Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie trzeba będzie kupować biletu w kinie aby obejrzeć obrady prowadzone przez pana Hołownię. Teraz tak prywatnie będzie można sobie to oglądać, a nie szukać gdzieś po internetach  transmisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać że listę kanałów, stosunkowo nie tak dawno całkowicie przeorganizowaną, tworzył jakiś prawdziwy fachowiec. Ten streaming z Sejmu musiał trafić na numer 49 bo po kanałach newsowych nie ma już wolnego miejsca. Polsat News Polityka trafi pewnie na numer 48 z tego samego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam! Na mojej karcie Conax także już mam dostęp do przekaz CNN Int. HD z tp TVN-u 11,258 H. Wcześniej miałem tylko uprawnienia do przekaz CN Polska HD i Caroonito Polska HD z tp TVN-u 11,393 V oraz WarnerTV Polska HD z tp TVN-u 11,508 V. W chwili obecnej mam komplet uprawnień do wszystkich 4 kanałów WarnerMedia. :-) Ciekawe do kiedy emisja równoległa z tp Polsatu? Czyżby do końca marca br. a potem przekazy out z tp Polsat Box?

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To wówczas jaki byłby sens utrzymywać dwie platformy cyfrowe, jeżeli każda z nich miałaby dokładnie tę samą ofertę? No dobrze różniły by się kanałami MWE (Canal+) oraz Novela TV i Water Planet (CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Poland napisał(a):

Czyżby kolejne piekło zamarzło? Nie obraziłbym się na pełną wymianę kanałową między Polsatem Box a Canal+. 

Pomarzyć możesz ale to cały czas konkurencja, a główną różnicę właśnie robią kanały sportowe i prawa do transmisji. Ja uważam że konkurencja musi być.

 

@Simi90 na 161 ale na moim Vu+. :)

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Jeszcze jak widać nie do wszystkich dotarło😂 I co chwilę robia w coraz innych wątkach sensację.

Polsat Sport leci FTA już prawie miesiąc? To niemożliwe...

35 minut temu, andrzejgratis napisał(a):

TVP Kobieta, TVP Nauka, TVP Kultura 2, TVP Historia 2, TVP ABC 2, alfa TVP, TVP World oraz lokalne TVP3 w CANAL+.

Więcej info: https://satkurier.pl/news/235962/wiecej-kanalow-tvp-w-canal.html

Wygląda na to że nie ma szans na emisję satelitarna. Ciekawe dlaczego nadawca nie udostępnia w ten sposób brakujących kanałów SPI jak Docubox czy Gametoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to robili aktualizację 4K Ultrabox+ oraz wdrożyli Dualbox+ żeby był hybrydowy SAT/Streaming, bo satelita nie jest z gumy. Serio oprócz kanałów tematycznych TVP mogliby dodać jeszcze kanały FAST z Player TVN. Przy tych kanałach powinna być ikona w EPG np. Globusa albo @ lub Streaming. 

Edytowane przez Karolek1998
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jest to preludium do wyboru opcji odbioru satelita lub Internet.

 

Kanały ładują się szybko, ale na niektórych stacjach wydać początkowo gorszą jakość. Przy kanałach TVP3 przydałby się teletekst.

 

Liczę na to, że teraz dodadzą w tej opcji Docubox i Stingray Classica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...