Jump to content

FanOOO

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About FanOOO

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Mnie to chyba nie lubią bo dają tylko na 2 msc taka cenę, a później 152.99. Szkoda, bo na to co Tobie się wyświetla to bym się skusił.
 2. Możesz spróbować zadzwonić jeszcze na infolinię, bo na stronie wisi jeszcze ta opcja, chociaż miała być dostępna tylko do wczoraj. Może ktoś będzie miał możliwość włączenia
 3. też tak wybralem, bo pamiętam, że ciężko poźniej zejść z najmu. Mam już wifiboxa i u mnie się sprawdza Chodzi przede wszystkim o wewnętrzny moduł, na zewnętrznym, często gubi mi sygnał i muszę ustawiać później ręcznie na kompie. Jak mnie często nie ma w domu jest to dosyć spore utrudnienie
 4. WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Wymiana Mediaboxa na Ultraboxa ( 49 zł opłaty aktywacyjnej, 0 zł najem), jeśli bez opłaty, to najem 5 zł mies. Ponadto wymiana "mydelniczki" na WiFiboxa za 0 zł.
 5. Przy niektórych pakietach można jeszcze dostać za darmo kartę prepaid o wartości 100 zł. Promocja do 27 listopada. Regulamin
 6. O jakiej aktywacji piszesz? Jeżeli umowę podpiszesz pierwszego dnia miesiąca płacisz od pierwszego miesiąca abonament. Jeżeli podpiszesz umowę między 2, a 31 dniem miesiąca to miesiąc podpisania umowy jest darmowy, a prawidłowy czas umowy jak i opłaty wchodzą od pierwszego następnego miesiąca.
 7. a nie lepiej wziąć SuperPremium + 4K za 109? Wyrzuca Cinemaxy, które przy posiadaniu HBO praktycznie są bez sensu i wrzucą Ci FilmBoxy. E: Nie zauważyłęm, że to jest oferta dla nowych Jak dla mnie oferta ok.
 8. W Superpremium HBO GO jest dodatkowo płatne. W Superpremium 4K jest w cenie pakietu. To są dwa różne pakiety. Konsul Ci potwierdził, najprawdopodobniej pierwszy pakiet. Po za tym, dla mnie najważniejsze są regulaminy, gdzie jest wszystko czarno na białym.
 9. Gdzie widzicie HBO GO tylko miesiąc gratis? Wchodziłem na stronę i oferta która jest dostępna SUPERPREMIUM+ 4K 10/19, w zakresie pakietowym odsyła do: Szczegółowych Warunki świadczenia Pakietu Superpremium+ 4K z dnia 13 sierpnia 2019, gdzie wyraźnie pisze, że HBO GO wchodzi w skład promocji czyli obowiązuje przez cały okres umowy..
 10. Orientuje się ktoś do kiedy jest dostępna oferta Superpremium 4 K 6 msc po 49.99?
 11. Witam. Jeżeli jest osoba pracująca w DUK to prośba o kontakt priv Nie chce mi się bawić w kombinacje, a moze w ten sposob szybciej zalatwie sprawe
×
×
 • Create New...