Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś taka sytuację iż po przedłużeniu umowy ktoś zadzwonił z propozycją drugiej umowy? Oczywiście dużo korzystniejsza ofert na pakiet podstawowy, bo o ile pamiętam Optimum lub Extra za około 30zł. Miałem taką sytuację kilka miesięcy temu, ale nie skorzystałem. Dodam, że nie miałem multiroomu i cameleona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaugrana18 jak masz internet po kablu koncentrycznym to obstawiam że coś w rodzaju pakietu Stalowego jeśli chodzi o Vectrę.

Podłącz kabel koncentryczny do TV ( powinien mieć wbudowany tuner DVB-C ) przeskanuj i sprawdź co działa nie kodowane.

 

Podobnie jest w UPC - jest pakiet podstawowych kanałów FTA - zbliżony do tego co jest dostępne w naziemnej DVB-T2.

 

d8ae4f241650a0e3.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, cieplasek napisał(a):

:)  Wybrałem inne rozwiązanie. Mam internet z Vectra  po kablu koncentrycznym i okazuje się że są darmowe kanały :) nawet jak nie mam podpisanej umowy na TV z nimi :). 

Jak masz umowę na entry to możesz oglądać canal plus online dla abonentów... zaloguj się i sprawdź co możesz oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 11:44, cieplasek napisał(a):

Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. Chciałem przejść na abonament widzę entry jest teraz za 10 zł  w promocji. Dzwoniłem na infolinie i Pani stwierdziła że jak dają nowy sprzęt  to  jest 10 zł. Jak ja chce przejść i mam swój moduł i kartę to muszę płacić 15 zł.Witam. Mam pytanie. Mam pakiet start. .Jest możliwość negocjacji ?.  . Mam już właśnie jeden abonament dla Mamy za 10 zł (po 12 miesiącach 15 zł )  brałem w zeszłym tygodniu.

Jeśli chodzi o nowe umowy to niestety nie ma możliwości negocjacji. To co mamy w systemie to tak wygląda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Dostałem ofertę na nową umowę od canal plus - RELAX+ CANAL+ SERIALE I FILM (3 mc 0 zł, potem 35zł).

Chciałem też do tego dołożyć kanały sportowe canal+ (canal plus sport 1-5).

Cena - przez 3 miesiące 45zł za same sportowe potem 65 zł łącznie (czyli 30zł za sportowe).

Czy da się coś taniej zrobić za kanały sportowe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...