Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem dziś zatem na bezpośredni numer do BOK-u CP z uprzejmym zapytaniem czy mają jakąś ofertę dla mnie w związku z wypowiedzeniem umowy która wygasa 31.12.I okazało się że nie mają żadnej.Pan prosił o telefon za jakieś kilkanaście dni.Jak się wyraził "wobec takiej oferty konkurencji oferta przedłużeniowa będzie aktualizowana"

Już nie mogę się doczekać... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC ... nadal bedziesz kozystal z tego co masz... mozesz zlozyc wypowiedzenie mozesz czekac na kolejna propozycje albo na nowy regulamin i wypowiedziec im wtedy bez 3 miesiecznego wypowiedzenia .... w trakcie wypowiedzenia moga przedstawiac kolejne super oferty ... zblizone do obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zerwalem i wziąłem nowa z APS bo była lepsza niż to co dawali dla tzw starych abonentów. Obecnie jestem na wypowiedzeniu już raz do mnie dzwonili i poinformowali ze za 2 godziny przedstawia specjalna ofertę to było 2 tygodnie temu i jakoś nie dzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze post pod postem ale poprzedniego juz nie moge edytowac.

Rozmawialem w dniu dzisiejszym z Utrzymaniem klienta CP i oto oferta dla starych abonentow:

Wersja pierwsza 3 miesiace gratis taka pierwsza propozycja umowa na 24 miesiace ;-) po slowach dziekuje nie skozystam no t omoge panu zaproponowac 5 miesiecy free jakis tam pakietow umowa 24 miesiace.

Na pytanie czy nie ma czegos na 12, 13 miesiecy odpowiedz nie nic takiego nie bedzie do konca roku oferta ktora przedstawiam jest oferta najnowsza listopadowo swiateczna i nie bedzie zadnych zmian w tym roku.

 

Oferta wprost powalajaca na kolana .... Gratuluje uzyskania 3 milionow abonetow i zycze ich utrzymania z taka oferta.

 

Wlasnie dzis przestalem sie ludzic ze CP jest wstanie jeszcze cos ciekawego zaproponowac przed koncem mojego wypowiedzenia.

Moja rada kto moze niech zastanowi sie nad swoja przyszloscia w CP i tym ile czasu moze czekac na cos fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj dostałem na emaliem taka oferte

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że Cyfrowy Polsat przygotował dla Pana specjalną ofertę, w której proponujemy podpisanie umowy na obowiązkowy okres 12 miesięcy. Przedmiotowy dokument wprowadzi obowiązek regulowania opłat za Pakiet Familijny w wysokości 37,90 zł/mies. W ramach promocji otrzyma Pan pierwsze dwa miesiące Pakietu Familijnego w cenie 9,90 zł/mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

wczoraj dzwoniłam na party-line z powodu niesamowitych opowieści klientki, i tu niespodzianka, TO NIE BAJKA :lol2:

CP zaproponował jej : umowa 24msc na F, 12msc nic nie płaci, po 12msc 37,90 w tym 24 msc pakiet HD , dek HD za 370zł...obecnie ma F od 3 lat... :shock::shock:

 

czyżby coś się ruszyło???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą wyjść na swoje, licząc ile zapłaci się za abo przez rok czasu, doliczając koszt dekodera i dzieląc przez czas trwania umowy to i tak średnio wychodzi 34,4 zł. oferta bardzo dobra moim zdaniem, jednak koszt dekodera dla wielu będzie przeszkodą.

 

@Kiciak, a z dekoderem SD coś proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w APS CP, próbują na siłę wciskać dekoder SD familijny , niestety już dobrych SD CP nie oferują (Sansung nawet Echostary), pozostają tylko dekodery HD, nawet jeszcze Samsung był, a tak to Echostary, nowy Echo niedługo wejdzie to będzie lepszy wybór. Dziwne, że jeszcze nie są znane parametry tego Echostara 400, widocznie na święta produkują większą ilość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucass, powiedzieli, że to jedyna oferta na dzień dzisiejszy (czyt wczorajszy :P ) dla tej klientki :)

 

co do ceny za HD, to nie płaczcie, że tak drogo, bo to połowa ceny przecież :/ wg cennika z dn 1.11.2009 dek echo 7100 oraz 7200 kosztuje 640zł...moim zdaniem taka oferta to rewolucja w porównaniu z poprzednimi...1 msc gratis przy aneksie na 3lata :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że współpracuję z inną firmą. Oferta dla mnie miała być w zeszły czwartek, piątek, sobotę... dzisiaj... a teraz na infolinii powiedziała mi "miła" pani (w przeciwieństwie do poprzedniczek nawet nie pytając mnie o numer karty) "musi się pan uzbroić w cierpliwość, na koniec miesiąca pewnie coś będzie". Ja się staram nigdy nie denerwować na ludzi tam pracujących, bo niby to nie ich wina, ale po X wersji tłumaczenie mi jak przedszkolakowi, że mam być cierpliwy jest nieco... :censored: bezczelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...