Jump to content
caesar

Oferty - dla nowych abonentów Platformy CANAL+

Recommended Posts

No niby tak ale jak to tak dwa dekodery? 😉

Edited by sebap

A masz już na piśmie możliwość wypowiedzenia umowy CP?  Czy tylko informacje z forum?

Oficjalnej takiej informacji na pewno nie będzie może się pojawić jakieś czerwone info w icok ale to tyle i to raczej na koniec grudnia nie wcześniej.

W tym PC+ to kogoś naprawdę pogięło - 30 zł/m-c za MP do opcji Extra+. To już lepiej żeby jej nie było.

A ktoś zmusza do zakupu?W CP mam dokładnie taką samą cenę.Tylko że w PC+ jest takie coś jak opcja włącz-wyłącz

Troszkę zmieniła się promocja w sklepie internetowym.

Brak opłaty jednorazowej - aktywacyjnej przy pakiecie Superpremium 4K.

Ciekawe, czy na Black Friday oferta zostanie jeszcze poprawiona.;P

Czyli obecnie ( do 27 listopada)

-6 x 49,99, potem 139,99

-karta do wykorzystania 100 zł

-brak opłaty aktywacyjnej

Edited by lukimann
  • Like 1

Myśle że to już niestety.....ale warto poczekać

ja bym chciał dekoder 4k za 0 przy pakiecie sportowym........

• Like 2

Ciekawe jakie będą promocje na Black Friday?

• Like 1

Wszyscy chcielibyśmy to wiedzieć:D idealnie byłoby gdyby oferta na czarny piątek była taka jak dla osób które kupiły nowe mieszkanie czyli superpremium+ za 99zl ale tak raczej nie będzie.

Trochę ta karta kusi..raczej oferta( moze) gorsza nie będzie od obecnej.

Albo w myśl " mody" zaproponują telewizor w super ratach 😜

• Like 1

A co można zrobić z tą kartą? To normalnie $$ czy tylko w określonych sklepach bo nie wgłębiałem się?

Myśle że czarny piątek może być całkiem niezły w końcu nie każdemu kończy się umowa na tv akurat w czarny piątek....sam będę musiał zapłacić karę umowną jak Polsat jakimś cudem wytłumaczy się z usunięcia kanału który mam gwarantowany w umowie.

Swoją drogą jak zamówię w czarny piątek to pierwszy rachunek poza aktywacją dostanę pod koniec grudnia czy na początku stycznia?

Dostaniesz na początku grudnia płatny do 18 każdego miesiąca.

• Like 1

Napisz do wróżki może  ona da odpowiedż bo my nie wiemy jaka będzie oferta w czarny piątek.Płatność do 18 danego dnia miesiaca jak dobrze pamiętam.Płatne pełne okresy rozliczeniowe.

Edited by czerstwy

Kurde to trochę lipa bo wypłatę mam 25 dnia miesiąca będę musiał jeden rachunek nadpłaty zrobić.....

Tak będziesz musiał zrobić.  Czyli jeden miesiąc z zaciśnietym pasem i o suchej gębie, bo abonament trzeba zapłacić PC+😂                     

12 minut temu, _Artek_ napisał:

Kurde to trochę lipa bo wypłatę mam 25 dnia miesiąca będę musiał jeden rachunek nadpłaty zrobić.....

Oczywiście miałem na myśli podpisanie umowy w punkcie.Jak zamówisz przez internet pierwszy rachunek przyjdzie w styczniu.

Bez przesady....ale kara umowna w CP zaboli jak odstąpienie nie przejdzie ale czego się nie robi dla ligi angielskiej w 4k i spokoju z przekładaniem kart od multi.....poza tym zasady dystrybucji nowych praw sportowych w cp mnie wkurzają a ten cyrk rok temu z Polsat sport Premium kiedy abonenci nc+ mieli darmowy okres i potem mogli sobie normalnie aktywować te kanału a ja musiałem podpisać aneks....żenujące może tu będzie trochę drożej ale chyba w miarę normalnie......

Oczywiście miałem na myśli podpisanie umowy w punkcie.Jak zamówisz przez internet pierwszy rachunek przyjdzie w styczniu.

I o to pytałem...no i git w styczni wypowiem cyfrowy Polsat i nie będę musiał płacić podwójnego rachunku.

51 minut temu, Pawel napisał:

Plus, że przez 2 tygodnie można sobie przetestować usługę.

W razie co nie ma co palić za sobą mostów w UPC..// oferta bez C+, i kanałów z "+" nawet z darmowymi miesiącami jakaś taka niepełna ;-)//

Edited by lukimann
  • Like 1

To w nawiązaniu do tematu o dekoderze ultrabox+.

Punkty obsługi i sklep internetowy dysponują takimi samymi promocjami dla " nowych"?

Edited by lukimann

Myśle że oferta w czarny piątek może być dostępna tylko przez internet.... plus kablówek jest taki że można mieć gdzieś pogodę.... i wszystkie kanały sportowe na jednej umówię ale to już rozmowa na inny temat.