Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zauważyłeś też wyższe ceny pakietów w tym cenniku. To jest cennik dla umów na czas nieokreślony. Z tego cennika liczona jest też Ulga Przyznana Abonentowi, czyli tzw. kara za zerwanie umowy. Musi mieć świadomość tego cennika, ale przy podpisaniu umowy promocyjnej obowiązują Cię warunki promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma ogólny cennik do oferowanego pakietu promocyjnego dla nowych abonentow czego dotyczyło pytanie.To wg Ciebie w tej ofercie zapłaci za udostępnienie dekodera PVRHD jednorazowo 1.00zł jak podano w ofercie CP czy jak wyczytał @MokryMarek w ogólnym cenniku 25.00zł m-cznie i tego się wystraszył.Chciałem go wyprowadzić z błędu i tyle.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawierałem umowę z CP na Mini HD za 4,99zł na 18 miesięcy. Został jeszcze rok do końca. Jak to jest po skończeniu umowy  - dalej będę płacił po 4,99zł za ten pakiet? Umowa przechodzi dalej na czas określony czy nieokreślony na tych samych warunkach? Jakoś nie dopytałem gościa z którym wynegocjowałem tą cenę za Mini Hd a  w tym co przysłali na maila za bardzo nie pisze co dalej po umowie.

Edytowane przez berserker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o pakiecie Mini HD raptem wczoraj padło to samo pytanie i jest również odpowiedź. Zanim zadasz pytanie zobacz, czy przypadkiem nie ma już takiego samego pytania i odpowiedzi na nie.

Sprawdź swoją umowę, a właściwie Promocyjne Warunki Umowy, czy w cenniku na czas nieokreślony cena za pakiet Mini HD wynosi również 4,90zł. Jeśli tak, to nie robisz nic. Jeśli zaś masz zapis o cenie 16,90zł to Ty decydujesz co chcesz zrobić (rezygnujesz, negocjujesz, czy płacisz standardową stawkę). Jedno jest pewne. Nie ma już ofert na pakiet mini HD za 4,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu nie pasuje. Mam umowę na pakiet MINI HD o kodzie TKA52 i przeszła ona na czas nieokreślony. Zgodnie z PWU opłata winna być 16,90 a płacę 4,90. Nawet Pani w ICOK napisała mi, że taka opłata będzie. Jak to się ma do wypowiedzi @swojadroga powyżej? Właśnie zadałem pytanie poprzez ICOK, bo mam również umowę o kodzie KA52 i identyczne stawki... Dział utrzymania CP właśnie potwierdził, że umowa KA52 również przejdzie na czas nieokreślony z ceną 4,90.

Edytowane przez tomekb1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie przez ICOK o cenę mini hd po zakończeniu umowy  Pani z CP odpowiedziała:

 

Uprzejmie informujemy, że po zakończeniu Okresu Podstawowego Umowy i zmianie na czas nieokreślony warunki Umowy pozostają bez zmian.

 

Czyli mam rozumiec, że umowa przechodzi na czas nieokreślony z płatnościa 4,99zł i mam spokój z wypowiedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie przez ICOK o cenę mini hd po zakończeniu umowy  Pani z CP odpowiedziała:

 

Uprzejmie informujemy, że po zakończeniu Okresu Podstawowego Umowy i zmianie na czas nieokreślony warunki Umowy pozostają bez zmian.

 

Czyli mam rozumiec, że umowa przechodzi na czas nieokreślony z płatnościa 4,99zł i mam spokój z wypowiedzeniami.

 

Coś z tym jest, bo wielu z nas ma już promocję (T)KA52 już na okresie nieoznaczonym, a cena została bez zmian. Póki więcej nie naliczają, ja siedzę cicho.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę czy w wypowiedzeniu wystarczy wpisać mój pesel zamiast numerów kart dekodujących. Właściwie to mam trochę wątpliwości jak dokładnie określić ; sprzęt; który posiadam , a mianowicie główny dekoder to Moduł CI+, dodatkowy to HD 5000s i czy wpisać numer karty zainstalowanej w Module bez jego numerów fabrycznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zauważyłeś też wyższe ceny pakietów w tym cenniku. To jest cennik dla umów na czas nieokreślony. Z tego cennika liczona jest też Ulga Przyznana Abonentowi, czyli tzw. kara za zerwanie umowy. Musi mieć świadomość tego cennika, ale przy podpisaniu umowy promocyjnej obowiązują Cię warunki promocyjne.

Jestem właśnie na umowie na czas nieokreślony. Place tak jak wcześniej 39.90 za pakiet Familijny HD i mam do tego dekoder HD 5000. Pytanie jaka kare zapłacę za zerwanie umowy bez okresu wypowiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia umowy wynosi 1 miesiąc czy nie wytrzymasz tego czasu ?

Jeden pełny miesiąc. W moim przypadku jest to do 1.02.2016. Wiem o tym. Pytanie czy jest sens czekać (czy zapłacę w ogóle jakąś kare) jeśli chciałbym już teraz wziąć nowa umowę z warunkami ze strony CP.

 

Kojarzę, że kiedyś CP miał umowy elastyczne, gdzie można było sporo włączać i wyłączać, ale jakoś od pewnego czasu mam wrażenie, że można sobie włączać/wyłączać tylko to, co jest jawnie zapisane w umowie. Ale może się mylę?

Przy nowym zamówieniu na stronie CP pisze mi ze to umowa "elastyczna" ale nie wiem czy o to właśnie chodzi

 

Oferta elastyczna: Familijny Max HD

 

Przez pierwsze 6 miesięcy oglądasz pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD i nic za nie nie płacisz.

Po 6 miesiącach pakiet w ofercie elastycznej możesz modyfikować w trakcie całej umowy.

Możesz wybierać z poniższych wariantów:

 

- Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,99 zł/mies.

- Familijny Max HD + Sport HD za 59,99 zł/mies.

- Familijny Max HD + Film HD za 59,99 zł/mies.

- Familijny Max HD za 49,99 zł/mies.

 

Zawierasz umowę na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD za 69,99 zł/mies. Aby płacić 49,99 zł/mies. należy zrezygnować z pakietów Sport HD + Film HD.1

 

1Zgodnie z zasadami opisanymi w Warunkach Oferty - Część Ogólna

Ale raczej ten pakiet "elastyczny" jest mało opłacalny skoro na stronie za 10zl więcej jest na stale Film,Sport a do tego jeszcze Cinemax.

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...