Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

To nie o to chodzi, trzeba miec w takiej cenie jak na stronie. Identyczna akcja byla przy rozdawaniu gratisow jak eleven czy LM, tylko pelna cena byla uprawniona.

12 godzin temu, ircios napisał:

Podnieś do Soperpremium😂. Interes życia😁

A tak poważnie. Dobra alternatywa, aby komuś na dzień dobry z rodziny  dać Comforta za 2 dyszki. Jakby oferta PC+ zainteresowała.

Miałem Superpremium za 99,99 wtedy jak skorzystałem z drugiej umowy. 

13 godzin temu, Max Taadjen napisał:

Skoro 52,5 pln to za niski abonament - to jaki jest wystarczający pod tą promocję na drugą umowę ?

Comfort 22,50 zł + paczka Filmbox 5zł + 10xC+ 25 zł = 52,5 zł.

Konsultant czytał regulamin promocji i tam są kody ofert przy których można podpisać drugą umowę w promocji 12 miesięcy za 0 zł + 12 miesięcy za 39,99 zł pakiet Comfort+.

Z tego co się dowiedziałem na infolinii minimalny abonament podstawowy na pierwszej umowie to musi być pakiet Extra+ ( tak mu wyszło z kodów ofert zawartych w regulaminie )

W jakiej cenie na pierwszej umowie ten pakiet Extra+ trzeba mieć też konsultant nie wiedział. Czy wystarczy Extra+ za 32,5 zł też nie wiedział.

System jak przepuści to się dostanie ;)

Edited by tweed77

od jakiegoś czasu  pakiet superpremium istnieje w dwóch wariantach ,stary z cinemaxami i nowy bez, ale filmboxami

55 minut temu, tweed77 napisał:

Konsultant czytał regulamin promocji i tam są kody ofert przy których można podpisać drugą umowę w promocji 12 miesięcy za 0 zł + 12 miesięcy za 39,99 zł pakiet Comfort+.

Z tego co się dowiedziałem na infolinii minimalny abonament podstawowy na pierwszej umowie to musi być pakiet Extra+ ( tak mu wyszło z kodów ofert zawartych w regulaminie )

W jakiej cenie na pierwszej umowie ten pakiet Extra+ trzeba mieć też konsultant nie wiedział. Czy wystarczy Extra+ za 32,5 zł też nie wiedział.

System jak przepuści to się dostanie ;)

Ale w systemie pakiet z dopełnieniem do Extra+ nadal jest pakietem Comfort+.

Jeśli mają być w zestawie to 140 zł poza okresem promocyjnym. Jeśli oddzielnie to w zależności czy z zobowiązaniem czy bez, czy z opcją włącz-wyłącz tak od ok. 34 zł + pakiet podstawowy (Comfort, Extra) - od. 40 zł. Do C+4K musisz mieć dodatkowo pakiet CANAL+ (min. 6) - od 25 zł i dekoder 4K - przy najtańszej opcji +15 zł.

Edited by rotalplus

Najtańsza opcja dekodera 4k to 0/m i 0 aktywacji. 15 to najdroższa opcja. Nowy przeważnie za 0 dostaje.

Edited by ircios

Za 0? A od jakiego pakietu tacy hojni dla nowych? Powyżej opisałem przypadek wyboru Comfort+ z CANAL+ jako najtańszego pakietu i tam dekoder 4K + 15 zł. Inne opcje pakietowe droższe a dekoder niewiele tańszy

Kod do  pakietu Comfort+ lub wyższy na darmowy dekoder 4k przez okres 24 miesięcy     8FGC3J      do zrealizowania w punkcie. Nie wiem czy to jest kod jednorazowy czy nie. Kod z ulotki Credit -Agricole

Edited by szunaj

3 godziny temu, ircios napisał:

Najtańsza opcja dekodera 4k to 0/m i 0 aktywacji. 15 to najdroższa opcja. Nowy przeważnie za 0 dostaje.

W jakim pakiecie bo dziś chcą 49 za aktywacje

Ceny aktywacji są zmienne.Zależne od promocji.Są dni, że wołają 49 a można trafić za 0 zł.

W dniu 18.09.2019 o 17:01, tweed77 napisał:

Już się dowiedziałem na infolinii PC+.

Jest oferta np. 12 miesięcy za 0 zł - 12 miesięcy za 39,99 zł pakiet Comfort+ z modułem za 0 zł na przykład.

Tylko że jest haczyk ;)

Na pierwszej umowie:

Comfort+ za 22,50 zł

10 x C+ za 25 zł

Paczka Filmbox za 5 zł

to za niski abonament żeby skorzystać z promocji na drugą umowę.

W dniu 18.09.2019 o 17:18, Pawel napisał:

Tą ofertę możesz wziąć w każdej chwili czy tylko zaraz po przedłużeniu ?

W dniu 18.09.2019 o 17:39, Max Taadjen napisał:

Skoro 52,5 pln to za niski abonament - to jaki jest wystarczający pod tą promocję na drugą umowę ?

Pisałem o tym wcześniej. Wyjaśnię raz jeszcze. Pakiet Comfort+ 12 miesięcy za 0 zł można podpisać do 30 dni (system powinien przepuścić do 60 dni). Z pakietu mogą skorzystać ab, którzy podpisali umowę z ulotki (oprócz startu) lub przedłużyli na pakiet "ulotkowy" lub 5 zł mniej. Jest konkretny wykaz promocji ale ogólnie to napisałem jak to wygląda.

Tak więc @tweed77 możesz płacić nawet 100 zł ale aby skorzystać z tej opcji należy przedłużyć na 24 miesiace pakiet comfort za 39,99 lub 34,99. Masz za 22,50 więc nie jest to mniej o 5 zł.

Gdzieś padło pytanie odnośnie extra. Wiadomo w jakiej cenie musi być i jest to 59,99 lub 54,99.

Edited by roberttosat

Zastanawiam się nad przejściem z prepaida do abonamentu. Głównie chodzi o paczkę C+, do tego powiedzmy pakiet Comfort+ . Jest szansa na cenę niższą niż 85 zł, jak podaje strona ? Podpisywać umowę tylko na Comfort+, a potem negocjować dołączenie paczki C+ ? Jak to najlepiej rozegrać ?

Pakiet Comfort+ na 24 miesiące to 29,99 zł przy przejściu z prepaid na abonament. W trakcie przejścia dobrać paczkę 10 x C+ za 25 zł. Jeśli nie będą chcieli się zgodzić w trakcie przejścia na abonament to później już negocjować z konsultantem PC+.

Razem daje to 54,99 z.

Edited by tweed77
  • Thanks 1

3 godziny temu, maniek357 napisał:

Zastanawiam się nad przejściem z prepaida do abonamentu. Głównie chodzi o paczkę C+, do tego powiedzmy pakiet Comfort+ . Jest szansa na cenę niższą niż 85 zł, jak podaje strona ? Podpisywać umowę tylko na Comfort+, a potem negocjować dołączenie paczki C+ ? Jak to najlepiej rozegrać ?

Proponuję skorzystać z promocji w Credit Agricole i wziąć nową umowę z nowym dekoderem 4K.Na dekoder otrzymasz kupon w banku co pozwoli zbić cenę dzierżawy do 0zł.W promocji CA można zyskać do 460 zł a korzystając z programu poleceń kolejne min.50 zł (szczegóły na PW).

• Thanks 1

W punkcie powiedziano że jest jeszcze  możliwość uzyskania promocji z credit agricole że zwrotem. Prawda to?  Boo na stronie nie znajduję.

Przecież podałem Ci link do formularza. Wypełniasz, dzwoni pracownik, kurier z papierami i wsio. 

Możesz też iść do stacjonarnej jednostki banku i tam również założyć konto powołując się na tę promocję. Pamiętaj o kodzie na dodatkowe 50 zł ;)

Edited by shevchenko1987