Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie było mnie tu ze 2 lata z racji posiadania umowy u konkurencji, ale nastał czas powrotu do C+. Na stronie znalazłem sobie pakiet Extra z C+, mistrzowska piłka, Eleveny w sumie wychodzi ok. 112zl (pierwsze pół roku ok. 61zl). Czy da się w jakiś sposób ugrać chociaż aktywację dekoderów lub miesięczne opłaty za te dekodery 0zł w opcji multiroom? Są może jakieś na infolinii promocje dla przechodzących z konkurencji jak to było za starych czasów? Jeszcze takie pytanie da się zrobić żeby w multiroom był jeden dekoder na pierwszym TV oraz moduł cam na drugi TV?

Edytowane przez huhus1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, huhus1984 napisał:

Witam, nie było mnie tu ze 2 lata z racji posiadania umowy u konkurencji, ale nastał czas powrotu do C+. Na stronie znalazłem sobie pakiet Extra z C+, mistrzowska piłka, Eleveny w sumie wychodzi ok. 112zl (pierwsze pół roku ok. 61zl). Czy da się w jakiś sposób ugrać chociaż aktywację dekoderów lub miesięczne opłaty za te dekodery 0zł w opcji multiroom? Są może jakieś na infolinii promocje dla przechodzących z konkurencji jak to było za starych czasów? Jeszcze takie pytanie da się zrobić żeby w multiroom był jeden dekoder na pierwszym TV oraz moduł cam na drugi TV?

Podobno się da jak upolujesz ulotkę z kodem Credit Agriole na zniesienie opłaty za Ultraboxa na 24msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś targować czy może być?

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

eleveny niby juz nie dają za 7.95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taba nie ten temat

 

9 godzin temu, lukimann napisał:

W przypadku zamówienia Superpremium 4K  od 1 grudnia , jaką będzie wysokość rachunku ?

Tylko opłata aktywacyjna czy doliczana już  kwota ok 50 zł za 1 miesiąc?

49,99 + ewentualnie mtr i inne opcje dodatkowe które domówisz przy podpisywaniu umowy. Aktywacje zawsze się płaci przy podpisywaniu umowy, aktywacja nie jest doliczana do rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, taba napisał:

Coś targować czy może być?

 Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

 KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

 eleveny niby juz nie dają za 7.95

a nie lepiej wziąć SuperPremium + 4K za 109? Wyrzuca Cinemaxy, które przy posiadaniu HBO praktycznie są bez sensu i wrzucą Ci FilmBoxy.

E: Nie zauważyłęm, że to jest oferta dla nowych ;-) Jak dla mnie oferta ok.

Edytowane przez FanOOO
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż żal czytać jakie bz[beep] pytania zadajesz biorąc pod uwagę że jeszcze nie tak dawno byłeś abonentem NC+.Od tamtej pory nic się nie zmieniło płatne są pełne okresy rozliczeniowe.Okres rozliczeniowy to pełny miesiąc kalenadarzowy.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówisz pakiet Superpremium4K w dniach 9.11.2019-1.12.2019 zapłacisz aktywację i od grudnia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99. Opłata za HBOgo nie jest naliczana bo jest częścią pakietu.

 

Jak podpiszesz 2-31.12.2019 to zapłacisz aktywację i od stycznia 49,99 zł/mies przez 6 miesięcy potem 139,99.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam taki temat pod dyskusję. Rzecz dotyczy oferty specjalnej Extra przez 6 m-cy za 0 zł w połączeniu z promocją Credit Agricole ("Włącz korzyści - NC+ II"). Załóżmy, że biorę tę ofertę i nie czekam przez 6 miesięcy z opłatami, tylko od razu nadpłacam (wychodzi po 45 zł). Czy mogę przyjąć, że bank już od pierwszej mojej wpłaty (ale jednak nadpłaty) będzie mi zwracał 50% na konto?  W ten sposób przez 16 miesięcy mój abonament wyniósłby 22,5 zł. Pytam, bo być może ktoś już zajmował się tym tematem i mógłby podzielić się swoją wiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...