Jump to content

Kostka

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Kostka

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak samo jest w wersji radiowej reklam. Powiem krótko - chyba nareszcie koniec kampanii z Eweliną. Słynne hasło pozostało.
 2. Szkoda że sam moment startu TV4 się nie uchwycił, ale zawsze coś.
 3. Przepraszam bardzo, ale co tu się kurka dzieje???
 4. @ciastek, GENIALNE! Tudzież sam wcześniej wpadłem na pomysł, żeby właśnie logo Jedynki czy Dwójki pokolorować na kolory flagi.
 5. Bo pewnie ich nie stać na kręcenie reklamy zresztą.
 6. @KatarzynaMadej55Właśnie o tym powiedziałem... Nie wiem, czy plan tzw. kanału "classics" by się u nas przyjął. Bo coś mi się zdaje, że to nierealne.
 7. Przecież właśnie sam napis "REKLAMA" też jest widoczny na filmikach. Tak samo brzmi "reklama" w czeskim języku. Chociaż w Polsce pewnie nie zmienił się na napis "REKLAM".
 8. O ile taka opcja jest dobra, tak wg mnie ten kanał by nadawał w 16:9. Oczywiście pozycje w 4:3, tak jak są emitowane na Disney Channel niegdyś od czasu do czasu.
 9. Dziękuję bardzo. Powiem tyle, że kiedyś Disney Channel było o wiele inne niż te obecne. Nie było aż tak bezpłciowych seriali, więcej było kreskówek, i nie było nawet tych latynoskich tasiemców typu Violetta...
 10. Chyba trzeba założyć wątek "Disney Channel dawniej...", bo normalnie KatarzynaMadej55 pisze głównie o tych starszych czasach. A wątek jest o tych współczesnych.
 11. A tu znajduje się o wiele lepsza wersja tej mapy.
 12. Kostka

  TVP dawniej

  Pewnie zaobserwowałeś przebieg przełączenia z Telewizji Wrocław na TVP2, czyli po prostu zakończenie pasma lokalnego. Emitowano wtedy animację podobną do tej, którą podał @milosz. Coś w stylu tego, tylko że z drobnymi różnicami: http://chomikuj.pl/tparchiwum/Telewizja+Wroc*c5*82aw/Plansze+wywo*c5*82awcze+i+identy/Pauza+OTV+Wroc*c5*82aw,6362162815.wmv(video) (niestety nie znalazłem linku do tejże pauzy na YT) I potem był przeskok na właśnie tę animację, w której był wspomniany człowiek witruwiański:
×
×
 • Create New...