Jump to content

Recommended Posts

Ale staroci (i nowości :P ) od Eminema, to na starsie mogłobybyć trochę więcej - bardzo lubię jego twórczość. :)

Edited by SatExpert

1 godzinę temu, JokerX napisał:

A ciekawe czy leciał na starsie utwór Jeden Osiem L Jak Zapomnieć? 

Ten utwór był dla mnie jak koszmar.:/ Za każdym razem gdy słyszałem ten numer w radiu, to przełączałem na inną stacje. Nie znoszę takiej” pościelówy”. Jeśli już miałbym wybierać z tego gatunku i z tamtego okresu, to jedynie Liber lub Peja. A jeśli Peja to jego „Głuchą noc” uważam za dobry numer. A sięgając jeszcze wcześniej do lat 90-tych, to Kaliber 44.

• Confused 1
  • Upvote 2

20 godzin temu, JokerX napisał:

A ciekawe czy leciał na starsie utwór Jeden Osiem L Jak Zapomnieć? 

Leci często w topach i BEST 00`s. 

@STARS.TV Skoro grasz OFENBACH - BE MINE, to z chęcią bym zobaczył OFENBACH - ON MY MIND. 

Edited by Patjyk

@STARS.TV Klip "Maanam - Lucciola" jest troszeczkę spowolniony. I się spytam czy klipy 4:3 można rozciągnąć do 16:10 (jak robiła VIVA Deutschland pod koniec nadawania)?

Nie robię już programów z jednym artystą (niezależnie od okazji) bo wszystkie moje wysiłki w piach, nie chcą ludzie tego oglądać.

Mam pytanie. Czy będzie w planach więcej muzyki rockowej? Coś typu Aerosmith,Meat Loft,Ac-Dc itp. klasyki? 

Więcej rocka? Ja raczej powinienem się pozbywać rocka a nie dokładać :)

• Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

To albo ja mam pecha, albo taką zbieżność. Bo co gdy mam chęć posłuchać tej stacji muzycznej tv,to po przełączeniu trafiam na jakieś stare disco lat 80" albo pop  :-/

Przy czym nie powiem że stacja jest słaba,gdyż zajmuje u mnie miejsce na liście obok 4fun Gold,oraz VH1.Na chwilę obecną jest to moja najlepsza trójka muzycznych stacji na topie.

Edited by ARTIPAPK
  • Upvote 2

38 minut temu, STARS.TV napisał:

No jak telemetry gustują w Disco Polo, plastikowym POP-ie i Sławomirze, który nie umie śpiewać, to sorry Winnetou, ale taki mamy klimat... :crazy:

• Thanks 1
  • Upvote 1

1 godzinę temu, STARS.TV napisał:

No to pojechałeś po bandzie:D. Lata 80 czy 90 to w większości hity rockowe oraz pop. A Ty piszesz, że chcesz pozbyć się rocka? To po kiego grzyba taka stacja co gra hity z przed lat.:)

• Upvote 1

Ale czytaj uważnie no :) powinienem nie oznacza, że to robię. A po drugie 80's w wersji pop i disco ogląda się dużo lepiej niż rock 80's.

• Upvote 1

Zgadzam się. Są 4 stacje ze starą muzyką: VH1 Classic, Kino Polska Muzyka, Stars TV oraz 4Fun Hits Gold i jeżeli miałabym wybierać coś spośród tych kanałów, to VH1 Classic i KPM, gdyż tam leci dużo rocka, a nie tylko sam pop i euro disco.

• Like 1

Czyli już wiemy, że nie oglądasz STARS. Gdybyś oglądała to byś wiedziała, że od nadawania samego pop i euro disco to ja jestem bardzo daleko  :)

• Upvote 2

Włączam Starsa i pomyślałem, że dziś chyba piątek albo sobota  hahaha. Best Eurodance i Best Party rewelacja. 

Beyonce "Single Ladies (Put A Ring On It) "

Dziś tak gram od 8:00 do północy, szkoda, że się zorientowałeś pod koniec :lol2:

Mam nadzieję że stream kanału na waszej stronie jeszcze wróci.

W dniu 4.03.2019 o 19:45, STARS.TV napisał:

Czyli już wiemy, że nie oglądasz STARS. Gdybyś oglądała to byś wiedziała, że od nadawania samego pop i euro disco to ja jestem bardzo daleko  :)

Oglądam i niemal codziennie trafiam tylko na jakiś pop: Michael Jackson, Madonna, Kylie Minouge, Bruno Mars, albo eurodance i disco: C.C Catch, Modern Talking, La Bouche, Loona, Sandra czy Boney M. Za mało u was rapu i rocka - czy w ogóle puszczasz utwory Snoop Dogg'a, 50 Centa lub Xzbita??? Albo zespoły takie jak: Smashing Pumpkins, Pearl Jam, Guano Apes czy Arcade Fire??? Tylko czasem poleci u ciebie Metallica, Gunsi lub Nirvana, z rapu 2Pac, Notorious albo Puff Diddy, ale to wszystko. No i gdzie artyści typu: Bjork, Pati Yang, Fiona Apple, Johnny Cash czy Nick Cave (tych ostatnich dwóch wykonawców to leci na Starsie tylko jeden utwór), a przecież oni mieli jeszcze więcej innych przeboji. A Bjork, Fiony Apple oraz Pati Yang w ogóle nie widziałam na waszej stacji, zwłaszcza, iż ta ostatnia przeze mnie wymieniona to Polka mieszkająca w Ameryce, więc tym bardziej powinna się ona znaleść, chociażby w paśmie nocnym "Best Polish". Dobrze, że jeszcze chociaż z Kate Bush coś poleci, ale też tylko albo "Wichrowe Wzgórza" albo "Running Up The Hill, czasem "Hounds of Love", "Babooshka" "Cloudbusting" oraz duet z Peterem Gabrielem. A gdzie są jej takie utwory jak: "Experiment IV", "This Women's Work", "Love and Anger" czy "Wow"??? Jeżeli chodzi o twój poziom grania, to niestety on jest słaby, w porównaniu do starego MTV Classic, czy nie istniejącego już kanału MCM TOP. Na szczęście jest jeszcze Youtube. 

• Like 1
  • Upvote 1