Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.10.2023 o 00:53, Rozenthal napisał(a):

konsul wprowadził ,mnie w błąd , powiedział że paczce c+ seriale i filmy+pakiet extra+ będę miał canal+ 4k, a którym mi zależało.  no i rozmowa nagrana na bank. Ale jak już czytam umowę, to  oczywiście nie ma tam nic o c+4k, podobnie jak na stronie. 

Jak jesteś pewien, że obiecał,  to reklamacja i dostajesz za free na całą umowę. Tak jak kolega wyżej napisał. 

Ja miałem podobną sytuację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

dvbx otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Obniżka ceny Entry+ Sport (z 75 na 60PLN) ale już bez Viaplay! (czyli koniec serwisu bliski)

 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport-24?dllist=entry-sport-24

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 20:25, czytnik napisał(a):

Czy C+ ma na święta promocje gdzie dekodery główny i multiroom , można dostać bez opłat miesięcznych ?

Kiedy można się spodziewać oferty świątecznej.

Oferty pojawiają się po 15 listopada, ale raczej na jakąś wspaniałą ofertę świąteczną bym nie liczył. To już nie te czasy, gdy oferty na święta były naprawdę wyjątkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2023 o 20:25, czytnik napisał(a):

Czy C+ ma na święta promocje gdzie dekodery główny i multiroom , można dostać bez opłat miesięcznych ?

Kiedy można się spodziewać oferty świątecznej.

Może 2 widziałem oferty na MR z rabatem na kilka m. Raczej nie licz na jakąkolwiek taką ofertę.  Promo świąteczne w Grudniu startuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2023 o 09:57, dvbx napisał(a):

Obniżka ceny Entry+ Sport (z 75 na 60PLN) ale już bez Viaplay! (czyli koniec serwisu bliski)

 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport-24?dllist=entry-sport-24

Albo ukryta kolejna podwyżka ;)  ...  bo możesz dobrać viaplay medium za 29pln i wtedy za "stary" pakiet robi 89 pln ... w promocji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 09:10, Krzysiek11:) napisał(a):

Od dnia wczorajszego zmiana najniższych cen opcji Viaplay podczas aneksowania:

 

-> Medium z Premiere League i wybrane KSW za 29 zł/m,

-> Total za 39 zł/m. 

 

Poprzednie warianty cenowe (np. 5 zł/m) nie są już dostępne. 

Sprzedaż viaplay idzie pełną parą ;) ... czyli koniec nie taki bliski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś liczył na oferty świąteczne i chyba się przeliczy. ;)

Póki co jako oferta świąteczna promowane są pakiety Entry+ (rok za 10zł i drugi rok za 15zł) oraz pakiety z Canal+Seriale i Film z odpowiednimi podstawami:

Entry+ za 25zł

Relax+ za 35zł

Extra+ za 65zł

Z czego 3 pierwsze miesiące za 0zł. 

 

Pakiet Entry+Sport za 70zł i znów bez Viaplay

Natomiast do pakietu Entry+Superfilm (czyli z C+, Netflix i HBO) za okrągłe 100zł.

Tu miesięcy gratisowych brak. 

 

Wszystkie umowy na 24 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś myśli nad wzięciem C+ to na pewno skorzysta, bo to zawsze 3 miesiące w gratisie. Czasy telewizorów w ratach czy gratisów w postaci 6 czy 12 miesięcy za darmo za na przykład Canal+ pewnie minęły. Rynek jest tak przesycony, że widocznie doszli do wniosku, że czy się da coś ekstra czy jakiś ochłap to liczba złapanych klientów będzie podobna. 

 

Ci co chcą to wezmą niezależnie od promocji czy ceny. Dużo jest takich ludzi. Sam mam sąsiada co płaci ponad 150 złotych i nawet nie wie za co. :D "Bo dostałem Netflixa i jakieś tam filmowe kanały mam". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał(a):

Żałosne promocje. By się przynamniej nie ośmieszali. 

A który niby operator ma super promocje? Te czasy sie skończyły jak i ciągłe dodawanie nowych kanałów.

5 godzin temu, Marko 345 napisał(a):

Tylko łosi im trzeba. :)

Spokojnie komu potrzebna płatna tv i oferta odpowiada to weżmie. Inny będzie nawet marudził jak będzie 50% taniej przez całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiler napisał(a):

Jak ktoś myśli nad wzięciem C+ to na pewno skorzysta, bo to zawsze 3 miesiące w gratisie. Czasy telewizorów w ratach czy gratisów w postaci 6 czy 12 miesięcy za darmo za na przykład Canal+ pewnie minęły. 

Canal+ nie, ale za to  konkurencja kablowa np. Orange oferuje 6 miesięcy za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

A który niby operator ma super promocje? Te czasy sie skończyły jak i ciągłe dodawanie nowych kanałów.

Spokojnie komu potrzebna płatna tv i oferta odpowiada to weżmie. Inny będzie nawet marudził jak będzie 50% taniej przez całą umowę.

 

Chociażby Orange Love na 6 m-cy za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...