Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wyciulali obiecali mi HBO na rok za free do pakietu extra + Canal Plus złożyłem reklamacje ale nie odpowiadają a do jutra jeszcze mogę wypowiedzieć umowę i pewnie wypowiem. Bo wcześniej dawali 3m za 50zl teraz dają 6m za 50. A jeszcze poczekam może coś na święta lepszego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobna sytuację i uznali reklamację.Ale było juz to dawno temu na papierku wtedy miałem co innego a w tv co innego.Tylko wtedy konsul mi obiecał ofertę i cenę której nawet dla stałych nie było.Ale twoja decyzja ja znałem oferty zakręciłem konsultanta i kazałem mu kilka razy potwierdzić ofertę i cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reklamacji napisałem im że albo mi włączał te HBO tak jak to mówił konsultant albo ja rezygnuje z umowy. W sumie to chyba mam takie prawo? Mimo że mam 14 dni od zawarcia na rozwiązanie umowy to tutaj zostałem oszukany czy też wprowadzony w błąd. Czy to się nie nadaje do rzecznika praw konsumenta gdy by mi nie uznali tego HBO i ewentualnie nie chcieli mi uznać wypowiedzenia umowy bo minie już te 14 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty świąteczne ofertami świątecznymi a czarny piątek czarnym piątkiem ja bym jeszcze poczekał jak komuś się "nie pali":D 

Jakby dawali do Ekstra+ Caanal+ dekoder 4k za 0 na całą umowę albo multiroom za 0  to bym brał już dzisiaj:D 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

...brakuje mi tylko eleven za 0 multiroom za .0 lub ultrabox + za 0 i idę jak dzik w żołędzie :D 

Obyś nie poszedł jak dzik na odstrzał, gdy się rozczarujesz z tymi zerami ?

Najszybciej tyle zer zobaczysz w rachunku. 100 PLN/m?

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Cx69 napisał:

W reklamacji napisałem im że albo mi włączał te HBO tak jak to mówił konsultant albo ja rezygnuje z umowy. W sumie to chyba mam takie prawo? Mimo że mam 14 dni od zawarcia na rozwiązanie umowy to tutaj zostałem oszukany czy też wprowadzony w błąd. Czy to się nie nadaje do rzecznika praw konsumenta gdy by mi nie uznali tego HBO i ewentualnie nie chcieli mi uznac wypowiedzenia umowy bo minie już te 14 dni?

Tak wtedy możesz zgłośić to do Rzecznika.Idz jeden z drugim do punktu pogadaj z pracownikiem by wam dał ofertę pracowniczą i macie swoją ofertę świąteczną?Wiem że idzie takie coś zrobić by ją podpisać na zupełnie obcą osobę. wtedy Extra z C+ jakoś ok 60zł kosztuje a Superpremium ok 80zł jak dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeniosłem właśnie do Orange i żyję całkiem nieźle, można powiedzieć, że taniej.

 

Internet światłowodowy + komórka + telewizja z pakietem premium (C+ i HBO) za całe uśrednione 200 złotych/miesiąc.

Jeśli do tego odliczę kasę, które otrzymam jako gwarantowaną od Samsunga za odkup starego smartfona i zakup nowego S10+ (1000 złotych), to abonament wyniesie średnio 160 złotych.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

To zostań w CP i żyj taniej?


Nigdy!!! 
Przekładanie kart, PPV, wieczne aneksy wraz z nabyciem nowych praw sportowych które potem sprzedaje się do konkurencji no i angielska ekstraklasa warta każdych pieniędzy :D   jak w cyfrowym polsacie  wywalą w styczniu kanał który mam gwarantowany to nawet kary nie będę musiał płacić a jak będę musiał to trudno
 

 

11 minut temu, opolsky napisał:

Ja się przeniosłem właśnie do Orange i żyję całkiem nieźle, można powiedzieć, że taniej.

 

Internet światłowodowy + komórka + telewizja z pakietem premium (C+ i HBO) za całe uśrednione 200 złotych/miesiąc.

Jeśli do tego odliczę kasę, które otrzymam jako gwarantowaną od Samsunga za odkup starego smartfona i zakup nowego S10+ (1000 złotych), to abonament wyniesie średnio 160 złotych.

 

 

 

 


I do tego telefon stacjonarny z którego nie korzystam...... no i trudno w takim orange o jakieś promocje...... dlatego wolę światłowód od orange i TV sat Canal+ przy przedłużeniach ceny są już podobne do tych w cyfrowym polsacie .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...