Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

 Wskaż mi to w ostatnich 8 latach.

Ustawiasz mnie jako obrońcę TVP lat 2016-2023, a ja nie oceniam TVP dobrze, wiec nie bede jej bronić.   

Jeśli bo mój post skierowany do konkretnego usera @Kirk zarzutem jest brak okienka to rozumiem, ze ta dobra TVP powinna w jego opinii mieć. Ja takowego nie widzę, ale może przeoczyłem stąd prośba o wskazanie takowego.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienka jak na razie nie ma, a moim zdaniem dobrze by było, gdyby w telewizji publicznej się znalazło, gdyby było tak że na przykład jednego dnia swój program ma ktoś bardziej konserwatywny, a innego ktoś bardziej liberalny. Pod tym względem choćby ekipa Walendziaka się prezentowała lepiej niż ekipy kierujące TVP w ostatniej dekadzie, jak nie dłużej. I to warto byłoby zrobić, szczególnie jeśli się potrafi w debatach czwartkowych albo programach publicystycznych tak zapraszać gości, by prezentowali różne punkty widzenia.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fanbonda napisał(a):

Ustawiasz mnie jako obrońcę TVP lat 2016-2023, a ja nie oceniam TVP dobrze, wiec nie bede jej bronić

Może i dobrze nie oceniasz, ale aktywności przed grudniem nie miałeś w tym wątku.

Za to teraz chętnie wyszukujesz każde najdrobniejsze potknięcie.

Zatem sam się trochę tak ustawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiler napisał(a):

Dzisiaj o 20:15 rusza program "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz": https://press.pl/tresc/81487,w-tvp-info-od-dzis-program-_bez-trybu_-justyna-dobrosz-oracz_

Szkoda tylko że ten program ma być do 20:50. Spokojnie można by go było dociągnąć do 21:00 tak by kolejny „Minął Dzień" w niemalże wszystkie dni miał stałą godzinę emisji. Smuci też że skracany jest też program „Dziś wieczorem" który to chyba miał być programem codziennym. To świadczy tylko o tym że TVP Info powinno wydłużyć o godzinę czas nadawania programu na żywo by wszystko pomieścić. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Dawny prezenter którego nie przyjęła pod swoje skrzydła Republika w nowej roli

Żadna praca nie hańbi, sam zainteresowany powiedział, że jest na robocie i że potem będą efekty, zresztą Ziemiec nadal prowadzi rozmowy w RMF, a prace budowlano-remontowe nie są czymś złym, nie gryzą się z głównym zawodem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kirk napisał(a):

Żadna praca nie hańbi

Oczywiście że tak, nie da się jednak nie zauważyć iż żadna duża redakcja nie chce składa propozycji "dziennikarzom" z dawnego TVP Info i gdyby nie Republika być może z rynku medialnego by musieli zejść. Sam Ziemiec mówił swego czasu że nie nikt z propozycjami nie dzwoni.

To jednak o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czepianie się o nic nie znaczące szczegóły. Tym bardziej śmieszne jest to że to robi profil należący najpewniej to Samuela Pereiry któremu to chyba nudzi się w życiu :P

Edytowane przez Poland
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...