Jump to content

pawlo

Users
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About pawlo

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Okolice Wrocławia

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Zauważyłem że od niedawna na 4Fun.TV występują lekkie przycięcia obrazu.
 2. Po prostu zbyt przeinwestowano w stację na starcie, czego skutkiem było cięcie kosztów od początku zeszłego roku i zwolnienia. Myślę że projekt nie zyskał rentowności w założonym czasie i się nie zwrócił. Gdyby na początku zainwestowano w niego małe środki finansowe a z biegiem czasu przeznaczano większe (oczywiście bez przesady) to być może kanał nie zostałby zamknięty. Trzeba mieć nadzieję że za jakiś czas będzie to o wiele lepiej wyglądało niż teraz.
 3. Ja sądzę że nadal jest to emisja testowa, a od września/października ruszą pełną parą. Myślę też że wtedy pojawią się serwisy informacyjne i wywiady ze studia, nowe programy a co najważniejsze będzie porządna realizacja, taka jak w poprzedniej odsłonie kanału. Przynajmniej mam taką nadzieję że tak się stanie bo obecnie słabo to wygląda, w dodatku materiały wyglądają na kręcone smartfonami.
 4. Ostatnio tak się zastanawiam, czy Puls dalej ma swoje wozy transmisyjne i reporterskie, sprzęt realizacyjny oraz studio. Ktoś coś wie na ten temat?
 5. Mógłby ktoś sprawdzić jaka jest wartość bitrate wszystkich kanałów w tym MUX-ie?
 6. Będą jakieś zmiany w ramówce na wakacje?
 7. pawlo

  Pogoda

  Dzisiaj u mnie kolejny bardzo gorący dzień. Jest pogodnie i słonecznie a temperatura wynosi 40 stopni. Powiewa też lekki wiaterek, lecz przy takim upale wcale go nie czuć.
 8. @STARS.TV Udało utrzymać się 4 miejsce do końca maja?
 9. pawlo

  TVP Sport

  Dlaczego nie chcą umieścić TVP Sport2 normalnie na satelicie tylko uruchomią go wyłącznie w internecie. Nie szkoda im na to kasy? Czyli wygląda na to że będzie dubel TVP SPORT HD na Mux 8.
 10. pawlo

  TVP INFO

  Od kiedy Poranek zaczyna się już o 05:30 a nie od 05:55?
 11. Jednak pod tym nadal jest ZPR Media S.A. Na Polo TV jest podobnie - Produkcja ZPR Media S.A. Ciekawe kiedy wreszcie to zmienią.
 12. Mi brakuje obecnie TVN Turbo.
×
×
 • Create New...