Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę, wszystkie aktualnie oferowane umowy albo mają HBO bez możliwości jego wyłączenia, albo go nie mają i nie ma możliwości dokupienia. Oczywiście nie wiem, jaką masz umowę, ale jestem prawie pewien, że HBO nie masz i nie masz też możliwości jego włączenia. Najlepiej sprawdź w ICOK, jakie masz opcje dostępne, to będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się mu włączyć na czas nieokreślony, to nie będzie nic trudniej wyłączyć. Jak łatwo włączy, tak łatwo wyłączy. Włączenie pakietu dodatkowego na czas określony to już zmiana umowy głównej i wyłączenie bez konsekwencji może nastąpić dopiero po wytrwaniu umownego okresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu podpisałem umowę na pakiet rodzinny HD w tym mam 1 miesiąc pakietu familijnego. Jeżeli chce mieć tylko pakiet rodzinny to przed końcem tego jednego miesiąca muszę wyłączyć pakiet familijny. Moje pytanie jest takie, czy jeżeli chciałbym zostawić pakiet familijny jeszcze na 3 miesiące to czy po tych 3 miesiącach będę mógł jeszcze wrócić do pakietu rodzinnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się mu włączyć na czas nieokreślony, to nie będzie nic trudniej wyłączyć. Jak łatwo włączy, tak łatwo wyłączy. Włączenie pakietu dodatkowego na czas określony to już zmiana umowy głównej i wyłączenie bez konsekwencji może nastąpić dopiero po wytrwaniu umownego okresu.

Gdyby to miało być tak łatwo, to pewnie byłoby w ICOK-u. Kojarzę, że kiedyś CP miał umowy elastyczne, gdzie można było sporo włączać i wyłączać, ale jakoś od pewnego czasu mam wrażenie, że można sobie włączać/wyłączać tylko to, co jest jawnie zapisane w umowie. Ale może się mylę? Masz może jakieś wytyczne odnośnie takiego włączania i wyłączanie pakietów dodatkowych na czas nieokreślony i według jakich cen się to odbywa? Bo takie np. dodanie HBO za 35zł, to średni biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy, która kończy mi się zaraz na początku grudnia. Jestem w CP już parę ładnych lat i użytkuję Sagema ESI-88. Pakiet który posiadam to FAMILIJNY HD za który opłata wynosi 39,99zł + 5zł za dekoder czyli te 45zł miesięcznie. Umowę będę przedłużał na 24 miesiące. Dzwonili już do mnie z Działu Utrzymania Klienta. Nie jestem zainteresowany wymianą odbiornika na HD 7000, gdyż uważam, że ESI jest lepszy ... chociaż każdy ma swoje zdanie. W związku z tym, że zależy mi na pakiecie SPORT HD zaproponowali mi następująca rzecz :

- Familijny HD + SPORT HD za 49,99zł - na 24 miesiące (multiroomy kanały filmowe w zasadzie mnie nie interesują). Czy to uccziwa propozycja czy można coś więcej ugrać ... W sumie wychodziłoby żebym miał SPORT HD za 5zł miesięcznie (góra 10zł nie wiem czy tej ceny nie podali mi bez wynajmu dekodera bo wtedy byłoby 54,90). Co o tym sądzicie ? Czy jest szansa na coś więcej lub taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały regulamin i nie znalazłem opłaty za udostępnienie sprzętu w cenie 25.00 zł/m-c.Za udostępnienie sprzętu płacisz jednorazowo 1 zł przy odbiorze i to jest wszystko oprócz abonamentu.Tylko jest jeden problem,czy chcesz przejść do Cyfrowego Polsatu czy do Cyfry Plus jak piszesz.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Mam pytanko względem polsatu sport i polsatu sport extra. Najtańszym kosztem źeby mieć te dwa kanały bo mam już nc+.

Można za połowę tej ceny- w ramach drugiej usługi Cyfrowego Domu. Tylko pytania na jak długo wersje SD -niegwarantowane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały regulamin i nie znalazłem opłaty za udostępnienie sprzętu w cenie 25.00 zł/m-c.Za udostępnienie sprzętu płacisz jednorazowo 1 zł przy odbiorze i to jest wszystko oprócz abonamentu.Tylko jest jeden problem,czy chcesz przejść do Cyfrowego Polsatu czy do Cyfry Plus jak piszesz.Pozdrawiam!

Słabo szukałeś. http://www.cyfrowypolsat.pl/do-pobrania/regulaminy-i-cenniki.cp?catId=17, Cennik Ogólny, rozdział II OPŁATY ZA UDOSTĘPNIENIE SPRZĘTU, Dekoder PVR HD 25,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...