Jump to content

JoeDirt

Users
 • Content Count

  135
 • Joined

Community Reputation

7 Neutralna

About JoeDirt

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Próbowaliście usunąć ostatnio kartę z konta? Klikam usuń kartę, pojawia się info o usunięciu karty. Karta nadal podpięta do konta.
 2. Już się dowiedziałem. Telefon działa po IP, czyli nie ma internetu telefon nie działa. Myślałem, że mają na zasadzie telefonii komórkowej. Ustalasz na początku strefę stacjonarną i połączenia idą po Gsm. W Play jest to strefa o promieniu ok.500 m .
 3. Aplikacja Asta Go jakiś czas temu zniknęła z Google Play. Czy orientujecie się na jakiej zasadzie działa w Asta-Net telefon stacjonarny?
 4. W punkcie twierdzą, że po przedłużeniu umowy. Co nie wchodzi w grę (kiepska oferta). Na infolinii miałem wprowadzoną ofertę tylko na wymianę dekodera. Twierdzą, że punkt chce mnie naciągnąć na umowę, w punkcie, że na infolinii wprowadzili mnie w błąd i nie mogą wymienić bez przedłużenia umowy. Cyrk
 5. Na jednej z umów padł dekoder własnościowy. Jest sparowany z kartą conax (przechodziłem z oferty na kartę). Czy da radę sparować tą kartę z innym dekoderem własnościowym? Legalnie, przez dział techniczny?
 6. Na laptopie nie mogę znaleźć tej zakładki. W telefonie mam.
 7. Natomiast w Strefie Canal+, w zakładce Szczegóły Mojej Oferty koniec okresu gwarantowanego ustawi się na 01.08. Mimo,że w warunkach promocji pdf będzie do 01.09.
 8. Tak, aplikacje wyczyszczone i nic. Dobrze, że kartę wcześniej odpiąłem.
 9. Na stare konto nie mogę się zalogować z żadnego urządzenia. Error server.
 10. Wcześniej anulowałem subskrypcję, kartę usunąłem. Też wyskakuje error przy próbie logowania. Założyłem nowe konto i śmiga.
 11. Powinno a nie działa. Czyściłeś pamięć podręczną? Live w apce nie zadziała jeżeli łączysz się z lokalnego ip, a później przełączysz na polskie ip. Trzeba całkowicie ubić aplikację, wyczyścić pamięć podręczną aplikacji i zainicjować aplikację z polskiego ip.
 12. Racja, skupiłem się na oglądaniu w laptopie. Na telu jak nie ubiję aplikacji w pamięci podręcznej to działa też po wyjściu.
×
×
 • Create New...