Skocz do zawartości
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, czy można przedłużyć z CP umowę uzyskując rabaty na abonament, lub jakiekolwiek warunki promocyjne? Dzwoniąc do cyfry na koniec trwania umowy można ją przedłużyć na kolejny okres minimalny ze zniżką, a jak jest w polsacie? Może ktoś posiada już takie rabaty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko: nie ma czegoś takiego w CP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.... a jak wprowadzą taką promocję to od razu wykupię pakiet na mojego dziadka. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W N też są promocje utrzymaniowe dla abonentów, którym kończy się umowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mają dwie trzecie rynku. Na razie żadnych promocji nie będzie, skoro jest tylu klientów, którzy i tak zostają mimo tego, że nie ma żadnych promocji. Promocje ruszą dopiero podczas dużej migracji abonentów do innych platform.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jeszcze chwilę potrwa, bo CP ma mniejsze "churn" od takiej Cyfry, a przynajmniej tak było w pierwszej połowie roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jestem dość krótkim abo CP i C+ i widzę różnicę w traktowaniu stałych abonentów...Do CP wysłałem już zakończenie umowy (na 3 m-ce

przed jej zakończeniem), a teraz czekam na takie zakończenie umowy w C+ (dopiero na m-c przed jej zakończeniem)!

Jak zmienię telewizor to wezmę którąś z platform w wersji HD...ale po tym co czytam na forum nie będzie to wcale

dość proste :/:censored:

Może ktoś ma swoją refleksję na temat wątku :?:

Pozdrawiam :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby oglądać kanały HD wcale nie trzeba zmieniać telewizora, wystarczy mieć dekoder HD. Skoro widzisz różnicę w traktowaniu stałych abonentów CP i Cyfry, to mogłeś się z nami podzielić :> . Co do platform HD, to wszystkie mają w ofercie kanały HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Na kineskopowym chyba nie pójdzie HD?

Chyba za dużo wymagacie od CP. Abonament jest najniższy na rynku. Wystarczy spojrzeć np na HBO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie na kineskopoym nie pójdzie HD. Musisz mieć LCD lub Plazmę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że "pójdzie" i to bez najmniejszego problemu, zobaczysz lepszą jakość w porównaniu do SD, ale nie zobaczysz tego HD. Wszystko pójdzie na kieskopie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kineskopowym też pójdzie. Telewizor nie ma nic wspólnego z odbiorem kanałów HD. Dostaje tylko sygnał z jakiegoś źródła, w tym przypadku z dekodera. Fakt, że obraz w HD wygląda ładnie na telewizorze 16:9 HD Ready, ale ustawiając odpowiednie proporcje w dekoderze (4:3), potrafi normalnie wyświetlić obraz HD.

Żeby już nie robić całkowitego off-topic'u dołączę zdanie, że CP powinno postarać się o wymianę dekodera na HD przynajmniej tym, którzy mają CP od ponad roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisząc, że na kineskopowym nie odbierze HD, miałem na myśli, iż nie będzie to prawdziwe HD, takie jak na plaźmie, czy LCD :wink:

No, ale mój błąd, sorry, bo nie wyjaśniłem tego dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

To jak skończy się umowa biorę samsunga i będę miał 3 kanały sportowe(ESP, PS, PS HD) :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież możesz wymienić na dekoder HD. Jest to dziwna wymiana, bo ten, co masz i tak będzie Twój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Ciekawe... Nie trzeba czekać do końca umowy? Ile zapłacę wtedy za dekoder HD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena dla wszystkich jest jednakowa, ale ominie cię 100 zł z tytułu aktywacji dekodera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jednak trzeba zaczekać do końca umowy, z tym, że nie trzeba wypowiadać Umowy.

Zadzwoń na infolinię CP - dowiesz się wszystkiego.

Edit:

Bo ten dekoder, który masz, tak naprawdę będzie Twój, dopiero po zakończonej Umowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Ciekawe czy długo będzie można wymieniać bo mam umowę do pażdziernika 2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie, promocja jest cały czas aktualna. Myślę, że spokojnie doczeksz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

No nie wiem czy spokojnie...

Jak dodadzą jeszcze kilka kanałów HD, to chyba będę odliczał dni do końca umowy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież chodzi Ci o dekoder HD. Niestety, może być tak, że za kanały HD, przyjdzie Ci zapłacić dodatkowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Jak nie będzie takiego zdzierstwa jak w C+ to je dokupię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żeby oglądać kanały HD wcale nie trzeba zmieniać telewizora, wystarczy mieć dekoder HD. Skoro widzisz różnicę w traktowaniu stałych abonentów CP i Cyfry, to mogłeś się z nami podzielić :> . Co do platform HD, to wszystkie mają w ofercie kanały HD.

Sorki, że tak zrozumiałeś mój poprzedni post, ale będę wymieniał starawy już hitachi na plazmę, bo lcd już mam !

Co do obsługi stałych abonentów to u CP chciałem wymienić sd na hd, ale jak do tej pory nie ma takiej opcji...poza pozostawieniem

sobie starego dekodera (ale temat był w innym wątku już maglowany :D ), natomist C+ stale oferuje jakieś promocje w opłacaniu

abonamentu dla swoich klientów...przynajmnie dla takiego odbiorcę jak ja :shock:

Zobaczymy jak się odbędzie zakończenie umów w obu platformach :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi