Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2020 o 18:12, @EagleEye@ napisał:

Nie będziesz musiał nic odsyłać bo dekoder moduł CAMCI+ pociągnie "no problem".

Niestety problem?

Technistar s3 isio, który kupiłem pewnie dałby radę z nagra1813, ale z caymamanem wysiada. Myślałem, że wgranie najnowszego softu z tego roku pomoże, ale bez powodzenia.

Pudło jedzie z powrotem do sprzedawcy.

Chciałem jakiś prosty tuner do pokoju córki, ale trzeba będzie wydać więcej  na sprzęt co pójdzie z modułem  i caymanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się.  A kolega @ww6, pomimo tego, co tu się pisze, próbuje niemożliwego. Do czytnika w Conax wkłada karty z systemem Nagra. :-D

Ręce opadają.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, liczne literówki. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ww6 napisał:

Niestety problem?

Technistar s3 isio, który kupiłem pewnie dałby radę z nagra1813, ale z caymamanem wysiada. Myślałem, że wgranie najnowszego softu z tego roku pomoże, ale bez powodzenia.

Pudło jedzie z powrotem do sprzedawcy.

Chciałem jakiś prosty tuner do pokoju córki, ale trzeba będzie wydać więcej  na sprzęt co pójdzie z modułem  i caymanem.

Czyli córka taka wymagająca, że trzeba jej kupować tuner za 500 zł? Zwykły tuner na multiroom nie mógł być? 

 

Sorki za błąd 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie inne: na jakim programie nie wyświetla Ci CAID 1884? Bo to dziwne. Tak, jakbyś nie miał aktualnej listy kanałów może.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, @EagleEye@ napisał:

TVN Fabuła - "6A"

Wycofali się z tego. ? Na pozostałych również. Tylko na Biznes 24 HD jest 6A, ale tu było od momentu uruchomienia tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eagleeye 

Aktywacja może potrwać 2 godziny.

@zabek1441758178 

Ma najnowsze oprogramowanie 35.00.50.01.01.00

 

edycja.

Na koncie w ica nr karty się zgadza, ale nie ma dwóch ostatnich cyfr, które widnieją w menu dekodera info o karcie, chyba to nie ma znaczenia.....łapię się wszystkiego.

 

 

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...