Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc niniejszy wpis wspomnianej dziennikarki jest dosyć zabawny. 

Ciekawe tylko gdzie będzie ten „bal" o którym wspomina dziennikarka? Obstawiam w ciemno TV Republikę. 

 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Michu_97 napisał(a):

Ja bym nie nazywał ją dziennikarką. Pani Monika Borkowska wystąpiła w Wiadomościach TVP kilka lat temu jako zwykła "matka 5 dzieci".

Na byłym Twitterze już ktoś zdążył wytknąć jen coś innego a mianowicie że w paskach „Wiadomości" była podpisywana jako mieszkanka dowolnego miasta w Polsce co teraz śmiało może być kontynuowane w Republice. 

Najlepsze w tym wszystkim jest to że patrząc na wspomniany przeze mnie wpis można odczuć wrażenie że pani Borkowska stwierdziła że skoro nie może już jadzić na kogo się da to po prostu rzuci papierami. Strzeliła też focha na swojego byłego pracodawcę nazywając go „Titaniciem" choć bardziej to jej kariera zasługuje na to określenie.

W powyższym wpisie Pani Borkowska dobitnie pokazała że dusi się w środowisku obiektywnego i zarazem  dziennikarstwa które to dostarcza obiektywne informacje zamiast kubła pomyj. Stąd też nie mogła na to patrzeć i być częścią szopki choć tak naprawdę to ona prowadziła programy (w tym „Jak oni kłamią") które to nią były. 

Tymczasem na Facebooku Pani Maria Przełomiec ogłosiła oficjalny koniec „Studia Wschód": https://www.facebook.com/story.php/?story_fbid=1024987395910484&id=100051977003824

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kirk napisał(a):

Od dzisiaj rozmowa po dzienniku "19:30" zyskała nową nazwę i pojawia się jako "Pytanie dnia".

Ponadto, przed samą "19.30" pojawiła się zajawka tego programu, gdzie prowadząca - Dorota Schnepf zapowiadała, jakie pytania zada dzisiejszemu gościowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend, w związku z ciszą wyborczą, zostają odwołane wszystkie programy publicystyczne, poza dwoma - Kiedyś to było..., którego pierwszy odcinek zostanie pokazany jutro o 18:30 oraz 100 pytań do....

 

W niedzielę kanał pokaże dwa filmy dokumentalne w porach, które dotąd na filmy dokumentalne nie były zarezerwowane:

10:32 Kolebka ludzkości (Japonia, Niemcy, 2019);

17:30 Irlandia Północna - niekończąca się wojna (Francja, 2022).

 

Z wiadomych przyczyn jutro brak powtórek programu Forum w TVP Polonia.

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę pisze. Polać mu! To jest po prostu syndrom sztokholmski. Polecieli zagłosować na tych którzy wyrządzili im największą krzywdę. Po wyborach dopiero wyszło, że te wszystkie działania z protestami to czysta polityka.

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, rolnicy oglądają Info? Chyba Republikę bo ta im nakręca te wszystkie protesty. Poza tym to jest jego prywatna opinia. No i nie oszukujmy się opinia dość trafna. Jeszcze raz podkreślę, że w przypadku publicznego nadawcy nie powinna się liczyć tylko ilość. Mnie cieszą zmiany w TVP Info nawet kosztem widowni. Jakbym miał wybierać tamto TVP z większą widownią i to z mniejszą to nie mam żadnych wątpliwości. Oczywiście nadal to wszystko wygląda dość biednie, ale wierzę że to tylko coś przejściowego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ipo napisał(a):

Oczywiście nadal to wszystko wygląda dość biednie, ale wierzę że to tylko coś przejściowego.

W tym tygodniu oglądałem debatę z PE z europosłami. Studio w którym siedzieli było otwartą przestrzenią połączoną z newsroomem jak przypuszczam, oraz z holem głównym. Zapewne to jest przestrzeń wynajmowana różnym ekipom.

Ale do czego zmierzam, nie było nic specjalnego w scenografii tego studia, natomiast ta przestrzeń robiła wrażenie. Oglądałem tą debatę z dużym zainteresowaniem zarówno merytoryczną rozmową jak i jakościowo. Szum głosów dobiegający z oddali zupełnie nie przeszkadzał, a wręcz dodawał pewnego kolorytu temu przekazowi. Prosta rzecz a zupełnie inny odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

W tym tygodniu oglądałem debatę z PE z europosłami. Studio w którym siedzieli było otwartą przestrzenią połączoną z newsroomem jak przypuszczam, oraz z holem głównym. Zapewne to jest przestrzeń wynajmowana różnym ekipom.

To było studio w Brukseli, z którego korzystają różne telewizje. Pamiętam, że nawet TV Trwam z niego tworzyła swój program o PE.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...