Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.03.2024 o 10:44, Kirk napisał(a):

Jakieś szczegóły co do tych nowych programów?

17.30 "Kontrapunkt" Program publicystyczny do 18.30. Pn-pt). Po "gościu 1930" Program publicystyczny "Dziś wieczorem" do 21.00.(pn-czwartek) 21.00-22.15 ( codziennie). W piątek po 20.00 jest "Forum", w sobotę o 20.00 " 100 pytań do.. ", w niedzielę o 20. 00 " Bez Retuszu " . Oba weekendowe o 20. 00 będą programami z puszki. 

Uzupełniam bo mi chyba zjadło. Codziennie 21.00-22.15 program "Minął dzień" na żywo. Jak nazwa wskazuje to podsumowanie dnia. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mogą robić "100 pytań do...", "Bez Retuszu" oraz "Młodzież kontra..." w wersji na żywo, bo do tej pory było realizowane właśnie na żywo i nie było kłopotów, więc dlaczego teraz robią to do puchy?

Może nie są gotowi jeszcze przyjąć opinii od samych widzów ze względu, na prawdopodobną krytykę od tych widzów, którzy woleli stare PiS-owskie TVP Info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są programy weekendowe, może chodzi o to żeby w weekendy nie pełnić niepotrzebnych dyżurów. W końcu nie tylko pracownicy handlu chcą mieć wolne niedziele. Zobaczymy po pierwszych wydaniach kiedy nagrywane, jakie tematy w nich będą.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda o tym nie wspomniał. Będzie jeszcze jeden nowy program - "Przed południem" o 9:30.

O ile "100 pytań do..." faktycznie jest wcześniej nagrane, tak jednak wydaje mnie się, że "Bez retuszu" będzie na żywo. Tak wskazują ramówki dla prasy - przy 100 pytań i Młodzieży kontra nie ma dopisku "Na żywo", a przy programie Czyża jest.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kostka napisał(a):

@fanbonda o tym nie wspomniał. Będzie jeszcze jeden nowy program - "Przed południem" o 9:30.

O ile "100 pytań do..." faktycznie jest wcześniej nagrane, tak jednak wydaje mnie się, że "Bez retuszu" będzie na żywo. Tak wskazują ramówki dla prasy - przy 100 pytań i Młodzieży kontra nie ma dopisku "Na żywo", a przy programie Czyża jest.

Wydawało mi się, ze w momencie pisania mojego postu tego dopisku nie było, jeśli było inaczej przepraszam za wprowadzenie w błąd. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 18:29, dvbtowiec napisał(a):

To są programy weekendowe, może chodzi o to żeby w weekendy nie pełnić niepotrzebnych dyżurów. W końcu nie tylko pracownicy handlu chcą mieć wolne niedziele. Zobaczymy po pierwszych wydaniach kiedy nagrywane, jakie tematy w nich będą.

Tak jak widziałem w mediach społecznościowych to "Młodzież kontra", przynajmniej pierwsze po powrocie wydanie, nagrywano w niedzielę po południu. Natomiast wydaje mi się, że emisja tego programu na żywo nie powinna być problemem, a argument o dyżurach mnie nie przekonuje, bo skoro Czyż może robić program na żywo w niedzielę wieczorem, to czemu nie może tego robić Mokrzycki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt jeszcze tutaj o tym nie napisał, ale od paru dni w TVP INFO pojawił się nowy element oprawy graficznej. Jest to niebieski paseczek nad scrollem (podnoszący się do góry, kiedy wychodzi belka). Treści na nim są czymś w rodzaju karuzeli - przed premierami nowych programów są tam wypisywane ich zapowiedzi, tak było np. przy okazji piątkowego "Polska Bliżej", sobotniego "100 pytań do" i niedzielnego "Bez retuszu", za to teraz jest tam informacja o trwającej debacie. 

 

sNkBsaA.png

 

hWuCPoy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co może po prostu może niech dzieci w samochodzie jeżdżą nagolasa bez majteczek żeby intymnownosć poprawić.

Tak nisko nie którzy tu o upadali w tym studiu że głowa mała. Raz mówią że pedofilia a raz niech sie masturbują. Powiem tak. To po co te kary są z art  140 z kodeksu wykroczeń  o nagości publicznej się pytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kiler napisał(a):

@SUPER MEDIALNY nic z tej wypowiedzi nie zrozumiałeś. Obejrzyj ją jeszcze raz.

 

To jest właśnie najgorsze, że ludzie usłyszą masturbacja i czterolatek i od razu bez jakiejkolwiek refleksji rzucają jakimiś oskarżeniami, że ktoś coś promuje. 

Niby czego nie zrozumial? Pani Platek mowi o tym, zeby dziecko sie masturbowalo i nalezy je tego uczyć tylko nie publicznie. Z TVP zrobil sie [beep] publiczny. 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fanbonda napisał(a):

Niby czego nie zrozumial? Pani Platek mowi o tym, zeby dziecko sie masturbowalo i nalezy je tego uczyć tylko nie publicznie. Z TVP zrobil sie [beep] publiczny. 

@SUPER MEDIALNY sugeruje jakoby ktoś w programie propagował masturbację publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

i nalezy je tego uczyć tylko nie publicznie

Zacytuj wypowiedź która wskazuje że mówiła o nauce. Bo ja słuchałem i usłyszałem o tłumaczeniu.

Żółty pasek jak widać zasugerował właściwy tok myślenia.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzylem w ogole na zaden pasek, skupiłem się na wypowiedzi. Należy pochwalic TVP za zorganizowanie kolejnej debaty, szkoda, że nie zachowano proporcji w dyskusji. TVP Info  nie odpowiada za opinie gości, więc tu nie zgadzam się z teza postu czy tego tiktoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle mam takie wrażenie, jakby TVP mocno postawiła w ostatnich tygodniach właśnie na debaty, bo była o rolnictwie, o aborcji, chyba w zeszłym tygodniu także o kwestii przemocy. Myślę, że to dobry kierunek, jeśli ta ramówka wieczorna ma się odróżniać od tego, co oferuje konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na to nie tylko pod względem oglądalności, ale powiedziałbym że ważniejszy tu jest interes społeczny, to że generalnie Telewizja Polska powinna być, z racji swojego publicznego charakteru, naturalnym miejscem organizowania takich debat. Nie zawsze trzeba wszystko robić dla słupków widowni i się do tego odnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oceniasz dobór, w Kanale Zero są organizowane debaty i wygląda to lepiej, bo strony dyskusji są równomiernie reprezentowane. Wczorajsza debata to było chyba 6 zwolenników aborcji, dwoje przeciwników. 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fanbonda napisał(a):

A jak oceniasz dobór, w Kanale Zero są organizowane debaty i wygląda to lepiej, bo strony dyskusji są równomiernie reprezentowane. Wczorajsza debata to było chyba 6 zwolenników aborcji, dwoje przeciwników. 

 

I to powinno być moim zdaniem dopracowane, powinno być po równo - jeśli zdecydowano się na udział 8 uczestników, to najbardziej rozsądna byłaby proporcja 4 do 4, szczególnie jeśli mówimy o tak ważnych a jednocześnie delikatnych sprawach jak aborcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...