Jump to content

Kostka

Users
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About Kostka

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Otóż to. @Gierek nawet wstawił zdjęcia, za którego pozwoleniem wrzuciłem je już na forum.
 2. @Tapcel2020 Zaraz... serio twój kanał ci za to zgłosili? Mi się wydaje że za co innego.
 3. Przecież nawet za wstawienie jednego niewinnego zdjęcia z gazety nawet bardzo starej nie grozą żadne konsekwencje prawne. Ci, którzy wiedzą na czym polega "prawo cytatu", doskonale kumają, dlaczego warto wstawiać ramówki z starych czasopism
 4. To nie był nawet w ogóle program muzyczny. Pod tą pozycją w ramówce kryło się sporo różnorodnych programów muzycznych nawet o różnych gatunkach, głównie były to ich powtórki, ale częściej widywane te programy były właśnie w tym nocnym paśmie, niż np. na Polsacie 2 o poranku. A do kiedy był ten blok? Zdaje mi się, że chyba do okolic 2004/2005. Pod koniec 2002 roku już go znacząco ograniczono, jednocześnie wprowadzając w dni powszednie do nocnej ramówki Aquaz Music Zone (wtedy Aquaz - Superchat).
 5. Kostka

  Hyper+

  A Tomek Kreczmar miał wtedy swoją spółkę.
 6. Kostka

  Hyper+

  Tym bardziej że Tomek Kreczmar już nie pracuje nawet w samym TT+.
 7. Wygląda na to, że niektóre pliki na MediaFire jednak wygaszają. Oby ten również nie wygasł, ale szczerze w to wątpię... Zatem na wszelki wypadek przesyłam bardziej "wygodną" i niewygasającą paczkę w postaci... albumu zdjęć: https://postimg.cc/gallery/L1Fz3Kg Miłego oglądania.
 8. Za specjalnym pozwoleniem i jednocześnie zgodą użytkownika @Gierek oraz z specjalną dedykacją dla tego samego użytkownika, wstawiam paczkę pełną zdjęć z różnych gazet z programem TV z różnych okresów. Waży ona... dosyć sporo (prawie 500 MB), a że sporo fajnych archiwalnych i do tego mocno rarytasowych kąsków się znalazło, no to warto tę paczkę przejrzeć. W paczce znajdują się zdjęcia z listingów poszczególnych gazet: - Fakt TV (2006), - Gazeta Telewizyjna (2001, 2007, 2008 i 2009), - Imperium TV (1997, 2000, 2003 i 2012), - Kropka TV (2006, 2009 i 2013), -
 9. Radziłbym wstawić obrazki na inny hosting, bo na zapodaj.net po krótkim czasie obrazki wygaszają.
 10. @Gierek No to najwyżej możesz mi je wysłać na priva, spokojnie Przecież wiadomo że wszystkie opublikowane tam zdjęcia z gazet funkcjonują na zasadzie prawa cytatu, nic nam aż tak nie grozi.
 11. @Gierek A jak tam ze swoimi gazetami, z których miałeś zdjęcia zrobić?
 12. Poczekajmy lepiej na oświadczenie nadawcy. Komunikat z Toyi, nawet wielokrotnie wklejony i cytowany wszystkiego nie udowodni.
 13. Jesteście pewni, że ten kanał na pewno zniknie z eteru? Przecież jedyne, co wiemy to komunikat, że kanał z Toyi zniknie i tyle (w dodatku namnożyło się tego...). Nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony nadawcy jeszcze.
 14. Ta szata graficzna akurat to jedna z wersji dodatku, który był dodany do danej gazety. Były też różne inne grafiki. Masz coś jeszcze z starych gazet w zanadrzu?
 15. Przykładów jest sporo. The Masked Singer, The Chase, 1 vs 100, sporo teleturniejów...
×
×
 • Create New...