Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi to że sprzedają pakiety Viaplay w umowie na 24M mimo że Viaplay wycofuje się z naszego kraju prawdopodobnie z końcem roku. I o ile samo wycofanie nie jest przeszkodą w świadczeniu usługi o tyle jeśli sprzedadzą prawa innemu podmiotowi to ciekawe jak to będzie rozliczane i świadczone... Jedyne logiczne rozwiązanie to sprzedaż tego Canal+. Czyżby to był jedyny kandydat na przejęcie praw?

 

Edit,: Usługa świadczona promocyjnie. Operator dalej ja wciska i umieścił ją w nagłówku oferty mimo że na 90% po Nowym Roku nic z niej zostanie

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał(a):

Mnie ciekawi to że sprzedają pakiety Viaplay w umowie na 24M mimo że Viaplay wycofuje się z naszego kraju prawdopodobnie z końcem roku. I o ile samo wycofanie nie jest przeszkodą w świadczeniu usługi o tyle jeśli sprzedadzą prawa innemu podmiotowi to ciekawe jak to będzie rozliczane i świadczone... Jedyne logiczne rozwiązanie to sprzedaż tego Canal+. Czyżby to był jedyny kandydat na przejęcie praw?

 

Edit,: Usługa świadczona promocyjnie. Operator dalej ja wciska i umieścił ją w nagłówku oferty mimo że na 90% po Nowym Roku nic z niej zostanie

Warto dodać, że pojawiła się dawno niewidziana oferta Entry+Sport za 60zł. Niby na start rozgrywek, ale takiej promocji już dawno nie było. A w sumie to stara cena, gdy w pakiecie nie było jeszcze Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, Cibor napisał(a):

Cześć. Gdzie szukać najlepszej oferty na C+. Złożone wypowiedzenie w CP i chce porównać.

 

Pozdrawiam Maciej 

Jak weźmiesz umowę nową to po miesiącu możesz dobrać Canal+ w strefie za 25 zł. Ja tak zrobiłem. Na początku proponują C+ za 30 zł. W tej kwocie 25 złotych nie ma Canal+ 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiler napisał(a):

Nie ma już opcji za 19.99 zł. Przynamniej tak mi zaproponowało przyjazne źródło z forum i tak samo mi w strefie wyskoczyło.

Słuchaj się innych, a zimą w sandałach będziesz chodził...

Ofert z SC+ praktycznie się nie bierze, bo zazwyczaj są droższe niż na infolini. W temacie o ofertach dla stałych abonentów jest pisane o cenach.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jest możliwość dobrania w trakcie umowy Canal+ za 19.99 zł to super. Mi się nie udało. To, że przy przedłużeniu umowy dają za taką cenę to wiem. Poza tym to jest temat o ofertach dla nowych. Ja nie widziałem, żeby ktoś z ulicy dostał za taką kasę, ale może jestem w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce ofertę dla nowych to najlepiej jak zdecydowałby się pójść do punktu sprzedaży. Tam czasami uda się dostać ofertę "spod lady". Wszystko zależy od przedstawiciela.

 

Kiedyś znajomy chciał Extra+ z C+. Dla nowych był już za 99zł, ale widząc, że znajomy jednak nie chce się na nią zdecydować to zaoferował mu ofertę Extra+ z C+ za 21zł przez 3 miesiące i za 79,99zł przez pozostałe 21 miesięcy umowy. To była jakaś oferta na 21-urodziny C+. 😂 

Jak widać jak się chce to się wszystko da. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 16:52, czerstwy napisał(a):

Dla ciebie nie ma dla innych jest😂 Nie wprowadzaj w błąd.

Sprawa jest prosta dla nowych nie ma dla starych jest. Jakbyś przez ostanie 20 lat do pC+ wpłacił jak @czerstwy 200.000,00 zł to byś też dostał piątaka rabatu :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rozenthal napisał(a):
Przemyślałem i jednak  chce zrzygnować. Czy jeśli nie odbiorę od kuriera przesyłki to sprawa sama się zamknie bez wypowiedzenia ?


Nawet jak odbierzesz masz 14 dni na rezygnację. A nie wypowiedzenie

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem. Chodzi mi o to, że konsul wprowadził ,mnie w błąd , powiedział że paczce c+ seriale i filmy+pakiet extra+ będę miał canal+ 4k, a którym mi zależało.  no i rozmowa nagrana na bank. Ale jak już czytam umowę, to  oczywiście nie ma tam nic o c+4k, podobnie jak na stronie.  Nawinął wiec makaron na uszy, a skapnąłbym sie dopiero p 2 miesiącu, bo w 1szym i tam wszystko włączą.  Stąd też moje pytanie. Ale przy okazji nasuwa mi  kolejne:  gdybym jednak został przy tym, to  czy istnieje opcja włączenia dodatkowego  c+4K ( bez paczki sportowych) , i jeśli istniała by taka opcja, to czy ktoś się orientuje za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...