Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.03.2019 o 19:45, STARS.TV napisał:

Czyli już wiemy, że nie oglądasz STARS. Gdybyś oglądała to byś wiedziała, że od nadawania samego pop i euro disco to ja jestem bardzo daleko  :)

Oglądam i niemal codziennie trafiam tylko na jakiś pop: Michael Jackson, Madonna, Kylie Minouge, Bruno Mars, albo eurodance i disco: C.C Catch, Modern Talking, La Bouche, Loona, Sandra czy Boney M. Za mało u was rapu i rocka - czy w ogóle puszczasz utwory Snoop Dogg'a, 50 Centa lub Xzbita??? Albo zespoły takie jak: Smashing Pumpkins, Pearl Jam, Guano Apes czy Arcade Fire??? Tylko czasem poleci u ciebie Metallica, Gunsi lub Nirvana, z rapu 2Pac, Notorious albo Puff Diddy, ale to wszystko. No i gdzie artyści typu: Bjork, Pati Yang, Fiona Apple, Johnny Cash czy Nick Cave (tych ostatnich dwóch wykonawców to leci na Starsie tylko jeden utwór), a przecież oni mieli jeszcze więcej innych przeboji. A Bjork, Fiony Apple oraz Pati Yang w ogóle nie widziałam na waszej stacji, zwłaszcza, iż ta ostatnia przeze mnie wymieniona to Polka mieszkająca w Ameryce, więc tym bardziej powinna się ona znaleść, chociażby w paśmie nocnym "Best Polish". Dobrze, że jeszcze chociaż z Kate Bush coś poleci, ale też tylko albo "Wichrowe Wzgórza" albo "Running Up The Hill, czasem "Hounds of Love", "Babooshka" "Cloudbusting" oraz duet z Peterem Gabrielem. A gdzie są jej takie utwory jak: "Experiment IV", "This Women's Work", "Love and Anger" czy "Wow"??? Jeżeli chodzi o twój poziom grania, to niestety on jest słaby, w porównaniu do starego MTV Classic, czy nie istniejącego już kanału MCM TOP. Na szczęście jest jeszcze Youtube. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam bardzo dobrze MTV Classic i to była porażka, dlatego zlikwidowano ten kanał. Przez nie całe 4 lata puścili mniej klipów niż Stars.TV, baaa nawet nie mieli w playlistach większości kawałków, które zobaczysz w Stars.TV. Eurodisco z lat 80tych na kanałach MTV? Jak MTV Classic weszło do Polski to miałem wielkie nadzieje, że zobaczę klipy puszczane na MTV w latach 90 tych i zobaczyłem może 1% z tego co posiadali i na dodatek po ok dwóch latach zrobili sobie dejavu z jakiś 300 klipów - w kółko te same. Aż obrzydzili mi jeden z moich ulubionych kawałków Snap "Do You See The Light". VH1 jest jeszcze gorsze. 

Też chętnie bym posłuchał innych artystów, albo więcej klipów już puszczanych artystów, ale Stars już tłumaczył, że telemetry-sretry, reklamy, brak możliwości zdobycia teledysków. Niestety. I tak jest dobrze. Tyle lat już mamy Stars.TV i cały czas coś się zmienia w ramówce, dochodzą non stop nowe klipy, nie ma nudy.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bytesize napisał:

 Stars już tłumaczył, że telemetry-sretry, reklamy, brak możliwości zdobycia teledysków.  Tyle lat już mamy Stars.TV i cały czas coś się zmienia w ramówce, dochodzą non stop nowe klipy, nie ma nudy.

Właśnie od dawna chciałem zapytać.

@STARS.TV w jaki sposób powstaje baza takiej stacji.Jest ktoś non stop w terenie i szuka nowych rzeczy,czy okresowo ktoś wyjeżdża w poszukiwaniach ? Ile czasu upływa od pozyskania teledysku do jego emisji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, STARS.TV napisał:

Teraz wszystkiego się szuka i załatwia online. Wyjątkiem jest archiwum TVP gdzie trzeba by iść osobiście i siedzieć długie godziny aby coś znaleźć.

A ile czasu mija? To zależy. Przeważnie czekam aż się trochę uzbiera :)

A zdarzają się takie sytuacje typu "mamy ale nie damy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TOYA od wczoraj macie godnego konkurenta - Stingray Retro HD.

 

Repertuar świetny, do tego brak reklam i jakość HD.

 

Oczywiście ze Stars nie zrezygnuję natomiast mam już trzeci świetny kanał z muzyką (oprócz ww. jeszcze VH1 Classic).

 

Swoją drogą - dogadajcie się z TOYA w sprawie podmiany na HD - przecież w kablu to nie powinien być problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511
7 godzin temu, STARS.TV napisał:

No nie może być, się zdecydowali po 4 latach :mrgreen: ale jak to mawiają, lepiej późno niż wcale :)

 

Czyli wiadomość ta jest dla Ciebie zaskoczeniem? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 17:05, Patjyk napisał:

Z 50 Centa gra tylko ''Candy Shop'' Metallica leci bardzo często, to samo Gunsi, czy Nirvana.  Za mało rzeczywiście oglądasz Starsa.

 

PS. Rewelacyjny dziś BEST 90`s DAY.

Ale ciągle to samo, zero innych zespołów. Chociaż przy Best Rock Day jest wyraźna poprawa ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2019 o 20:25, QwerK napisał:

@STARS.TV Klip "Maanam - Lucciola" jest troszeczkę spowolniony. I się spytam czy klipy 4:3 można rozciągnąć do 16:10 (jak robiła VIVA Deutschland pod koniec nadawania)?

To może lepiej czarne pasy po bokach zamiast dziwnego efektu "magnetycznego". Jak w polskim VH1 czy niemieckim Deluxe Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...