Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tydzien temu dzwonilem na BOK i chcialem zeby wlaczyli mi uprawnienia na 3 kanaly HD a oplate za miesiac pobrali z moich wolnych srodkow.Niestety,konieczne porozumienie i przed jego otrzymaniem nie wlacza niczego nawet na tydzien.Fajnie,ja im chce placic z gory a oni nie chca... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niew czekalbym na to az sami zadzwonia i cos zaproponuja lepiej samemu do nich zadzwonic i dowiedziec sie co i jak, bo oferta utrzymaniowa jest taka sobie. Pozatym jak zadzwonia po zakonczeniu umowy to macie o miesiac dluzej wypowiedzenia czyli lecicie po podwyzkowych stawkach przez 4 miesiace a tak macie szanse zaoszczedzic chociaz miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ich gdzieś z ich ofertą dla stałych abonentów. Jeśli informacje się potwierdzą na święta biorę Cyfrę. 5 kanałów HD za free za cały okres umowy to uczciwa i ciekawa oferta. A CP niech sobie wsadzi te lojalki, te porozumienia na HD głęboko w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do BOKU i pani poinformowała mnie że wczoraj skończyły się oferty dla stałych abonentów (aktualnie nie ma ofert dla stałych abonentów). Zostałem poinformowany, że mam się wstrzymać i zadzwonić w przyszłym tygodniu, ponieważ od przyszłego tygodnia wchodzą w życie jakieś promocje dla stałych abonentów i że mam cierpliwie czekać bo będzie się to wiązało z prezentami i niespodziankami :> Ciekawe co to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do BOKU i pani poinformowała mnie że wczoraj skończyły się oferty dla stałych abonentów (aktualnie nie ma ofert dla stałych abonentów). Zostałem poinformowany, że mam się wstrzymać i zadzwonić w przyszłym tygodniu, ponieważ od przyszłego tygodnia wchodzą w życie jakieś promocje dla stałych abonentów i że mam cierpliwie czekać bo będzie się to wiązało z prezentami i niespodziankami :> Ciekawe co to :?:

 

A do mnie dzwonili wczoraj i wypytywali dlaczego rezygnuje i takie tam (niezle tempo po miesiacu od wypowiedzenia) ale zadnych konkretow jedyna konkretna informacja to ze dzis ktos sie ze mna skontaktuje i przedstawi oferte specjalna dla mnie ;-) znajac ich podejsacie do pacjeta to poczekam sobie jeszcze z miesiac i dostane tak jak przy pierwszej z nimi umowie mozliwosc zmniejszenia abonamentu jezeli zrezygnuje z pakietow, albo bede mogl wymienic dekoder HD na dekoder mini ;-). Czekam spokojnie ogladajac inna platforme i podziwiajac jakosc programow HD bez przycinania.

O ofercie specjalnie dla mnie poinformuje jak tylko zostanie mi zaproponowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do BOK-u i na pytanie czy mogą mi coś zaproponować, gdyż kończy mnie się umowa w grudniu i jestem na etapie poszukiwania ofert to usłyszałem, iż nic nie mogą zaproponować :(

Jedyną ofertę to taką dla nowych klientów :?:

Pytam się czy w takim układzie mogę wykorzystać posiadany tuner(kupiony przy ostatniej promocji na własność)CP. Pani odpowiedziała, że ten tuner to będę mógł wykorzystać sobie na FTA :?:

Tak w ogóle to mam zadzwonić w dniu zakończenia umowy( :?::!: ) i wtedy w ciągu 48h roboczych oddzwonią i przedstawią propozycję(aż się boję czy zdołam udźwignąć takową :lol2: ).

Rozmawiałem chyba z 25minut i nic się nie dowiedziałem. Po takiej rzeczowej informacji to zapewne będzie dylemat dotyczący wyboru dostawcy sat :lol2:

Zapewne klient z Familijnym + Relax Mix to "cienki klient"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że CP jest nastawiony na łapanie nowych odbiorców, przy takiej konkurencji żeby nie mogli starym klientom zaoferować coś na normalnych warunkach :evil:. W przyszłym roku kończy mi sie 2-letnia umowa na pakiet Mini i zastanawiam się czy nie iść gdzieś indziej, N-ka, TNK albo Cyfrowa TVP. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat przeją tak zwaną pozycję lidera, który myśli, że teraz jak dla byle jaki ochłap, to abonenci się rzucą. Możliwe, że giełda na CP wymusza zbijanie większej kasy.

Scenariusz jest podobny w telefonii komórkowej, Plus kiedyś miał nawet dobre oferty, teraz po objęciu pozycji lidera, daje ochłapy, oferty tak napakowane gwiazdkami, że nerwica człowieka bierze jak to się czyta. N i C+ stara się, bo chcą właśnie dość do pozycji lidera, myślę, że niedługo im się to uda jeśli CP nic nie będzie robiło.

 

Jeśli w te święta CP nic świeżego nie zaoferuje, to C+ może się powoli szykować na pozycje lidera pod względem przypływu kasy, a nawet ilości abonentów, choć to ostatnie bardziej jest na korzyść N/TnK, bo dzięki TnK, N może przejąć sporą ilość abonentów, a co za tym idzie objąć lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się 10 grudnia. Wysłałem oczywiście odpowiednio wcześniej rezygnacje i po ok. 2 tyg. zadzwonili do mnie z CP z zapytaniem czy interesowała by mnie specjalna oferta.

Odpowiedziałem że zawsze mogę posłuchać co mają do zaoferowania. Mają zadzwonić na początku grudnia.

Jeżeli ich oferta będzie marna to 11 grudnia wezmę ofertę z promocji dla nowych klientów. Oczywiście pod warunkiem że naprawdę zaproponują coś porównywalnego z C+ lub N. Bo tam np. kanały HD są za free a nie po 5 zł :crazy: .

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...