Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, meckbar napisał(a):

Bo to koniec tzw. "marki premium" w odniesieniu do filmów. Za duża konkurencja (Netlix, HBO, Disney, itd. itp.)

Teraz mogą jedynie zarabiać na sporcie dlatego podzielono paczkę Canal+ na kanały filmowe i sportowe. To było nieuniknione. 

 

Ale jakim sporcie? Oni sprzedają Viaplay, PSP i Eleven. Ich własny sport to 1-2 mecze Premier League, Ekstraklasa, NBA i tenis

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 5.06.2023 o 18:35, as10A napisał(a):

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale ale zapytam :

1. Przechodząc z "Telewizji na kartę" na abonament " Comfort+ Mix" w jakiej cenie można uzyskać pakiet Canal+ oraz pakiet Eleven ?

2. Czy podczas przejścia można wymienić dekoder WifiBox na inny, jeśli tak to jaki ? 

Wymieniłeś dekoder czy nadal masz ten złom [WiFiBox]?

Dzwoniłeś do nich czy  kontakt poprzez ich formularz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bartek67 napisał(a):

Dzwoniłeś do nich czy  kontakt poprzez ich formularz?

Zadzwoniłem do nich. Gość nie mógł mi dać pakietu Canal+ za mniej niż 30 zł. Dość długo się z nim przekomarzałem i w końcu zaproponował mi umowę na rok: Superpremium+ 4K z MP i Dualboxem+ 4K  za 79,99 + 5 zł czynsz ( dla nowych to wręcz niemożliwe ). Żal byłoby tego nie wziąć, więc skorzystałem i od początku Lipca jestem na umowie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zmianą telewizji sat. na canal plus, interesuje mnie pakiet ENTRY+ SUPERFILM, szkoda ze brakuje tam kanałów comedy central itp. ale chyba nie da się ich jakoś dodać czy się mylę? 

co do dekodera, jaki polecacie? i ile za nie się płaci ? interesuje mnie zarówno hd jak i 4k, ogólnie czy któryś z dekoderów ma w sobie te aplikacje streamingowe jak hbo, netflix itp? lub możliwość zainstalowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć dodatkowe kanały za dodatkową opłatą. Na dzień dzisiejszy dają dekoder 4k Dualbox. Opłaty za sprzęt masz na stronie operatora. Aplikacji HBO Max nie ma na dekoderze. Jest Netflix i Viaplay. Niczego innego nie zainstalujesz. Jest to co daje operator. Chcesz instalować inne aplikacje, to pomysł nad ofertą Canal+ Online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmieniam miejsce zamieszkania i będą mógł odbierać TV kablową patrzyłem na oferty C+, UPC, Vectra, Orange i jako osobie której zależy na pakietach sportowych to najbardziej wypełniony jest pakiet Entry+sport w C+ i tam jest 81 kanałów + 56 online to znaczy, że nie będzie ich w dekoderze tylko będą musiał przez Internet oglądać ? Proszę o odpowiedź i podpowiedzi lub opinie o tym pakiecie lub innym gdzie jest dużo sportu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

interesuje mnie oferta satelitarna z pakietem sport. Na stronie widzę tylko pakiet entry+sport, ale chciałbym do sportu pakiet Extra+. Jest w ogóle taka możliwość, bo nie widzę takiego zestawu na stronie.

Jakieś rozwiązanie jak to dostać i za ile? (nowy klient w c+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, źle napisałam. Można zwiększyć pakiet podstawowy na relax, optimum lub extra, każdorazowo o jakieś 10 zł :)

 

podam przykład:

w zeszłym tygodniu znajomy kupił C+ relax z c+ seriale za 35 zł - miał możliwość zwiększenia na pakiet optimum +10 zł lub extra +15 zł

 

Ty też będziesz mieć możliwość zwiększenia pakietu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy posiadanym pakiecie Entry+ możesz dopełnić tylko do Relax+ (+10PLN) lub zwiększyć do Pakietu Optimum+ (39,99PLN) lub Extra+(49,99). Przy zwiększeniu pakietu odchodzi 5PLN za posiadany pakiet Entry+, czyli finalnie abonament rośnie przy Optimum+ (+34,99PLN), przy Extra+(+44,99PLN)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...