Jump to content

JoeDirt

Users
 • Content Count

  99
 • Joined

Everything posted by JoeDirt

 1. Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie zarejestrowane. Też mogę włączyć w/w opcje. W ofercie przedłużeniowej pojawił się pakiet Superpremium za 94,99 zł. Comfort z HBO za 44,99 zł.
 2. 1/ Playboy Tv za 0 zł do końca listopada. *od 1.12.2019 za 10 zł miesięcznie lub możliwość rezygnacji. 2/ Filmowa Visa. Kolekcja 15 filmów w prezencie. Włącz je swoją kartą visa. Zaloguj się do Strefy Canal+, opłać swój rachunek kartą Visa i odbierz prezent. https://pl.canalplus.com/filmowa-visa?content=strefa_abonenta
 3. Ale w systemie pakiet z dopełnieniem do Extra+ nadal jest pakietem Comfort+.
 4. Od teraz "Strefa Canal+ Platforma" https://strefa.pl.canalplus.com/cas/login
 5. Comfort+ dopełnienie do Extra+, kanał "AMC jest niedostępny w twoim abonamencie." Coś zmienili, czy to normalne?
 6. Bez gadki z konsulem mam w ICA opcję, 10 x Canal+ za 25 zł. do końca obowiązywania umowy.
 7. W ICA uaktualnili pakiety Canal+, ceny bez zmian. Pakiet Canal+/10/ za 25 pln. Jest też promocja 3 miesiące bez opłat, następnie 30 pln.
 8. Na jednej z umów z Comfort+ /stary/ mam opcję tv France tylko za 10 pln. Natomiast nie mam żadnej promocyjnej opcji Canal+, na pozostałych jest promocyjna opcja tv France 8 pln i ta za 10 pln, dodatkowo Comfort+ /nowy/ ma 4 opcje promocyjne Canal+. Więc różnie to jest.
 9. Też tak mam. Może tworzą nową płatną kolekcję "maxmix" Dodam jeszcze, że na androida dostałem dziś aktualizację.
 10. Minimalny okres wypowiedzenia to 30 dni.Czyli 31 marca umowa nie zostanie rozwiązana.Stanie się to 30 kwietnia.
 11. Na jaki email pisać w sprawach technicznych? Próbuję przez zakładkę wiadomości, ale niewiem czy to działa. Nie ma żadnego potwierdzenia wysłania.
 12. Skoro tak przekazał. Jak oferta zostanie aktywowana sprawdź sobie w ICA prognozę płatności za lipiec.
 13. Ofertę możesz zaakceptować nawet dziś, z aktywtywacją od 1 lutego. HBO jest na pięć miesięcy za 0 zł.Więc tylko do czerwca.
 14. W ICA są dwie opcje dopełnienia do Extra+. Jedna za 15 zł na 12 miesięcy-36 kanałów, druga 10 zł do końca umowy-37 kanałów. Pomijając ceny, skąd różnica w ilości kanałów?
×
×
 • Create New...