Skocz do zawartości

Oferty - dla nowych abonentów platformy CANAL+


caesar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet kosztuje 220 złotych - standardowy Orange Love Premium. Dwa pierwsze miesiące za free, więc średnio na miesiąc cena spada do 202 złotych.

Zakupiony do tego smartfon S10+, którego cena w OL Premium jest bardzo atrakcyjna i nie odbiega od ceny tego modelu na Ceneo. Ale ponieważ skorzystałem z promocji odkupu Samsunga, można powiedzieć, że dostanę ekstra 1000 złotych. Więc de facto - odliczam sobie około 41 złotych od abonamentu (24 miesiące). I tak wychodzi 160 złotych.

 

W pakiecie jest wszystko, z wyjątkiem kanałów erotycznych, Cinemaxów i Filmboxów. Internet 300/50, komórka z 30GB internetu.

 

Tak, mógłbym mieć pakiet full w nc+ - jak podejrzewam - za około 100 złotych przy przedłużeniu i mógłbym dokupić światłowód oraz komórkę z Orange za 80 złotych. Razem 180 złotych.

Ale po pierwsze bez Polsatów Sport (co jest plusem Orange), a po drugie smartfon wyszedłby drożej, a i z promocji Samsungowej bym nie skorzystał, bo była tylko u niektórych sprzedawców.

 

P.S. Jest stacjonarny, no i jest. Nie wiem czy to w ogóle coś kosztuje w cenniku, czy jest dodane z powodu giełdowego raportu i wykazywania, że ma się klienta stacjonarnego, który de facto leci jako VOIP :)

 

 

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_

Nie pytałem Ciebie. Nie raz liczyłem, bo mam neta u syna od Orange i tv od PC+ i [beep]o nie taniej po połączeniu.

@opolsky Pytałem o pakiet tv, a nie o wszystko. Jaki pakiet i ile za tv. Każda odrębna usługa ma swoją cenę. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej odpowiednik VIP Max w PC+ (z tej oferty pewnie brakuje mu jedynie C+ 4K, za to ma jakieś 30 kanałów, których w PC+ nie ma).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie programy czyli de facto Extra+ z jakimiś dodatkami, np. właśnie Polsatami Sport, History czy Sundance w cenie pakietu. No i programami premium. Tak jak napisał @bugmenot - jedyne czego może mi brakować to Canal+ 4K.

Właśnie problem usług łączonych polega na tym, że ciężko o ich wycenę, bo płacisz za cały pakiet łączony, więc wyceniać można wszystkie trzy usługi średniomiesięcznie.

I tak jak sobie wyliczyłem - 2 miesiące za 0 złotych, 220 zł od trzeciego miesiąca (średnio 202 złote / miesiąc).

Dzieląc promocyjny 1000 złotych od Samsunga za zakup telefonu na 24 miesiące, wychodzi 41 złotych extra, a abonament 160 złotych / miesiąc. 

Zaznaczam: za internet, telefon komórkowy i telewizję.

 

Mi to wszystko pasowało po przeliczeniu tego ile płacę obecnie za 3 usługi oddzielnie. Jak widać po wynikach, Orange trafił z ofertą, skoro regularnie zyskuje klientów. A UPC właśnie zajął się sprzedażą telefonów Samsunga do oferty. Jak widać, to działa.

Na tym tle oferta nc+ z internetem czy telefonem wygląda bardzo blado.

 

Jak ktoś jest w zasięgu światłowodu Orange, warto po prostu przemyśleć przygodę z nc+ - tylko tyle chciałem napisać :)

 

 

 

Edytowane przez opolsky
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe Warunki świadczenia Pakietu
Superpremium+ 4K z dnia 13.08.2019 r.


Rozdział I. Postanowienia ogólne
1. Niniejszy dokument określa warunki i zasady udostępniania przez Dostawcę usług Pakietu Superpremium 4K.
2. Dostawca usług świadczy Pakiet Superpremium 4K na warunkach określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach,
Umowie o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulaminie świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. albo Regulaminie
świadczenia usług z dnia 12 grudnia 2018 r. (dalej: Regulamin), Cenniku z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), odrębnych
Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji.
3. Dostawca usług zobowiązuje się do świadczenia Pakietu Superpremium 4K w zakresie i na warunkach określonych
w niniejszych Szczegółowych Warunkach, zaś Abonent zobowiązuje się do ich przestrzegania.
4. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian nazw produktów i usług będących w ofercie Dostawcy usług określonych
w niniejszych Szczegółowych Warunkach.
5. Pakiet Superpremium+ 4K składa się z:
1) Pakietu: Pakiet Extra+,
2) Opcji dodatkowej CANAL+,
3) Opcji dodatkowej HBO,
4) Opcji dodatkowej Eleven Sports,
5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack,
6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD,
7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, skoro w opisie tego pakietu jak byk jest napisane, iż "...Wśród hitów HBO zaś wymienić trzeba doskonałe produkcje jak "Katarzyna Wielka", Czarnobyl" czy "Gra o Tron". Możesz je oglądać w telewizji lub w aplikacji HBO GO, którą otrzymasz w prezencie na cały miesiąc!"

I w przypisie widnieje 1 - Po okresie promocyjnym 10 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.

Edytowane przez TyMiTuNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem polega na tym że do tego ekstra+ 6 miesięcy za darmo można dobrać ze sportowych tylko eleven przynajmniej przez stronę internetową .......a paczki c+ już nie można . 

Mi z multi wychodzi 131 zastanawiam się czy nie dołożyć do superpremium+ różnica 10zł a zejście z czynszu za ultrabox może mieć znaczenie przy negocjacji aneksu za 2 lata :P

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukimann napisał:

Faktycznie..

Ciekawe w jakiej cenie zostanie mi zaproponowany taki " składak" z pakietów: extra+, C+4K, Mistrzowska Piłka i Eleven.HBO GO zostałby razem  z Internetem od UPC.

(To teraz coraz bliżej oferty Love od Orange...) 

----------- 

Zadzwoniłem i faktycznie Superpremium z HBO GO tylko na miesiąc...

 

Powyższa oferta, czyli: 

- extra +

- C+4K

- dekoder UltraBox+

- Eleven

- Mistrzowska Piłka

Umowa na 24 miesiące

6× 61,89+ 18 x 121,99

Średnia za miesiąc wynosi 107 zł.

Warto?

Nie spytałem konsultanta o samo HBO GO , taka opcja za 20 jest w Cyfrze+?Aplikację za 20 zł mogę dopisać do rachunku z UPC( internet) lub Plus.

* policzyłem i wychodzi z HBO GO tyle samo co średnia za obecne Supermremium + z HBOGO na całość umowy... 

Do tego  jakieś kolekcje  i Filmbox.

Gdzie widzicie HBO GO tylko miesiąc gratis?

Wchodziłem na stronę i oferta która jest dostępna SUPERPREMIUM+ 4K 10/19, w zakresie pakietowym odsyła do: Szczegółowych Warunki świadczenia Pakietu Superpremium+ 4K z dnia 13 sierpnia 2019, gdzie wyraźnie pisze, że HBO GO wchodzi w skład promocji czyli obowiązuje przez cały okres umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...