Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekalem 2 tygodnie mialem czekac 2 godziny i sie z nimi skontaktowalem sam, tym razem po jednym dniu pani oddzwonila a co przedstawila napisalem kilka postow wczesniej.

Byla to osoba z dzialu utrzymania klienta, a nie konsultant z infolinii.

Jezeli zadzwonisz dzis na inforlinie to na jakies 99.99% powiedza ze nie moga sie z Toba skontaktowac, nie odbierasz telefonow albo maja inny numer telefonu.

Acha nie wspomnialem wczesniej o tym ze mila Pani zaczela mi udowadniac ze zle wypowiedzialem umowe, i wypowiadam pakiet relax mix oraz HBO. Ale po tym jak poprosilem ja o przeczytanie mojego wypowiedzenia stwierdzial ze zeczywiscie wypowiedzenie jest poprawne i wypowiadam cala umowe. Zaznaczyla rowniez ze nowej oferty utrzymaniowej w tym roku juz nie bedzie bo obecna jest z listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak śledzę ten wątek i dochodzę do wniosku że nie ma czegoś takiego jak oferta dla abonentów którzy złożyli rezygnację.Niby do każdego dzwonili,niby mają zadzwonić ale tak naprawdę nie widzę tu żadnego usera który by przedłużył umowę na ciekawych warunkach.Ciekawych bo trudno za ciekawą nazwać ofertę na 24 miesięcy na własnym bez gwarancji dekoderze.Na bliźniaczym temacie z C+ ofert multum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum,

do mnie osobiście dzwonili 3 razy( umowa skończyła się 8 listopada), na tą chwilę proponują gratis 7 miesięcy familijny z relax mix + HBO + pakiet HD przy umowie na 24 miesiące do tego zaproponowali echo 7200 na własnośc za około 130 zł razem z przesyłką ewentualnie na wynajem niestety nie pamietam za jaką jednorazową opłatą. Ponowny kontakt ma być dziś lub jutro, zamierzam zaproponować im ostatecznie, że przy umowie na 24 miesiące chce minimum 12 miesięcy fam+relax mix+HBO do tego darmowy pakiet HD na obecne i przyszłe kanały na cały okres umowy, ciekaw jestem jaka będzie ich reakcja jeśli nie dadzą to najprawdopodobniej wezmę C+ na 13 miesiecy z komfortowym+, na razie skorzystałem z oferty wielka rewolucja w N też na 13 miesięcy ( dzisiaj kurier powinien przynieśc dekoder wraz z umową). Po rozmowie z działem utrzymania klienta CP podziele się informacją co ewentualnie udało mi się wyrwać.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam pakiet F + HBO, jestem już 2 lata po okresie podstawowym.

Dzwoniłem na początku listopada na party line i chciałem propozycji przejścia na pakiet Mini/MiniMax (tylko SD z moim starym dekoderem). Panienka powiedziała, że "już przygotowują dla mnie propozycję". Od tamtego czasu minęło ponad 2 tygodnie i cisza... :>

Tydzień temu złożyłem wypowiedzenie, może ich to trochę "zdopinguje".

 

Wstępnie panienka proponowała umowę na 24 m-ce, przez pierwsze 3 m-ce F + RelaxMix w cenie Mini.

Ale teraz już przy umowie na 24 m-ce mogę się zgodzić tylko na Mini z 6-miesięcznym okresem 'gratis' lub MiniMax z 12-mcami 'gratis' (na swoim starym sprzęcie). Myśliście, że jest to do ugrania?

W sumie to tez ich interes żeby utrzymać klienta, alternatywą jest całkowite zerwanie umowy (mam już Cyfrę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko ja nie potrzebuję tego F + RelaxMix, bo wszystko to a nawet więcej już mam w Cyfrze.

Chcę po prostu zejść z rachunkami do jak najniższej kwoty/mc a z oferty Polsatu potrzebuję tylko zawartość MiniMaxa lub Mini. Także nawet jak mi dadzą full wypas w cenie Familijnego przez 24 m-ce to mnie to nie interesuje. Chcę mieć rachunek 7zł/mc i Mini, albo 10 zł/mc i MiniMax (srednio na całą umowę oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z moim ulubionym salonem Polsatu. Nic nie wiedzą i centrala do odwołania zabroniła mówić o opcji dla stałych klientów. Gdybym chociaż dostał już ten przeklęty nowy regulamin to bym wypowiedzenie wysłał im dla rozpędu, ale coś do mnie trafić nie może. Czy jeśli mam umowę na czas nieokreślony to wystarczy, że powołam się na regulamin z netu? Sprawdzałem w iCOK i jako następną opłatę za F+RM chcą 57,80zł ze starego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pytanie ...

 

czy mozna wymienic E-717 na jakis normalny tuner :?: , z tym, ze ten E-717 jest juz kupiony przeze mnie na wlasnosc po wsze czasy,

i mam ochote w najblizszy weekend porabac go siekierka na pniu, nakrecic film, i wyslac technikom Cyfrowego Sloneczka na pamiatke ich radosnej tworczosci

:lol2::lol2::lol2:

 

ewentualnie wyslac filmik na You Tube, aby ostrzec Spoleczenstwo przed BADZIEWIEM

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dzwonił do mnie dział utrzymania klienta CP tym razem zaproponowali:

- umowa na 24 miesiące

- familijny + relax mix 8 miesięcy gratis

- HBO 8 miesięcy gratis

- pakiet kanałów HD 8 miesięcy gratis

- dekoder Echostar HDS-400E na własność za 129 z przesyłką ewentualnie wynajem ( jakieś chore pieniądze 10 lub 15 zł misięcznie ) termin realizacji 21 dni ( pewnie dużo dłużej bo jak znam życie to przez święta dostawa byłaby dopiero w styczniu )

Reasumując od ostatniej propozycji zmienił się dekoder z Ech. 7200 na Ech 400e oraz dołożyli dodatkowy miesiąc wszystkiego gratis.

Moja propozycja jaką im dziś złożyłem to przy umowie na 24 miesiące wszytko gratis na 12 miesięcy + pakiet HD za darmo na cały okres umowy, zobaczymy co odpowiedzą o ile odpowiedzą bo oferta którą złożyli ważna jest tylko do jutra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się początkiem stycznia. Dzwoniłem do BOK z prośbą by skontaktował się ze mną dział utrzymania klienta, bo sami od siebie nie zadzwonili ani raz. Było to ponad miesiąc temu. Podobno prośba o kontakt została wpisana do systemu. Numery moich telefonów mają aktualne. Nie zadzwonił do tej pory nikt. Obrazili się na mnie czy co? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogąc doczekać się na telefon z BOK-u ośmieliłem się sam do nich dzisiaj zadzwonić. Potwierdzono, że moja umowa wygasa 27.XII.2009(F+R Mix). Zapytałem się czy mają dla mnie ofertę gdyż jestem na etapie poszukiwania ofert i interesuje mnie HD.

Bardzo miła Pani poinformowała, że aktualnie może mi zaproponować:

- umowa na 15c-y to co mam(F + R Mix)

- dekoder SD Echostar 717(ten, który aktualnie mam na własność, będę mógł wykorzystać aby się nie zmarnował)

- 3 m-ce HBO i to jest ta nagroda(gratis) dla podtrzymania klienta, nie licząc mojego dekodera, który wg Pani miałby się zmarnować)

a jeżeli mi to wciąż mało to może będą coś mieli dla mnie 27 lub 28.XII :?:

 

obawiam się, że rozczarowałem Panią moim brakiem entuzjazmu na tą propozycję dla stałych abonentów; czy uważacie, że zbyt pochopnie odmówiłem :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karrde wszystko ladnie nam zaprezentowales tylko nie powiedziales najwazniejszego, jaki masz obecnie pakiet i jak dlugo jestes zwiazany umowa?

 

Obecnie nie mam żadnego, współpracę zakończyłem 08.11.09 do tego czasu miałem non stop pakiet familijny+relax mix, klientem CP byłem łącznie przez 18 miesięcy i chyba czas trochę od nich odpocząć. Na razie wziąłem wielką rewolucję N-ki umowa na 13 miesięcy wszystkie pakiety po 48 zł + 6 miesięcy nfilmHD gratis + 1 gratis HBO i inne kanały filmowe gratis. Do tego dobiorę zapewnie coś z cyfry jeśli Polsat nic nie zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...