Jump to content

Kostka

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Kostka

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tym bardziej, że do nich prawa ma ATM Grupa, która jednak nie zgłasza tych odcinków.
 2. Coś takiego udało mi się zrobić
 3. Bo nikt się tym nie interesuje. I basta. Zresztą, po twojej pisowni... wiem już kim jesteś.
 4. Możliwe, że mi nie najlepiej wyszło, ale oto koncepcja logo Pulsu w stylu starego loga z zieloną kulką. Tutaj natomiast wersją z taką nazwą, jaka musi być wyświetlona obecnie na ekranie:
 5. TVN24 BiS obecnie też nie jest do końca biznesowe. A nawet praktycznie wcale, gdyż znaczną większość ramówki zapełniają różne powtórki ze zwykłego TVN24, ewentualnie też dokumenty, ale cóż... Polsat News 2 to ma jeszcze gorzej - tam cała ramówka tak zapchana powtórkami, że chyba wypadałoby żywot tego kanału już zakończyć, skoro stracił swój sens bytu... Kto wie, może Biznes24 osiągnie spore grono zainteresowanych i stanie się dobrą telewizją biznesową.
 6. Jeszcze tylko dodam, że tę listę ogłoszono właśnie podczas specjalnego wydania teleturnieju "Soliti ignoti". Akurat wczoraj w ramach "Lotteria Italia", 5 000 000 € wygrał bilet z Turynu.
 7. Cała oprawa graficzna TVP3 Regionalnej z 2005 roku, w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku (prosto z Betacama): Muszę przyznać, iż dalej jest trochę ponadczasowa.
 8. Dzięki pewnemu użytkownikowi Chomikuj, którego bardzo serdecznie pozdrawiam, udało mi się zdobyć skany listingów z "Programu TV". I to nie byle jakie - z okresu 1999 - 2002. Grudzień 1999. Okładka: https://ibb.co/bNRFTqC Listing: https://ibb.co/w7CSBmH https://ibb.co/hW9sZWd https://ibb.co/vPMsHmF https://ibb.co/NsGqVNp Listopad 2000. Okładka: https://ibb.co/jRJQDPy Listing: https://ibb.co/HYZ8MbX https://ibb.co/DDVpkBB https://ibb.co/qCLL6kw https://ibb.co/qBpPbJF No i styczeń 2002. Okładka: https://ibb.co/Dbp2WYh Listing: https://ibb.co/SvSKjpv https://ibb.co/GR8K3kC https://ibb.co/kDCLjTD https://ibb.co/4ZBH7t4
 9. Tak samo jest w wersji radiowej reklam. Powiem krótko - chyba nareszcie koniec kampanii z Eweliną. Słynne hasło pozostało.
 10. Szkoda że sam moment startu TV4 się nie uchwycił, ale zawsze coś.
 11. @ciastek, GENIALNE! Tudzież sam wcześniej wpadłem na pomysł, żeby właśnie logo Jedynki czy Dwójki pokolorować na kolory flagi.
 12. Bo pewnie ich nie stać na kręcenie reklamy zresztą.
 13. @KatarzynaMadej55Właśnie o tym powiedziałem... Nie wiem, czy plan tzw. kanału "classics" by się u nas przyjął. Bo coś mi się zdaje, że to nierealne.
 14. Przecież właśnie sam napis "REKLAMA" też jest widoczny na filmikach. Tak samo brzmi "reklama" w czeskim języku. Chociaż w Polsce pewnie nie zmienił się na napis "REKLAM".
×
×
 • Create New...