Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym przypominam, że o module CAM CI+ (ECP) Platformy CANAL+ jest inny, odpowiedni wątek:

:idea:  Wszelkie dyskusje dotyczące samego modułu CAM CI+ (ECP) Platformy CANAL+ i spraw bezpośrednio z nim związanych proszę prowadzić wyłącznie w tamtym, wyżej wskazanym wątku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cryptoboxie nie sprawdzisz jak karta się zachowuje i czy przyjmuje uprawnienia. Próbowałeś w oryginalnym sprzęcie? Czy oprócz tych nie dziejących pojawiły się jakieś inne nowe działające kanały których nie było wcześniej?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównym dekoderze jakim jest Mediabox kanały świecą tak samo w aplikacji nc+ GO. Dekoder operatora WiFi Box który otrzymałem do Multiroomu jest w szafie więc nie wiem czy na nim będą kanały działać. Za bardzo nie chce mi się go podłączać. Z otrzymanych przy przedłużeniu umowy nowych kanałach to tak jak pisałem wcześniej mam tymczasowo Filmbox i na stałe Mistrzowską Piłkę i to te kanały nie zaświeciły po przedłużeniu umowy. Wszytko pozostałe działa poza Biznes Tv ale o nim to wiadomo że od chwili startu nie zaświecił na Cameleonie. Tak więc coraz bardziej realne jest to o czym pisałeś. Pewnie nie dają uprawnień na Nowe bo zaraz i tak wszystko zgaśnie na tych kartach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, tweed77 napisał:

@Pawel nie no fajnie płacisz pieniądze za coś i się godzisz na to że nie będziesz zadowolony z usługi.

Gratuluję podejścia.

 

Wolny rynek to nie wolna amerykanka korporacji wobec klienta. To klient kształtuje rynek a nie odwrotnie.

 

To się nazywa wytresowanie. Ma wyuczoną mentalność niewolnika i nawet jest z tego dumny :) Gratulację dla trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarti napisał:

Dekoder operatora WiFi Box który otrzymałem do Multiroomu jest w szafie więc nie wiem czy na nim będą kanały działać. Za bardzo nie chce mi się go podłączać.

W zasadzie za niedługo i tak będziesz musiał chyba, że nie będziesz korzystał z tej karty. Kartę cameleon można by było uruchomić w 1813 ale nie na cryptoboxie, bo ten sprzęt tego nie ogarnie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP na własnym sprzęcie nie działa od poniedziałku 22 czerwca. Przecież "fachofcy" z PC+ muszą prowadzić testy utrudniając odbiór abonentom przed magiczną datą 01.07.2020 r.

Wcześniej nie można było oglądać TTV. I nie wnikam z zawartość programową kanałów WP czy TTV. Chodzi mi o zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, emarti napisał:

W głównym dekoderze jakim jest Mediabox kanały świecą tak samo w aplikacji nc+ GO. Dekoder operatora WiFi Box który otrzymałem do Multiroomu jest w szafie więc nie wiem czy na nim będą kanały działać. Za bardzo nie chce mi się go podłączać. Z otrzymanych przy przedłużeniu umowy nowych kanałach to tak jak pisałem wcześniej mam tymczasowo Filmbox i na stałe Mistrzowską Piłkę i to te kanały nie zaświeciły po przedłużeniu umowy. Wszytko pozostałe działa poza Biznes Tv ale o nim to wiadomo że od chwili startu nie zaświecił na Cameleonie. Tak więc coraz bardziej realne jest to o czym pisałeś. Pewnie nie dają uprawnień na Nowe bo zaraz i tak wszystko zgaśnie na tych kartach. 

Że co Biznes tv nien działa od startu na Cameleonie?? Bardzo ciekawe teorie chyba Ze camel dla ciebie to tylko 0100.

 

2 godziny temu, meckbar napisał:

WP na własnym sprzęcie nie działa od poniedziałku 22 czerwca. Przecież "fachofcy" z PC+ muszą prowadzić testy utrudniając odbiór abonentom przed magiczną datą 01.07.2020 r.

Wcześniej nie można było oglądać TTV. I nie wnikam z zawartość programową kanałów WP czy TTV. Chodzi mi o zasady.

Jak nie działa jak działa? Kwestia tego jaki masz sprzet i jaką ochotę uruchomić ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz operator przebudował swój komunikat i dodał parę rzeczy informacyjnie w nim. :-) (lista kompatybilnych dekoderów bez zmian!)

https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci

" W ślad za powyższą informacją, z dniem 1 lipca 2020 r. Platforma CANAL+ rozpoczyna proces zwiększania zabezpieczeń na poszczególnych kanałach. Aby wspomniana zmiana była jak najmniej uciążliwa, proces będzie rozłożony w czasie, dając możliwość przygotowania się Abonentów do spełnienia wymagań technicznych. W tym celu zapraszamy do Punktu Serwisowego celem bezpłatnego odbioru sprzętu."

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerstwy napisał:

Jak nie działa jak działa? Kwestia tego jaki masz sprzet i jaką ochotę uruchomić ten kanał. 

 

Mam oryginalny, licencjonowany, (niestety) wykupiony na własność moduł CI Cyfra+ HD (z granatową nalepką) i widzę ciemność. Podobnie na własnościowym ADB ITI-5800S BSKA z E2.

Ochotę mam wielką. Masz przepis jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...