Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie osobiście umowa na 13 miesiecy do tego 3 miesiące bez płacenia jest w sam raz, 10 miesiecy płacę więc jest ok. Tutaj się nic nie płaci przez wybrany okres, a w innych platformach jakieś zniżki, kruczki, różne chwyty, a i tak musisz zapłacić swoje. Promocja prosta i przejrzysta i taka ma być ta platforma, po więcej wrażeń zapraszam do konkurencji z większymi abonamentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałych abonentów w tej platformie. W dodatku kto rozsądny podpisuje dziś lojalkę na 29 miesięcy? Najbardziej rozbroił mnie post nieco wyżej w którym użytkownik pisze ze 10 lat miał dender w wynajem od Polsatu a po 10 latach łaskawie zaproponowali mu kupno złomu za 100 złotych. Parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich familijny na Samsungu 305G. Wypowiedziałem umowę więc dzwonili- proponują mi: dalszą umowę na 24 msc oraz w tym 6 msc relax mix w cenie familijnego. Dodatkowo po tych 6 miesiącach wynegocjowałem jeszcze 4 msc pakietu sport, też w cenie abo familijnego. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobra propozycja, biorąc pod uwagę, że w ciągu tych 24 miesięcy ewentualna podwyżka nie będzie Cię dotyczyła.

Oszczędności: Relax Mix - 6 razy 19,90zł = 119,40zł

Pakiet Sport - 4 razy 13.90zł = 55.60zł

Razem: 175zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filolog mimo ze pracuje w CP to radze Ci wiej do n albo c+. Ta ich oferta na przedluzenie to kpina, Twoj samsung padnie za pol roku i zaproponuja ci nowy na 100zl:) u konkurencji masz dekodery z dyskiem za 0 zł albo w rozsadnej cenie. a nie 199zl i 15zl co miesiac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek zostało do nich wysłane wypowiedzenie, dzisiaj zadzwonił jakiś miły pan z CP z pytaniem dlaczego został podjęty taki krok. Odpowiedź była szczera i prosta: "są daleko z tyłu za konkurencją", na co zadał pytanie: "czego pan oczekuje od CP" i znów po bandzie: "6 miesięcy za free pakiet HBO + Discovery HD w cenie pakietu familijnego". Powiedział, że musi się z kimś skonsultować i zadzwoni w poniedziałek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zobaczcie - wystarczy wysłać jedno głupie pisemko i jak o kliencie nie myśleli przez 2 lata, to teraz im się gorąco pod tyłkiem zrobiło i zaczynają dzwonić. Jestem ciekaw czy ulegną przy tych postawionych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie - wystarczy wysłać jedno głupie pisemko i jak o kliencie nie myśleli przez 2 lata, to teraz im się gorąco pod tyłkiem zrobiło i zaczynają dzwonić. Jestem ciekaw czy ulegną przy tych postawionych warunkach.

 

Ja wysłałem do nich wypowiedzenie przed 20 września i dotychczas nawet "pies z kulawą nogą" nie zadzwonił. Tak więc nie pisz, że tak strasznie zaczynają myśleć o kliencie. Sprawdzałem, moja rezygnacja jest zapisana w ich systemie, data rozwiązania umowy jest określona. Pisemko potwierdzające rozwiązanie umowy otrzymałem pocztą. Nikt nie dzwoni, ale specjalnie mnie to nie martwi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miesiąc gratis to naprawdę kiepska oferta trzeba było sie potargować o coś więcej.

W Cyfrze masz umowy 13 miesięczne z tego przez 11 miesięcy płacisz 50 procent centy tylko 2 ostatnie miesiące sa po normalnej stawce.

 

Tylko że to jest pakiet MINI, gdyby chodziło o conajmniej RELAX MIX to możnaby się potargować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich propozycjach to naprawdę nie ma sensu pozostawać z CP.Uboga oferta programowa,drogie kanały HD,dekoder z PVR za 15 !!!!zł miesięcznie o 149 nie wspominając.Przy tym oferta N to bajka.Recorder za 38 PLN i pół roku za 38 PLN.Tak jak nigdy nie byłem fanem N-ki tak teraz mocno się zastanawiam nad ich ofertą.No i jeszcze ten TURBO...Mi umowa kończy się 31.12.2009 i jedyne co mogę przyjąć od nich to MiniMax za 9,90 na 12 miesięcy +PolsatHD.Ale to nie jest możliwe.Więc bye bye CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy złożył w zeszłym tygodniu rezygnację i wczoraj do niego zadzwonili. Ma obecnie pakiet familijny i zaproponowali mu (nie pamiętam na jaki czas umowa), 6 miesięcy pakietu RelaxMix w cenie familijnego oraz przez kolejne 6 miesięcy wybrany pakiet z RelaxMix za darmo dodatkowo.

 

Mi umowa kończy się na przełomie listopada i grudnia, czyli za jakiś miesiąc. Też składam rezygnację i ciekaw jestem co mi zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich propozycjach to naprawdę nie ma sensu pozostawać z CP.Uboga oferta programowa,drogie kanały HD,dekoder z PVR za 15 !!!!zł miesięcznie o 149 nie wspominając.Przy tym oferta N to bajka.Recorder za 38 PLN i pół roku za 38 PLN.Tak jak nigdy nie byłem fanem N-ki tak teraz mocno się zastanawiam nad ich ofertą.No i jeszcze ten TURBO...Mi umowa kończy się 31.12.2009 i jedyne co mogę przyjąć od nich to MiniMax za 9,90 na 12 miesięcy +PolsatHD.Ale to nie jest możliwe.Więc bye bye CP

 

Jeśli szukasz kanałów z gatunków: film, technika, muzyka, to enka jest najlepsza. I na dodatek tyle kanałów HD. Może wielkiego sportu jest mało, tylko LM, Bundesliga, NHL, ale warto przejść do enki lub cyfry, bo jej nie przekreślam, tylko polsat. Posiadam polsat, tylko ze względu na polsat zwykły i ligę europejską. W ence dekoder z nagrywarką jest jak na razie ok, przez pierwsze 4 miesiące, miałem gratis oprócz standardowych pakietów, za darmo NFILM, NFILM 2, HBO, HBO 2, HBO COMEDY. Nigdzie indziej nie dają aż tyle za darmo.

Jeśli interesuje cię na przykład, liga angielska czy hiszpańska, pomyśl może o multipakiecie. Ale ostateczna decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja wyslana po wielu telefonach z mojej strony do CP udalo sie potwierdzic ze zostala zarejestrowana ( dziwnie pismo wedle informacji z HotLine raz bylo w CP 9 raz 13 pazdziernika) 19.10 mialem dostapic zaszczytu poznania specjalnej ofert dla abonetow, niestety nic z tego 2 godziny przerodzily sie w tydzien i glucha cisza. Wczorej nie wytrzymalem i zamowilem N'ke w opcji full wypas tz wszystki pakiety lacznie z opcjami premium wypozyczalnia seriali i filmow za uwaga .... 99 PLN i ta cena obowiazuje do konca mojego lub ich, do tego za ZERO PLNów N Box Recorder.

Niech CP rozmysla jeszcze nad tym co oferowac swoim abonenta, ostatnia ich propozycja koniec wrzesnia przy posiadanym przezemnie pakiecie RelaxMix+HBO polegala np na wymianie dekodera z HD na SD, zmniejszeniu rachunkow przez rezygnacje z jakis pakietow, a opcje HD tylko ze specjalnymi porozumieniami dodtkowo platne do abo. Rewelka. Jeszcze ta informacja z Biura Obslugi lepsze oferty sa dla tych co maja mniejsze abonamenty. Ja wysiadam. Zyczac powodzenia wszystkim ktorzy ludza sie ze CP moze jeszcze cos fajnego wymyslic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja na ryknu platform cyfrowych jest coraz większa, zaraz wejdzie cyfrowa TVP więc CP może tracić swoich klientow. Mam umowe do polowy przyszlego roku jeszcze ale juz sie zastanawiam czy gdzies sie nie przeniesc, jest sporo mozliwosci kumpel ma N-ke i sobie chwali fajne programy filmowe, sportu moze malo ale oferta ok. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma swoich abonentów za kompletnych idiotów.Mi kończy się 2-letni kontrakt.Dekoder Samsung HD 370 jest mój. A oni proponują mi 24 miesiące umowy na familijny i relax mix gratis przez pół roku. Dekoder jest bez gwarancji a gdy się zepsuje to zaproponują mi pewnie nowy za 400-500 PLN.W tej chwili dla takiego abonenta jak ja zasmakowanego w jakości HD oferta CP wydaje się być nieco trącąca myszką.Bo na kanały HD musisz mieć porozumienie,bo tak naprawdę w familijnym mają bardzo mało kodowanych kanałów.Być może dla przeciętnego Kowalskiego oferta CP może być ciekawa.Dla mnie już nie.Ostatnim hitem jest dekoder z dyskiem za 149 PLN plus 15 PLN co miesiąc.Komu oni chcą wcisnąć tę ciemnotę?Takie siano !!!W C+ czy N dostajesz rekorder (prawie) gratis!!Tak jak już wspomniałem kiedyś mogę podpisać umowę na 12 miesięcy na MiniMax wraz z Polsat HD w cenie Mini czyli 9,90 i myślę że jest to dobra oferta z mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...