Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lukimann napisał:

Wkurzająca jest jedną rzecz.Wiadomo kto chce to weźmie bo to rzecz indywidualna.

Mianowicie te dodatkowe kanały extra płatne History, Sundance i parę innych by się znalazło...Po 2,5 roku ( gdy jeszcze abonowałem nc+)dalej ten wynalazek funkcjonuje w spadku po " n" .

Operator może taki kanał dowolnie przesunąć do extra płatnych jeśli nie jest gwarantowany w umowie?

Rozważam za i przeciw i to zwróciło moją uwagę.

No i nie dogodzisz. A podobno tak dużo ludzi chce płacić za każdy kanał z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History to Gwiazdy Lombardu na przemian z Wojnami Magazynowymi i do tego Wykute w Ogniu.

Ten kanał ma mało wspólnego z Historią.

Sundance HD to filmy niszowe i bez reklam. To duży plus tego kanału.

Mam History z Polsatu w pakiecie Rodzinnym HD. Przez pewien czas Sundance HD było także w Rodzinnym HD odkodowane gratis.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też snułem takie rozważania, że  dodatkowe kanały History i Soundance są płatne. Ostatecznie po 2 latach w Polsacie naprawdę nie znalazłem tam ani razu nic co bym chciał obejrzeć. Ale oczywiście rzecz gustu. Zapłacić na pewno bym nie zapłacił za te kanały nawet 2 złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

@ircioschyba szybciej odpisujesz niż czytasz.Kolega napisał "wynalazek funkcjonuje w spadku po n". Jak dla mnie wynalazek to coś nowego,wymyślonego a to wymyśliła Cyfra+ i do tego się odniosłem.

Dla mnie to był wynalazek, że po migracji do nc, musiałem nagle zapłacić za ten kanał, który i tak już wtedy się zepsuł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

@roberttosat

Żeby dostać dekoder 4K za 0 zł z kodem z banku Credit Agricole (np. kod otrzymany od znajomego) trzeba mieć u nich założone konto? 

Kod od znajomego i kod na dekoder to dwa różne kody. Ten na dekoder otrzymasz w banku zakładając konto (nie wiem czy jest do dostania bez zakładania konta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na dekoder to chyba coś takiego jak voucher.

Jeśli chodzi o konto, jeśli chcemy otrzymywać zwrot Abonamentu to w momencie zakładania konta w CA musimy podać numer rachunku w C+.

 

Także wydaje mi się, że do rabatu na dekoder konta mieć nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wynegocjowałem do pakietu extra + tego co na stronie jeszcze HBO ale oczywiście nie włączyli. Teraz złożyłem reklamacje zobaczymy jak do 6 listopada nie odpiszą rezygnuje z umowy bo teraz na stronie pojawiła się lepsza oferta.

A oczywiście te HBO tylko rok za free później 10/m i karta podarunkowa na 100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie oferty za superpremium 6msc. gratis? nie wiem czy nie szarpnąć tej oferty na EXTRA+ 6msc gratis.. tyle że za dekoder i mutliroom po 10 zeta dodatkowo, zdarzały się lepsze oferty w przeszłości na EXTRA+? np. 6msc gratis, później niższa cena za pakiet albo dekoder i multiroom gratis?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ta oferta co jest na Extra+ 6msc gratis, to czy w punkcie stacjonarnym idzie coś wyrwać jeszcze lepiej/taniej? np dekoder ultrabox za 0zł lub multiroom za 0zł albo za free np. HBO lub paczkę C+ na jakiś czas z możliwością wyłączenia? czy raczej jest tak że to co stronie www to oni już nie mogą nic dodać/obnizyć itp.?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...