polsat News mimo że głosowali na PIS. Ja mam tylko nadzieję, że po wyborach coś zmieni się w tym klimacie, bo to już nie taki sam Sejm, całkiem inny Senat, no i prezes TVP też może będzie do wymiany. Macie rację,że nie ma co porównywać TVP do komercyjnych stacji. Sam oglądam Teatr TV, TVP Kulturę , seriale i teleturnieje na TVP2. Tego TVN i Polsat nie ma. Ale epoka propagandy sukcesu była prawie 50 lat temu i naiwny myślałem że już nigdy nie wróci. Wróciła. Ze zdwojoną siłą.?

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2019 o 22:24, manieq01 napisał:

Dziś "Wiadomości" mocno spuściły z tonu, więc jest jeszcze jakaś nadzieja. ;)

Też to zauważyłem. Chodzi o to że obserwatorzy OBWE podali manipulacje  tvp jako główny czynnik nierównych wyborów dlatego póki co dopuścili do decyzji SN. Nawet Gowin ma już dość tej nachalnosci. Byl artykuł. [beep] kurs.. dał się nawet "zazdjeciowac"w obozie władzy po ogłoszeniu wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zmieniono tak zwaną "karuzelkę", czyli kwadracik z oprawy ekranowej służący do zapowiadania pozycji programowych i gości. Od teraz jest tam widoczne logo danego programu, pod którym znajduje się godzina nadawania, nie ma za to wymienianych gości. Zmienili to dzisiaj po południu najpewniej (bo jak oglądałem fragment "Minęła 9" to jeszcze była ta stara wersja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To oczywiste, ale to by musiało też nastąpić wtedy kiedy startowała telewizja naziemna bo teraz to już po ptokach kiedy ludzie mają kanały poustawiane i male szanse, że starsze osoby będą się bawiły w ich ustawianie na nowo jak już mają TVP Info. Polsat przed laty bardziej stawiał na kasę z gniazdka niż dostępność tego kanalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od wczoraj TVP Info stosuje ciekawe rozwiązanie z paskami informacyjnymi. Na samym dole przewijają się na czerwono rezultaty sondażu poparcia kandydatów na prezydenta RP, wyżej, również na czerwono, pasek 'PILNE' z doniesieniami o koronawirusie, wyżej - odpowiednio do tematu - biała lub czerwona belka.

 

tvpinfo-10320.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na TVP Info co chwilę jedne konferencje prasowe są przerywane drugimi. Jeden wojewoda wchodzi w transmisję drugiemu... Wygląda to mało profesjonalnie. 

 

Najlepiej, aby część konferencji transmitowała TVP1, albo nagrywali i odtwarzali po kolei wszystko na TVP Info. Bo nie wszystko się na raz zmieści w jednym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...