Jump to content

bifu

Users
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About bifu

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cała operacja przeprowadzona przez kogoś, kto wie o co chodzi zajmuje ok. 30 minut.
 2. Tak jak PawelTSW pisze można ( przynajmniej na razie ) odpalić camela w 1813 i żadne 6A nie jest straszne. Właśnie przed chwilą doświadczyłem, iż wszystkie kanały ponownie zaświeciły i już nie muszę wymieniać camela na moduł.......a jutro byłem umówiony w APS'ie na taką wymianę. Na szczęście są dobrzy ludzie na świecie. Tak, że puki co 6A nie straszne i można na camelu w swoim tunerze oglądać wszystkie kanały za które się płaci.
 3. Oooooo to całkiem dobry powód na wstrzymanie planowanych od 1 lipca przez PC+ działań 😂.
 4. Ktoś ze dwa dni temu pisał, że 6A zapodali platformowcy i dlatego WP na swoim sprzęcie (chyba, że ktoś ogarnia to co innego) brak.
 5. ww6, tak wiem, ale.............łudziłem się. Jestem związany do 2022r. z platformowcami. Po prostu wkurzony jestem, iż zaliczono mnie do gorszego sortu, któremu nie należy się moduł. No nic pożyjom uwidjom.
 6. Ani się nie dadzą tknąć. Jak już pisałem, mam "na stanie" dwa camele i jednego sagema dsi83. Rozmawiałem z kilkoma osobami na infolinii, mało tego byłem u znajomego, który w swoim komputerowym sklepie ma przy okazji APS i On również stwierdził, iż na moim koncie nie opcji pobrania modułu :(. Nie i ch...........Mogę se wziąć wifiszrot, a nawet dwa wifiszroty, gdyż wg wszystkich powyższych osób innej opcji nie ma, bo tak się nie da w multiroomie po cyfrze. Sporo z forumowiczów pisze iż udało im się dobrać (wymienić przy okazji na caymana)do jednej karty camel sam moduł, a mnie za chiny ludowe nie chcą zaproponować. A czy jak bym sobie kupił wersję prepaid z modułem o taką https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html, następnie wymienił w aps jedną swoją kartę camel na caymana zadziała ? czy ten prepaid jest już sparowany i po ptokach ? Oczywiście powyższe opcje biorę pod uwagę dopiero w momencie jak po 1 lipca przestanie mi działać camel na moim vu+zero4k.
 7. Ja mam jednego gołego camela, drugiego z dsi83. Sagem mają dzieciaki u siebie i im wsio radno jaki dekoder, ja natomiast drugiego camela mam w Vu+Zero4K i byłoby fajnie jakby tak pozostało, ale widzę, że już niedługo coś "platformowcy" zaczną działać. Mam w razie czego LG 65SM8600, który jest na liście wspierającej moduł ci + ecp, ale nie śpieszno mi do wymiany. Po prostu poczekam na rozwój wydarzeń. PS. Z czystej ciekawości zapytam, to czy tenże moduł ci+ z ecp wetknięty w vu+ nie zaświeci ?
 8. To, że w sprzęcie od pc+ śmiga to wiem, bo u dzieciaków na dsi83 wsio działa, ale u mnie na VU+ już ciemno, a żem [beep]a w temacie obejścia 6A, to dopóki sami nie odłączą 6A to se nie obejrzę i tyle.
 9. To taki "ichniejszy" koronawirus"😬. Wiadomo, że ludziska teraz zapewne więcej tv oglądają, to trzeba im to i owo "przetestować". I nawet jakby ktoś się wkurzył i se poszedł do punktu, wymienić camela na caymana coby mógł oglądać kanały z 6A, to nie wszystkie są czynne z wiadomego powodu. Frontem do klienta.
 10. Nic nie chce dzielić, nic nie che nagrywać, chce tylko oglądać, ale na swojej liście i na swoim tunerze a nie na tym [beep]ie od PC+. Jedyny plus to taki iż mam 65SM8600PLA, a tenże jest na liście, czyli mam rozumieć, iż moduł w moim tv nawet na załączonym ECP będzie śmigał ?
 11. To teraz pytanie, czy tenże moduł z EPS będzie śmigał w Vu+ Zero4K ? Czy po prostu na tym module wetkniętym do Vu+ zostanie jak jest teraz na camelu , że mam swoją listę, itd. ? Nic nie nagrywam, więc dwustrumieniowość mnie nie interesuje.
 12. Na mniejszych telewizorach jeszcze tej super, hiper, zaj....ej jakości obrazu tak się "nie odczuwa", ale już powyżej 55 " wychodzi jaką kiepską jakość oferuje PC+. Nie dawno kupiłem telewizor LG 65SM8600 i tak jak pisze przemek 1234 treści 4K czy HD z sieci wyglądają bardzo dobrze, zaś kanały ( nawet te "flagowe" ) od PC+ to ................ehhh szkoda pisać. A najgorsze, że nawet dobrej klasy tunery z wolnego rynku nie "podratują" obrazu za wiele. Nie mam niestety w obecnej lokalizacji innej alternatywy niż PC+, więc się czasami ogląda "kwadraciki" na ekranie i tyle.
 13. I dziś canal + now "wrócił do żywych" działa "normalnie" na camelu bez odpowiednich danych.
×
×
 • Create New...