Jump to content

Besciakos

Users
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Besciakos

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obecnie mam samą kartę i podczas przedłużania umowy mam w systemie zapis, że wymiana karty będzie tylko i wyłącznie na Cam z kartą
 2. Ciekawe, mi podczas przedłużenia umowy sami zaproponowali wymianę karty na moduł Cam. Ponoć jak tylko przyjdę do punktu z kartą wymiana będzie od ręki.
 3. Mam takie rozwiązanie i polecam 👍
 4. Witam, jaki polecacie najtańszy tuner ( nowy lub używany ) z certyfikowanym złączem CI+?
 5. @tweed77 Nic na siłę, jak platformy nie będą chcieli "naszych " pieniędzy, to zainwestujemy w ALI . Czasami mam wrażenie, że nam użytkownikom własnego sprzętu robią Łaskę .... to już nie te czasy ...
 6. Ja zadałem takie pytanie i dostałem odpowiedź Tak. Umowa na 24 miesiące.
 7. English Club lub inny, wspomagający naukę języka angielskiego.
 8. kiedyś na satkurierze był link, który podawał na których programach lecą poszczególne transmisje, znacie jakąś inną stronę, która udostępniała by takie informacje ?
 9. cześć, mam pytanie, wiadomo gdzie będzie leciał czwartkowy mecz Levante - Barcelona? mam na myśli zagraniczną TV, bo w PL bida z nędzą.
 10. czyli rura mięknie ... już pojawił się moduł. Pytanie musisz coś wybrać, czy jest - będzie też opcja rozwiązania umowy ?
 11. Dokładnie. Nawet nie wiem jak skomentować dzisiejszą pracę sędziów.
 12. .... Albo 100 zł w kieszeni. Mam od nich kartę i tyle co miesiąc im przelewam
 13. @myk6414 Na ich stronie "Polityka Zabezpieczenia Treści" cały czas jest mowa o końcu 2019. Z ciekawości sprawdziłem też w moje nc+, ale u mnie brak jakichkolwiek informacji.
×
×
 • Create New...