Jump to content

JoeDirt

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

Community Reputation

3 Neutralna

About JoeDirt

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takie coś znalazłem. ""Zdaniem prezesa Bogusława Kisielewskiego, Kino Polska chciałaby współpracować z Netflix przy produkcji nowych treści filmowych. W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Kisielewski, który jest także szefem Stopklatki, dodał, że taka współpraca nie rozszerzy się na nadchodzącą usługę OTT, skierowaną wyłącznie na rynek polski i polskich widzów. Oczekuje się, że zadebiutuje w tym roku."
 2. To specyfikacja zebrana na podstawie kilku źródeł z tego co czytam. Dziwi mnie tylko rozbieżność w tej specyfikacji pozycja 25 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kdnHLt673EjoAJisOal2uIpcmVS2Defbgk1ntWRLY3E/edit#gid=560573931 kolumna broadcast jest DVB-C?
 3. Tutaj specyfikacja https://www.androidtv-guide.com/pay-tv-provider/canal-polska
 4. B.dużo. Generalnie oferty z Netflixem mnie nie interesują. Indywidualnie płacę w zależności od kursu ok. 28 zł za najwyższy pakiet.
 5. Są różne oferty. zależne od obecnie posiadanego pakietu. Mam też taką : Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 129,99 zł/mies przez pierwsze dwa miesiące, następnie 172,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego Umowy i 202,99 zł/mies po tym okresie.*
 6. Musiałbym dobrać.Do Extra+ : HBO, Canal+, Mistrzowska Piłka, do Extra+ z Canal+ oferta sportowa : HBO.
 7. Dzwoniłem na infolinię. Ten pakiet na stronie jest z dekoderem 4k na 6 miesięcy za 0 zł. Obowiązuje regulamin oferty z października. Natomiast zamawiając przez telefon dekoder 4k jest za 0 zł na cały okres umowy. Uaktualniona oferta. Właśnie zastanawiałem się też nad Extra+, ale z HBO różnica będzie minimalna z tym co jest w Ofercie sportowej?
 8. Wprowadzają w błąd. Teraz przeczytałem w warunkach promocji, po 6 miesiącach jest 10 zł.
 9. Extra+ z Canal+ oferta sportowa za 99,99 zł. https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-z-canal-4K?dllist=zco Czy dekoder 4K jest na całą umowę za 0 zł? W podsumowaniu zamówienia jest abonament 24 miesiące łącznie 99,99 zł. Kiedy porównuję pakiety jest przez 6 miesięcy.
 10. Dla porównania w SC+ mam takie coś : Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 109,99 zł/mies przez pierwszy miesiąc, następnie 152,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego Umowy i 182,99 zł/mies po tym okresie.* To co zaproponowano tobie znajdziesz tutaj https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4K-netflix?dllist=sg
 11. Właśnie w takim przypadku działa opłata uzupełniająca.
×
×
 • Create New...