Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę poważnie myślałem nad NC+ bo teraz mam kablówkę ... ale jak zobaczyłem 119 zł za sport(a na tym mi zależy najbardziej)to podziękowałem.Zobaczymy może rozwiną jakieś promocje ... pakiety. W C+ miałeś za 59zł już Ligi Europejskie a teraz przez LM mam dopłacać drugie tyle :/ Absurd to osobno N i C+ kosztowało razem taniej dla fanów sportu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dla nowych abonentów same karty Seca czy tylko dekodery z kartą?

No właśnie, ja jestem ciekaw, czy nowy klient może wziąć np. dekoder Philips, czy Pace? Bo na stronie nc+ są one też prezentowane. Z tego, co się orientuję, dekodery te działają w systemie Seca i też kartę w tym systemie do tych dekoderów powinien dostać klient. A że karta ta nie jest parowana z dekoderem (parowane są tylko karty Conax z dekoderami ADB) to można jej nie używać w dekoderze nc+, tylko we własnym. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie porównałem co ma nc+ a co konkurencja

przedziwnie wysokie są te oferty nc+

przecież porównując np c+platinum z hbo + 2 dekodery + multiroom z cyfrowym polsatem premium z hbo + 2 dekodery + multoroom, to nc+ oferuje:

119+30+5+15 = 179zł (nie znam kosztów aktywacji) i umowa na 12 miesięcy

poslat oferuje: 89,9 + 5 +5zł = 99,9 i aktywacja dekoderów 50zł a umowa na 15 miesięcy, ale 3 pierwsze miesiące gratis, wiec jak ktoś sobie przeliczy to wyjdzie średnio 82zł/mies.

 

Nie żebym cokolwiek tu chciał reklamować ale widać czarno na białym że nc+ jest droższe o prawie 100zł miesięcznie, albo inaczej : taki jest koszt oglądania tych canal plusów w których ostatnio był może jeden dobry film miesięcznie.

A zapomniałem w polsacie są filmboxy w cenie, w nc+ chyba 15zł / miesiac

 

Kolejna sprawa - cinemax: polsat: w cenie, nc+: chyba +10zł

 

To są jaja!!!!!!

Co do reszty kanałów to w większości sie pokrywają, nc+ ma swoje kanały "z plusem", kilka wersji HD (TVN 24, TVN Turbo), mgm hd, n sport hd; konkurencja ma swoje polsaty (sport HD, Viasaty i inne ) Uniwersal HD, sundance HD, History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty nie powiesz ?

 

Pytam ze wzglępu na LM która jest w przyszły wt i środę i jak wiadomo przed 5 kwietnia kiedy to wchodzą nowe kanały Canal + ? Więc gdzie te mecze się obejrzy ?

 

Osoba na infolinii stwierdziła że niektórzy abonenci już mają dostęp do nowych kanałów Canal + prawda to to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...