Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podaj numer karty na priv

Sprawdzę jak to działa i może wszyscy forumowicze będą mogli tak robić.... Istnieje możliwośc zakodowania familijnego a odpierania relaxmix sam się spotykałem z takimi sytuacjami, jednak opłacać by musiał...

 

Jak chcesz sprawdzić jaki ma pakiet skoro klient nie kupił u Ciebie dekodera ? :]

No chyba, że wiesz, że kupił u Ciebie :read:

Ostatnia opcja - pracujesz na infolinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj numer karty na priv

Sprawdzę jak to działa i może wszyscy forumowicze będą mogli tak robić.... Istnieje możliwośc zakodowania familijnego a odpierania relaxmix sam się spotykałem z takimi sytuacjami, jednak opłacać by musiał...

 

Żadnego numeru nie będę podawał na lewo i prawo. Nie to, żebym nie wierzył, że pracujesz w CP - tylko z zasady tego nie zrobię.

Nie sądzę, żeby dało się to znów powtórzyć (ewidentnie nawalił czynnik ludzki przy podpisywaniu umowy z FTA), a i teraz nic nadzwyczajnego na jego koncie nie zobaczysz (tak myślę, nie wiem jakie macie oprogramowanie - na ile wstecz szczegółowo historię nadawania sygnału widzicie), cały czas dostawał umowy na Familijny a ostatnio się skusił. HBO mu się zachciało :smile:

Od jakiegoś czasu opłaca normalnie - 37,9+19,90+20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe żeby za 9,90 mieć pakiet familijny?Chyba masz na myśli MINI

heh, jak nie wierzysz zadzwoń na infolinię i zapytaj :P (mam nadzieje ze nie trafisz na świeżaka), będzie nadawany pakiet familijny do czasu wysłania Ci umowy i podpisania przez Ciebie umowy na MINI, dzieje się tak dlatego, że w CP są straszne opóźnienia we wszelkich wysyłkach, warunkiem jest zaksięgowana wpłata na Twoim koncie.

Ostatnia opcja - pracujesz na infolinii :)

tak ;]

Nie sądzę, żeby dało się to znów powtórzyć (ewidentnie nawalił czynnik ludzki przy podpisywaniu umowy z FTA), a i teraz nic nadzwyczajnego na jego koncie nie zobaczysz (tak myślę, nie wiem jakie macie oprogramowanie - na ile wstecz szczegółowo historię nadawania sygnału widzicie), cały czas dostawał umowy na Familijny a ostatnio się skusił. HBO mu się zachciało :smile:

Od jakiegoś czasu opłaca normalnie - 37,9+19,90+20.

Można zobaczyć całą historię podpisanych umów... Tak jak myślałem, że nagle się okaże że wszystko jest w porządku ;p, aby kupić relaxmix musisz podpisac familijny pewnie opłacał obydwa a odbierał tylko relaxmix

 

PS: Cyfrowy Polsat nie możliwości zaprzestania nadawania sygnału do pojedynczego abonenta albo wszyscy odbierają albo nikt :lol: można jedynie cofnąć uprawnienia co skutkuje najczęściej błędem 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zobaczyć całą historię podpisanych umów... Tak jak myślałem, że nagle się okaże że wszystko jest w porządku ;p, aby kupić relaxmix musisz podpisac familijny pewnie opłacał obydwa a odbierał tylko relaxmix

 

PS: Cyfrowy Polsat nie możliwości zaprzestania nadawania sygnału do pojedynczego abonenta albo wszyscy odbierają albo nikt :lol: można jedynie cofnąć uprawnienia co skutkuje najczęściej błędem 04

 

Poszukam tej karty i sam zobaczysz... Opłacał tylko 19,90 i odbierał tylko Relax Mix. Zaległości nie miał, nic nie musiał dodatkowo dopłacać.

 

2 akapitu nie rozumiem. TZN. wiem co napisałeś, ale nie rozumiem dlaczego w tej wypowiedzi? Co "P.S." ma podkreślić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz dwukrotnie obiecali wyslanie umowy na pakiet MINI z 3-mies. okresem wypowiedzenia i do tej pory nic nie przyszlo

 

Jeśli ktoś Ci obiecał wysłać taką umowę, to radzę zapłacić 9,90 jeśli ktoś nie dopełnił obowiązku wysłania tej umowy to za 9.90 będziesz odbierał pakiet familjny, wystarczy że skontaktujesz się z BOK i nas o tym poinformujesz, my sprawdzimy w historii i będziesz miał do 12h włączony pakiet familijny za 9.90.

 

Przyznaję, że podchodziłem do tego z niedowierzaniem ale postanowiłem sprawdzić na własnej skórze. To naprawdę działa :shock: Doskonały myk dla wszystkich rozwiązujacych umowę na familijny i "wyrażających chęć" podpisania porozumienia na MINI. Do tego mam jeszcze HBO, które za 9.90 ogląda się o wiele przyjemniej :curious:

@CyfrowyPolsta20 wielkie dzięki za radę. Orientujesz się może jak długo ten błogi stan potrwa? Myślisz, ze teraz bedą się spieszyć z wysłaniem porozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 października startuje następująca funkcja w APSach (data może się różnić - oczywiście może być później :P)

Oferta nie jest jeszcze dopracowana, więc napiszę tylko ogólnikowo. Pewne opcje są już znane, ale napiszę tylko ogólnie.

 

1) Bez podmiany dekodera - [gratis w postaci X mc pakietu Z]

2) Z podmianą dekodera SD na HD (Samsung H370G, Echostar DSB 7100 HD) [gratis w postaci X mc pakietu Z] - tu oczywiście trzeba będzie zapłacić :)

 

Stary dekoder zostaje oczywiście dla klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Od 15 października startuje następująca funkcja w APSach (data może się różnić - oczywiście może być później :P)

Oferta nie jest jeszcze dopracowana, więc napiszę tylko ogólnikowo. Pewne opcje są już znane, ale napiszę tylko ogólnie.

 

1) Bez podmiany dekodera - [gratis w postaci X mc pakietu Z]

2) Z podmianą dekodera SD na HD (Samsung H370G, Echostar DSB 7100 HD) [gratis w postaci X mc pakietu Z] - tu oczywiście trzeba będzie zapłacić :)

 

Stary dekoder zostaje oczywiście dla klienta.

 

A co z umową ? Na ile lat trzeba lojalke podpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 15 października startuje następująca funkcja w APSach (data może się różnić - oczywiście może być później :P)

Oferta nie jest jeszcze dopracowana, więc napiszę tylko ogólnikowo. Pewne opcje są już znane, ale napiszę tylko ogólnie.

 

1) Bez podmiany dekodera - [gratis w postaci X mc pakietu Z]

2) Z podmianą dekodera SD na HD (Samsung H370G, Echostar DSB 7100 HD) [gratis w postaci X mc pakietu Z] - tu oczywiście trzeba będzie zapłacić :)

 

Stary dekoder zostaje oczywiście dla klienta.

 

Nic ciekawego Polsat nie ma promocji !! Hd w Polsacie po 6 zł kanał masakra to juz tańsza jest Cyfra+ z promocjami:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Z korespondencji z CP:

"Uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszych stałych Abonentów Cyfrowy Polsat przygotowuje atrakcyjną ofertę dotyczącą korzystania przez Państwa z naszych usług. Wierzymy, że nasza nowa propozycja sprosta oczekiwaniom i będą mogli Państwo cieszyć się odbiorem naszej oferty programowej. Szczegółowe informacje będziemy mogli przekazać Państwu już w drugiej połowie kwietnia 2009r. W związku z powyższym , uprzejmie informuję, że skontaktujemy sie z Panem w celu przedstawienia propozycji dotyczących zasad dalszego korzystania z usług Cyfrowego Polsatu. Kontakt z naszej strony nastąpi do końca bieżącego miesiąca."

 

To było 8 kwietnia - trzy tygodnie później 28 kwietnia wygląda to tak:

"Uprzejmie informuję, że oferta której dotyczył poprzedni mail pojawi się w najbliższym czasie. Kontakt ze strony Cyfrowego Polsatu nastąpi bezpośrednio po wejściu oferty na rynek."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...