Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, @EagleEye@ napisał:

@lordaz67Jeżeli zmianą po 0.07 będzie tzw. "6A" testowane obecnie na paru kanałach to Twój dekoder da radę. Co do wsparcia to powiem tak np. dwa dni temu  dekoder pobrał aktualną listę operatora PC+ gdzie załączono tzw."6A" na kanale WP.

Pożyjemy zobaczymy kolega @tweed77 dobrze Ci radzi abyś nie był w gorącej wodzie kąpany

Dzięki za info,jeżeli to prawda to się [beep]nie cieszę,że nie będzie czarnego ekranu,przyzwyczaiłem się do tego dekodera,nie mam z nim żadnych kłopotów,wywaliłem te wszystkie [beep]iane kanały,poukładałem sobie listę według własnego uznania i nic mi więcej nie trzeba.Jak sobie pomyślę,że będę musiał wymieniać dekoder i o tych ich milionach [beep]ianych kanałów i lataniu po kilku wybranych to mnie ciarki po plecach przechodzą.Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tweed77 napisał:

Jak pojawił się w sprzedaży Technisat HD C+ to w nim zawsze karta Cameleon działała w trybie Nagra 1813.

Więc czekać i trzymać samą kartę póki dziala w Technisat.

 

Do tego Technisat ma wejście na moduł CI/CI+ dla oferty Polsat albo dowolnej innej oferty z modułem.

 

W sumie jedyny dekoder na którym można oglądać 2 platformy sat NC+ / Polsat.

To sprawdzone, że działa z włożonymi jednocześnie cameleonem i modułem CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel akcji protestacyjnej "Protest Abonentów CANAL+ odbierających na własnym sprzęcie" postaram się pomóc wszystkim osobom co mają problem z uzyskaniem modułu CAM CI+ ECP przy Multiroomie post Cyfra+ w zamian za gołą kartę Cameleon. Proszę pisać do mnie na priv o jaki salon chodzi i jak sytuacja wygląda, to zainterweniuje u odpowiednich osób, aby taki moduł CAM CI+ ECP został wam wydany w zamian za gołą kartę Cameleon. Nie ma żadnego dzielenia Abonentów na gorszych i lepszych, tylko pewne salony i konsultanci mogą być niedoinformowani. Kolega @Waldemar Szmyt może potwierdzić skuteczność mojej pomocy w uzyskaniu modułu CAM CI+ ECP.

  • Dzięki 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

Jako założyciel akcji protestacyjnej "Protest Abonentów CANAL+ odbierających na własnym sprzęcie" postaram się pomóc wszystkim osobom co mają problem z uzyskaniem modułu CAM CI+ ECP przy Multiroomie post Cyfra+ w zamian za gołą kartę Cameleon. Proszę pisać do mnie na priv o jaki salon chodzi i jak sytuacja wygląda, to zainterweniuje u odpowiednich osób, aby taki moduł CAM CI+ ECP został wam wydany w zamian za gołą kartę Cameleon. Nie ma żadnego dzielenia Abonentów na gorszych i lepszych, tylko pewne salony i konsultanci mogą być niedoinformowani. Kolega @Waldemar Szmyt może potwierdzić skuteczność mojej pomocy w uzyskaniu modułu CAM CI+ ECP.

Świetna inicjatywa ❗:)

 

To ja jeszcze dodam coś od siebie: nie dajcie sobie wcisnąć złomboxów! Oni liczą na waszą głupotę i dzięki temu będą chcieli od was wydębić kasę za ich beznadziejne VOD! 6A to nie koniec świata, jak ktoś się wtajemniczy i nabędzie dekoder oparty na Linuxie to mu Camel jeszcze trochę podziała, a jak nie czujecie się na siłach, to walczcie o ten najnowszy CAM i pozostańcie wolnymi abonentami! :)

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak komuś nie przeszkadza dekoder od Canal+? 

Ludzie w większości używają dekodera TV do oglądania TV, a nie skakania po opcjach super za[beep]istych dekoderów i ustawiania co chwilę swoich super potrzebnych ustawień.

Kilku ludzi z forum dalej cwaniakuje pisząc o "szrotboxach". 

Wyluzujcie.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95

Właśnie przed chwilą sie przekonałem, że Twoja akcja odniosła skutek.

Zadzwoniłem do salonu w, którym w kwietniu powiedziano mi, że muszę podpisać nową umowę, aby otrzymać moduł. Dzisiaj pani zrobiła symulację na moim koncie i mogę dobrać moduł (2 camele w tym jeden "goły")

Brawo za inicjatywę!

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam wifiboxa+ do multiroom i nie jest tak źle. Wydać z 1000 zł lub więcej na dekoder z linuksem, grzebać w ustawieniach i szukać rozwiązań na forach do tego jeszcze użerać się z operatorem by mi łaskawie pozwolił na odbiór na własnym sprzęcie- to wszystko by ułożyć własną listę kanałów? Nie prościej nauczyć się numeracji operatora? Po 5 latach znam numery większości stacji na liście PC+ a przynajmniej te które oglądam. Nie widzę problemu w używaniu sprzętu od PC+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666 można wydać 200 - 300 zl na dekoder bez Linux - E2. Mieć własną listę kanałów. Nagrania na własnym dysku. Działa taki dekoder o wiele lepiej niż wifibox. 

 

Chodzi o sam fakt używania samej karty w sprzęcie takim jaki się lubi a nie jaki narzuca operator.

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że każdy powinien mieć wybór na czym chce oglądać ofertę operatora ale wyolbrzymiacie te wady sprzętu "narzuconego". Z drugiej strony jakby się postawić na miejscu PC+ to w jaki sposób oni mają odróżnić normalnego użytkownika który chce tylko swojego sprzętu od Janusza kombinatora i pirata? (Nie pracuję w ITI?).

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tego typu, że w Polsce zawsze będziesz postrzegany jako kombinator, nawet gdybyś nim nie był. Od zawsze się mówi, że pierwszy milion trzeba ukraść. Wszelkie wielkie interesy zawsze zaczynały się od krętactwa, albo nim kończyły. Przykład. Znana firma wędliniarska.

Nie znam nikogo kto się w tym kraju dorobił pieniędzy ciężką pracą. Zwasze ktoś komuś "sprzyjał" i tak się rodziły małe fortuny.

Piractwo (w każdym tego słowa znaczeniu) jest tak stare jak kure...two. Zawsze było, zawsze będzie. Jesteśmy sprytni. Tak nas ukształtował ten kraj.....

Przepraszam za offtopic.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukx95 napisał:

Nie ma żadnego dzielenia Abonentów na gorszych i lepszych, tylko pewne salony i konsultanci mogą być niedoinformowani.

 

Nie tylko salony. Ja boksuję się z BOKiem od miesiąca. Na razie bezskutecznie.

 

Odpowiedź z dziś:

Cytat

Wspomniana przez Pana wymiana sprzętu na moduł CAM nie jest możliwa. Aktualnie Moduły CAM wydawane są do nowo zawartych Umów.

 

U dystrybutora usłyszałem to samo. Dla mnie fakt użytkowania modułu jest warunkiem korzystania z oferty, za którą (jeszcze) płacę. Ale już niedługo...

 

 

Cytat
Godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Z drugiej strony jakby się postawić na miejscu PC+ to w jaki sposób oni mają odróżnić normalnego użytkownika, który chce tylko swojego sprzętu od Janusza kombinatora i pirata?

 

A to niby problem normalnego użytkownika czy operatora? Na pewno nie wrzucaniem do jednego worka.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Nie prościej nauczyć się numeracji operatora? Po 5 latach znam numery większości stacji na liście PC+ a przynajmniej te które oglądam. Nie widzę problemu w używaniu sprzętu od PC+.

OK, mój ulubiony kanał z Rockiem - Radio Freccia TV HaDe na jakiej jest pozycji? A jak go nie ma w LCN, to w jaki sposób mam go wyszukać? Czekam na wskazówki ❗:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @Ozzy666 .  Po prostu trafiłeś na wifiszrota, ktory nie zamula jak pozostałe 90% egzemplarzy. Ja za kazdym razem ten wynalazek muszę z pradu wyłączyć na chwilkę, aby go odpalić. Poczekam aż ten Ci mawali i być może po wymianie dostaniesz za miłe jak większość.  Tylko napisz opinię  wtedy że stanem faktycznym.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...