Jump to content

Bytesize

Users
 • Content Count

  849
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bytesize

 1. Nieograne lata 90-te - zaje****!!!! Pomieszanie Vivy z MTV lata 90-te, Boyz II Men, Caught In The Act, Mariah "Fantasy", Deep Forest (istny chillout) i na koniec "Insomnia" i "Around The World" Daft Punk - hit nr 1 European Top 20 z wakacji 1997!!!! Aż szkoda, że już koniec. Dobra pora, w sam raz dla mnie!! Dzięx!!!
 2. Best hits - rok 2007. Super, że jest Justin, tylko pewnie zaraz się skończy, bo nie puszczany do końca. I w tytule tylko "What Goes Around" a najlepsza druga połowa "...Comes Around" pominięta. Zgadłem?
 3. ale dno!!!! nie wierzę!!! To Eska wykurzyła Vivę z pierwszego miejsca oglądalności stacji muzycznych w PL, a teraz sama puszcza gnioty z MTV. Na to wychodzi, że niedługo pożegnamy się również z MTV Polska
 4. Kiepscy w godzinach największej oglądalności. Ale co się dziwić po kanale Polsatu...
 5. A na MTV LIVE HD usunęli HD z logotypu. MTV Music 24 to kolejny bezsensowny kanał jak MTV Music, zbyteczny. Jedynie znośne do oglądania obecnie jest MTV DANCE, ponieważ od paru miesięcy puszczają sporo nowych kawałków, dużo klasyków (i to nie byle jakich), nie wałkują tych samych klipów non stop i puszczają wiele klipów, których nie widać na innych stacjach. Jedyne co razi to grafika!!!
 6. VH1 zawsze było słabą stacją, a ostatnie lata to już porażka na całej linii, która jest od dziś kontynuowana. VH1 jeszcze jako takie dało się oglądać przed przełączeniem parę lat temu na europejskie, czyli jak nadawało klipy z biblioteki MTV z Amsterdamu. Puszczali wtedy fajne stare zapomniane klipy (np. Dune, Paradisio, Army of Lovers, 90s Eurodance) i nie z taką cenzurą jaka jest z Londynu (te wiecznie spowolnienia obrazu). A teraz to przeważnie amerykańskie "hity". VH1 nadaje się do całkowitej likwidacji.
 7. No to żeś pojechał z "Never Never Comes" oglądam TOP 100 i wiem, że klipu nigdzie nie ma i że strasznie będzie brakować tego hitu do Synth Popu. A tu takie miłe zaskoczenie. Można zrobić fajne lyric video z połączenia klipów, które nakręcili.
 8. Chodzi Ci o "Life in the Streets"? W końcu! Dziękuję! ps. U2 "Hold Me, Thrill Me..." w nawiasie nie jest napisane BATMAN FOREVER O.S.T. TOP 100 DANCE HITS zajefajne!!! Chicane "Saltwater", Delerium "Silence", czy Infernal to oglądam do końca nareszcie coś innego, zaskoczenie. Będzie powtórka?
 9. "United" Prince Ital Joe i Marky Marka non stop jest puszczane. Mieli oni bardzo dobry kawałek "Life In The Streets" i miło byłoby go zobaczyć/usłyszeć w Stars. TV
 10. Czy komputer się zaciął i nie ma NEXT, czy to na stałe?
 11. Cardigans "Lovefool", które leciało przed chwilą jest z 1996 roku nie 1997. Z '97 jest klip z Romeo & Juliet
 12. Serio nie wiesz, co to znaczy Nordic? Bardzo dobry pomysł. Od razu przypominają mi się czasy z MTV Nordic (ówczesnym MTV Europe). Ale wiadomo, Stars nie będzie puszczał tylko klipów z końcówki lat 90-tych, bo "Nordic" wykonawców jest mnóstwo z każdego dziesięciolecia.
 13. Uwielbiam takie tematyczne pasma jak Best German czy Italian Hits. Czy w niedalekiej przyszłości można spodziewać się np. Best Romanian Hits, Best French Hits?
 14. Mi też się kiedyś wydawało, że nazwa albumu powinna być, ale teraz w dobie internetu uważam, że jest to zbyteczne. Jeśli chodzi o nowe belki...uważam, że te są najgorsze z trzech jakie były na Stars.TV. (nie przypuszczałem, że coś takiego powiem o Stars.TV:/ Oczywiście pierwsze były najlepsze, to już klasyk. Drugie były bardzo czytelne i "energiczne", natomiast te są "powolne" i nieczytelne tzn. po co taka duża czcionka artysty a taka mała tytułu?
 15. kto zajął 1 miejsce w Italian Top 50? Bo po Felicita przeoczyłem... 😞
 16. A "Nie ma fal" (2018) widziałem w nocnym paśmie Best Hits. Co do grafiki z Madonną to dla mnie spoko. Ale trzeba przyznać, że ta grafika urodzinowa była niezła. Szkoda, że nie masz intro swoich programów na wzór tych z MTV, a były genialne. Czy te 4 godziny premier to już 3 listopada? Bo nie chcę przegapić.
 17. Felix "Don't You Want Me". Stars tego nie może dostać czy nie chce grać? 🤔 hit numer 1 w wielu krajach w 1992 roku, pamiętam, że w notowaniu MTV European Top 20 dotarł do 1 miejsca. Kawałek kilkukrotnie remixowany i wykorzystany przez innych artystów. Jeszcze był drugi kawałek "It Will Make Me Crazy" - nie taki hit jak pierwszy, ale też odniósł sukces i ten chyba w Stars.tv widziałem, ale pierwszy?
 18. Dziś w radiu usłyszałem kawałek z dzieciństwa, o którym kompletnie zapomniałem i do którego klipu nie widziałem nigdy. Classix Nouveaux "Never Never Comes" (1983). Czy w Stars.TV nie leci, bo nie ma żadnego klipu do niego? Piosenka jest genialna!!!!
 19. Okropny jest ten klip "Wicked Game" Chris'a Issak'a. Puszczasz wersję z Wild At Heart Soundtrack i nie ma tego w pasku. Lepsza, dłużej zatrzymająca widza, najbardziej znana i najlepsza jest wersja na plaży z modelką H. Christensen.
×
×
 • Create New...