Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 6 miesięcy temu wypowiedziałem umowe po okresie podstawowym na echostara DSB717 w CP, potrzebowałem CAM POLSATU, wczoraj zapytałem sie w CP czy moge dostać umowe na pakiet mini na Echostara i odziwo poinformowano mnie że takie porozumienie zostanie do mnie wysłane? Czy to może jest ta oferta dla stałych abonentów CP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 6 miesięcy temu wypowiedziałem umowe po okresie podstawowym na echostara DSB717 w CP, potrzebowałem CAM POLSATU, wczoraj zapytałem sie w CP czy moge dostać umowe na pakiet mini na Echostara i odziwo poinformowano mnie że takie porozumienie zostanie do mnie wysłane? Czy to może jest ta oferta dla stałych abonentów CP :?:

Rozumiem że dzwoniłeś na infolinię i o to pytałeś :lol: ?

 

To nie jest żadna oferta dla stałych abonentów tylko trafiłeś na świeżego/niedouczonego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 6 miesięcy temu wypowiedziałem umowe po okresie podstawowym na echostara DSB717 w CP, potrzebowałem CAM POLSATU, wczoraj zapytałem sie w CP czy moge dostać umowe na pakiet mini na Echostara i odziwo poinformowano mnie że takie porozumienie zostanie do mnie wysłane? Czy to może jest ta oferta dla stałych abonentów CP :?:

Rozumiem że dzwoniłeś na infolinię i o to pytałeś :lol: ?

 

To nie jest żadna oferta dla stałych abonentów tylko trafiłeś na świeżego/niedouczonego konsultanta.

 

A jednak umowa na pakiet Mini do mnie dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowe na czas nieokreślony już od 2003 roku. Chciałbym starego Sagema wymienić na dekoder HD. Czy muszę odesłąć stary dekoder ? Czy jak dojdzie nowy to poprzedni będzie działał jako FTA ??

 

Dekoder jest Twoją własnością czy płacisz za wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś kto skorzystał z oferty wymiany (zakupu) dekodera HD - Samsung H370G ?

Interesuje mnie w jakiej ofercie go dostaliście. Z wcześniejszych wypowiedzi w innych wątkach wynika że była to oferta 299 zł za dekoder 26 zł kurier i roczna umowa. Wczoraj zadzwoniłem do BOK-u i dowiedziałem się że w tej chwili jest to 299 zł za dekoder, ok. 30,50 za kuriera i umowa na 2 lata.

Jeżeli mam płacić tyle za dekoder i w dodatku podpisywać lojalkę 2-letnią to wolę zrezygnować i kupić jako nowy klient. Czekam na wypowiedzi osób które skorzystały z oferty niedawno żeby mogły potwierdzić te informacje z BOK-u

 

P.S. Czy ta umowa obejmuje tylko pakiet podstawowy (familijny) czy obejmuje wszystkie pakiety jakie obecnie kupuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w szafie leży Echostar 606 to ich zapytałem czy maja jakieś propozycje dla mnie :

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę, w której proponujemy podmianę posiadanego dekodera na wysokiej klasy dekoder Samsung HD za 299 zł.

Dekoder, z którego obecnie Pan korzysta nadal pozostanie Pańską własnością i umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych bez konieczności wnoszenia opłat. Ponadto będzie Pan mógł dokonywać opłat za poszczególne pakiety w dowolnie wybranych okresach rozliczeniowych. Jeżeli zdecyduje się Pan skorzystać z oferty podmiany, miesięczna stawka abonamentu nie zmieni się. W przypadku przyjęcia przedstawionej oferty podpisywana jest umowa na obowiązkowy okres 24 miesięcy.

Jeżeli powyższa oferta spełnia Pana oczekiwania prosimy o maila zwrotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety jest to obecnie umowa na 2 lata - i tym samym niewiele się różni od oferty dla nowych abonentów.

A co w przypadku jeżeli ktoś ma umowę na Familijny i pakiety dodatkowe, czy każą wtedy przedłużać umowę na 24 mies. na wszystkie te pakiety? To by było trochę głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt do mnie nie dzwonił ja tylko wysłałem maila do CP z pytaniem i otrzymałem odpowiedź że, umowa do mnie dotrze w najbliższym możliwie terminie. Umowa z mojej strony zostanie wysłana jutro.

Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że obecnie jest spory odpływ abonentów z CP i zdecydowano sie nawet na wysyłanie umów na pakiet Mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...