Jump to content

Bytesize

Users
 • Content Count

  840
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

1 Follower

About Bytesize

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy komputer się zaciął i nie ma NEXT, czy to na stałe?
 2. Cardigans "Lovefool", które leciało przed chwilą jest z 1996 roku nie 1997. Z '97 jest klip z Romeo & Juliet
 3. Serio nie wiesz, co to znaczy Nordic? Bardzo dobry pomysł. Od razu przypominają mi się czasy z MTV Nordic (ówczesnym MTV Europe). Ale wiadomo, Stars nie będzie puszczał tylko klipów z końcówki lat 90-tych, bo "Nordic" wykonawców jest mnóstwo z każdego dziesięciolecia.
 4. Uwielbiam takie tematyczne pasma jak Best German czy Italian Hits. Czy w niedalekiej przyszłości można spodziewać się np. Best Romanian Hits, Best French Hits?
 5. Mi też się kiedyś wydawało, że nazwa albumu powinna być, ale teraz w dobie internetu uważam, że jest to zbyteczne. Jeśli chodzi o nowe belki...uważam, że te są najgorsze z trzech jakie były na Stars.TV. (nie przypuszczałem, że coś takiego powiem o Stars.TV:/ Oczywiście pierwsze były najlepsze, to już klasyk. Drugie były bardzo czytelne i "energiczne", natomiast te są "powolne" i nieczytelne tzn. po co taka duża czcionka artysty a taka mała tytułu?
 6. kto zajął 1 miejsce w Italian Top 50? Bo po Felicita przeoczyłem... 😞
 7. A "Nie ma fal" (2018) widziałem w nocnym paśmie Best Hits. Co do grafiki z Madonną to dla mnie spoko. Ale trzeba przyznać, że ta grafika urodzinowa była niezła. Szkoda, że nie masz intro swoich programów na wzór tych z MTV, a były genialne. Czy te 4 godziny premier to już 3 listopada? Bo nie chcę przegapić.
 8. Felix "Don't You Want Me". Stars tego nie może dostać czy nie chce grać? 🤔 hit numer 1 w wielu krajach w 1992 roku, pamiętam, że w notowaniu MTV European Top 20 dotarł do 1 miejsca. Kawałek kilkukrotnie remixowany i wykorzystany przez innych artystów. Jeszcze był drugi kawałek "It Will Make Me Crazy" - nie taki hit jak pierwszy, ale też odniósł sukces i ten chyba w Stars.tv widziałem, ale pierwszy?
 9. Dziś w radiu usłyszałem kawałek z dzieciństwa, o którym kompletnie zapomniałem i do którego klipu nie widziałem nigdy. Classix Nouveaux "Never Never Comes" (1983). Czy w Stars.TV nie leci, bo nie ma żadnego klipu do niego? Piosenka jest genialna!!!!
 10. Okropny jest ten klip "Wicked Game" Chris'a Issak'a. Puszczasz wersję z Wild At Heart Soundtrack i nie ma tego w pasku. Lepsza, dłużej zatrzymająca widza, najbardziej znana i najlepsza jest wersja na plaży z modelką H. Christensen.
 11. "I'll Never Break Your Heart" Backstreet Boys - ta wersja jest wręcz niepopularna, ani MTV czy Viva w tamtych czasach nie puszczali tej wersji jako głównej, bo to była wersja amerykańska. Najlepsza jest wersja zimowa, klip w górach na nartach. Do Best Ballads przydałoby się jeszcze Madonna With Massive Attack "I Want You" i Army of Lovers "My Army of Lovers".
 12. Narzekanie nic nie da. Stars.TV jest na prawdę bardzo dobrą stacją muzyczną. Jakby nie było tej stacji to nie będzie żadnej dobrej stacji muzycznej. Ja jeszcze niedawno miałem dostęp do VH1 Classic, ok fajne kawałki, ale przez tydzień oglądałem i przysięgam, że codziennie widziałem te same klipy. Tak więc kolejna stacja z paczki MTV prowadzona na od[beep]ziel. Ale oni mogą sobie pozwolić nawet na niepuszczanie reklam...ogólnie mając najogromniejszą bibliotekę klipów mogą sobie pozwolić na nudne oklepane ramówki z w kółko powtarzanymi playlistami. To ja wolę Stars.TV, przynajmniej widać tutaj tworzenie stacji z pasją. Od paru dni zauważyłem dużo nowych klipów i tak jakby więcej alternatywnych kawałków: R.E.M "E-Bow The Letter", Blur "Song 2" i "Coffee & TV" Jamiroquai, Fun Lovin' Criminals dziś jak dla mnie kolejne zaskoczenie i tak powinno być! Najlepsze kawałki jak zawsze w BEST HITS! ps. Wesołych Swiąt życzę wszystkim !
 13. LL COOL J na Stars.tv...nie wierzę 😉
 14. CAPPELLA zamiast CAPELLA i "Doh Wah Diddy" oraz Dario G "Sunchyme" (zamiast "Synchyme"), Jam & Spoon Feat. Plavka "Right In The Night (Fall In Love With Music)". Dzisiejsze Eurodance bardzo fajne, pierwszy raz w Starsie widzę "Another World" DJ Pierro i klip 2 Brothers On The 4th Floor, którego nigdy nie widziałem na żadnej stacji. Czy poza "Dreamer" Livin Joy puszczasz "Don't Stop Movin' ?
 15. Pamiętam bardzo dobrze MTV Classic i to była porażka, dlatego zlikwidowano ten kanał. Przez nie całe 4 lata puścili mniej klipów niż Stars.TV, baaa nawet nie mieli w playlistach większości kawałków, które zobaczysz w Stars.TV. Eurodisco z lat 80tych na kanałach MTV? Jak MTV Classic weszło do Polski to miałem wielkie nadzieje, że zobaczę klipy puszczane na MTV w latach 90 tych i zobaczyłem może 1% z tego co posiadali i na dodatek po ok dwóch latach zrobili sobie dejavu z jakiś 300 klipów - w kółko te same. Aż obrzydzili mi jeden z moich ulubionych kawałków Snap "Do You See The Light". VH1 jest jeszcze gorsze. Też chętnie bym posłuchał innych artystów, albo więcej klipów już puszczanych artystów, ale Stars już tłumaczył, że telemetry-sretry, reklamy, brak możliwości zdobycia teledysków. Niestety. I tak jest dobrze. Tyle lat już mamy Stars.TV i cały czas coś się zmienia w ramówce, dochodzą non stop nowe klipy, nie ma nudy.
×
×
 • Create New...