Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ci co pozostali przecierają oczy ze zdumienia że jednak świat jest inny niż im serwowano przez 8 lat. 

Wygląda na to, że jednak większość po przetarciu oczu obserwując rzeczywistość , przestała oglądać już ten kanał..

Rzeczywistość poza szklanym ekranem.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

To oczywiste. Rzeczywistość jest trudna do przełknięcia, lepiej słuchać propagandy w mediach które ją nadal serwują, tam mówią to co ten widz chce słyszeć. 

 

 

Kto będzie prowadził "100 pytań do"? 

Skoro jesteśmy w watku o TVP Info rozumiem, ze piszesz o tej stacji. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl przez chwilę. 

Jeśli abonujesz płatne pakiety, to nie masz w nich tylko TVN24. Abonujesz je także dla kanałów np. filmowych czy sportowych. Zrezygnujesz z tego bo jest nowe TVP Info? Nadal masz dostęp do TVP Info, Polsat News czy TVN24 w ramach tego pakietu. 

 

Ja wiem sam po sobie, nadal najchętniej wybieranym kanałem jest dla mnie TVN24, ale coraz częśxiej zaglądam na TVP Info, bo wreszcie nie ma w nim hejtu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sie ma w pakiecie TVN24 to się ma i TVP Info, pytam dlaczego jednak chętniej dalej jest wybierany TVN24. Co wg was należałoby poprawić, czego wam brakuje w ramówce stacji po zmianach. Co wg Was, bo mnie jednak brakuje codziennego dużego pasma publicystycznego po 20. Plusem na pewno jest magazyn zagraniczny. Przydałby się pasmo z reportażem, myślę, ze nie zawadziłby powrót Marii Przełomiec i Studia Wschód.  Czy TVP Info pokazuje jakiś większy magazyn kulturalny, można by niedzielę wypełnić mniejsza liczbą newsów. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oprócz takiej dużej debaty po 20:00, tak jak to było przez długi czas w "Minęła 20", dobrze byłoby, aby pojawiły się w stacji serwisy biznesowe, takie jakie też były w Info jakąś nieco ponad dekadę temu. Jeden przy otwarciu giełdy, drugi około południa, trzeci po zakończeniu notowań i jakieś podsumowanie około 23:00. Tego w polskiej telewizji brakuje, bo nawet konkurencja w TVN24 jeśli ma teoretycznie bloczki biznesowe, to one są, owszem, poświęcone danemu istotnemu zagadnieniu, jak choćby nowym zasadom udzielania wakacji kredytowych, to nie ma tam raportu o tym, jak stoi giełda i po ile są waluty.

 

Zastanawia mnie też, z jakiego powodu "Młodzież kontra" jest co 2 tygodnie, zamiast co tydzień. Równie dobrze można by było dać "100 pytań do..", jak już ten program ruszy, na sobotni wieczór, skoro w niedziele ma być "Bez retuszu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program "Sto pytań do..." został przeniesiony na sobotnie wieczory i będzie emitowany o godzinie 20:00, a jego start już 2 marca, więc w tej sytuacji należałoby program "Młodzież kontra..., czyli pod ostrzałem" emitować nie co 2 tygodnie, a co tydzień w każdą niedzielę o godzinie 17:30 i to w całości na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem trwa akcja przenoszenia sprzętu z Placu Powstańców do głównej siedziby TVP na ulicy Woronicza. Sytuacje tą zdążył już skomentować Samuel Pereira: https://wpolityce.pl/media/683260-nasz-news-sprzet-tai-wynoszony-z-pl-powstancow

file.php?id=17357&mode=view

Tymczasem jak poinformowało forum Media2 (w tym użytkownik @Kostka od którego to pochodzi powyższe zdjęcie) na antenę TVP Info wróciła „karuzela" która to dotyczy na razie tylko gości programów publicystycznych. Mi osobiście zamysł jej powrotu niezbyt odpowiada gdyż nie pasuje ona do kolorystyki grafiki stacji. 

 

Jednocześnie dzisiaj miała miejsce dosyć dziwna ale jednocześnie zamierzona sytuacja z kamerą o której to nawet wspomniał Bartosz Cebeńko. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał(a):

Tymczasem trwa akcja przenoszenia sprzętu z Placu Powstańców do głównej siedziby TVP na ulicy Woronicza. Sytuacje tą zdążył już skomentować Samuel Pereira: https://wpolityce.pl/media/683260-nasz-news-sprzet-tai-wynoszony-z-pl-powstancow

file.php?id=17357&mode=view

Tymczasem jak poinformowało forum Media2 (w tym użytkownik @Kostka od którego to pochodzi powyższe zdjęcie) na antenę TVP Info wróciła „karuzela" która to dotyczy na razie tylko gości programów publicystycznych. Mi osobiście zamysł jej powrotu niezbyt odpowiada gdyż nie pasuje ona do kolorystyki grafiki stacji. 

 

Jednocześnie dzisiaj miała miejsce dosyć dziwna ale jednocześnie zamierzona sytuacja z kamerą o której to nawet wspomniał Bartosz Cebeńko. 

Warto zauważyć, ze TVP nie ma Prezesa, jest likwidator i dyrektor generalny. Wiec powinna zostać wezwana policja w tym momencie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym użyte w artykule określenie „prezesa" dotyczyło być może Pana Tomasza Syguta (dyrektora generalnego TVP) gdyż on piastował tą funkcje przed wprowadzeniem likwidatora a po czasie zakończenia pracy w ramach pełnionej funkcji tytulatura zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, abc70620 napisał(a):

Program "Sto pytań do..." został przeniesiony na sobotnie wieczory i będzie emitowany o godzinie 20:00, a jego start już 2 marca, więc w tej sytuacji należałoby program "Młodzież kontra..., czyli pod ostrzałem" emitować nie co 2 tygodnie, a co tydzień w każdą niedzielę o godzinie 17:30 i to w całości na żywo.

TVP Info buduje chyba jakieś nowe pasmo publicystyczne w weekendy bo w niedziele od 3 marca o godzinie 20:00 emitowany będzie program „Bez Retuszu" Marka Czyża. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...