Jump to content

Recommended Posts

W dniu 22.12.2018 o 21:58, Piotrovvicz napisał:

Zmieńcie chociaż program na Waszej stronie, skoro tym z Telemagazynu i Naziemna.info się nie chce.

Nie chcę poruszać kwestii programu tv.naziemna.info w merytorycznych wątkach, ale muszę sprostować, że brak aktualizacji dla STARS.TV na pewno nie wynikał z tego, że komuś się nie chciało.

Taz,  nic się nie martw. :) Jak wrócę z ferii to podeślę korektę lutego. :)

• Like 2
  • Thanks 1

Wyparował :) online tylko na wp pilot. 

Edited by STARS.TV
  • Upvote 2

Utrzymywanie przekazu online na stronie który kosztuje kwotę x miesięcznie po to aby korzystali z niego ludzie przebywający poza Polską nie jest w moim interesie. Ja robię biznes tylko na terenie kraju i tylko gdy widz ogląda poprzez sat / kabel  / mux lolalny. 

• Upvote 3

Aa Oki. Świetnie się was ogląda jeżeli chodzi o lata 80 i 90te :)
A co do muxu lokalnego to on chyba jest bardzo bardzo lokalny, bo u mnie stars tv nie ma w muxie ;)

Stars, jak możesz to wstaw wyniki za styczeń 2019 :) Dzięki z góry.

• Upvote 1

Nie :) Ferie są, miałem beznadziejny styczeń, jestem wściekły i nie chce mi się tym zajmować :)

p.s.

Ale co się nie podoba? :)Zróbmy tak, jak będzie tu można łatwo wrzucić fote z wynikami to będę wrzucał a jak nie to nie.

Edited by STARS.TV
  • Confused 1
  • Sad 4
  • Upvote 2

W dniu 14.01.2019 o 17:12, Piotrovvicz napisał:

Jakieś zmiany na kolejny dzień żałoby narodowej?

Uprzedzając ewentualne pytanie :)

Tym razem absolutnie żadnych zmian w ramówce.

• Confused 1
  • Upvote 4

Najpierw to niech będzie decyzja o dokładnych ramach czasowych żałoby. Inna sprawa, że samo rozporządzenie w sumie nie nakazuje zmiany charakteru każdej stacji. To jest dobrowolna decyzja każdego nadawcy z osobna.

10 minut temu, Piotrovvicz napisał:

Tak, ale będzie trzydniowa. Powinniście chociaż stonować playlistę.

Ostatnio chyba jako jedyny się w pełni dostosowałem i odpowiedź od widzów dostałem jasną, mają to gdzieś..

• Sad 1
  • Upvote 2

To ich problem. Żałoba to żałoba i trzeba się do niej dostosować...

Nic się nie stanie jak przez te trzy dni nie będzie piszczała Rihanna na zmianę z Beyoncé :-)

• Haha 1

Nie Panie kolego, to nie ich problem tylko mój problem. Nie podoba się to pilot do ręki i już oglądają co się podoba a ja zostaję z zerem. 

• Like 2
  • Upvote 1

Tutaj w sumie jest taka kwestia, jak się wczytać w rozporządzenie o żałobie, że mowa jest tylko o "uwzględnieniu potrzeby uczczenia pamięci". Nie ma tam żadnych wytycznych, że np. nie wolno puszczać Rihanny, bo jej utwory nie licują z powagą żałoby. Tutaj to już jest wewnętrzna sprawa odczuć, co wypada puścić, a co nie. Ostatnio np. TVP2 w czasie żałoby emitowała "Familiadę", choć charakter tego programu jest rozrywkowy.

Bardzo dobra decyzja z twojej strony. Nie ma co zmieniać ramówki co miesiąc i tym razem, aż na 3 dni.

• Like 2

Oczywiście, że nie ma ustawy która mi powie jakie piosenki mogę w tym czasie grać, a jakich nie. Ostatnio chciałem się wykazać no i się wykazałem. Ja grałem nastrojowe klimaty a Polacy słuchali w tym czasie disco polo, dance i hitów na czasie. Więc muszę się uczyć na własnych błędach i tyle. 

• Upvote 5

7 godzin temu, Kirk napisał:

Tutaj w sumie jest taka kwestia, jak się wczytać w rozporządzenie o żałobie, że mowa jest tylko o "uwzględnieniu potrzeby uczczenia pamięci". Nie ma tam żadnych wytycznych, że np. nie wolno puszczać Rihanny, bo jej utwory nie licują z powagą żałoby. Tutaj to już jest wewnętrzna sprawa odczuć, co wypada puścić, a co nie. Ostatnio np. TVP2 w czasie żałoby emitowała "Familiadę", choć charakter tego programu jest rozrywkowy.

TVP2 nie pokazała jednak "Koła Fortuny". W programie jest zespół grający muzykę, prowadzący Rafał Brzozowski śpiewa i wokalistka również.

Z tą różnicą, że "Familiada" w porównaniu do "Koła fortuny" jest jednak dosyć stonowanym teleturniejem.

Jeśli chodzi o żałobę - to, że takowa jest ogłaszana, nie znaczy że każdy ma na przymus się umartwiać i zmieniać plany "bo żałoba", tym bardziej że ta coraz częściej jest wprowadzana bez potrzeby. To nie Korea, gdzie po śmierci Kim Dzong Ila obowiązywała studniowa przymusowa żałoba.

Edited by manieq01