Jump to content

raafmix

Users
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About raafmix

 • Rank
  Rozpisany
 1. @Lester81 To może to ta piosenka https://www.youtube.com/watch?v=q9M7XpHqeP0
 2. @Lester81Może chodzi o ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=4576ymdmemQ
 3. Dzięki za wszelkie informacje. Chyba jednak pozostanę przy obecnej instalacji, trochę szkoda dostępu do Astry. Czyli podsumowując, jeżeli chodzi, o nagrywanie, to mogę oglądać tylko, to co nagrywam, to miałeś na myśli pisząc we wcześniejszym poście o korzystaniu w zakresie ograniczonym.
 4. Czyli, jak dobrze rozumiem, na obecnej instalacji mógłbym oglądać z Hotbirda i Astry, a nagrywać tylko, to co oglądam. PS. A rezygnacja z odbioru Astry, to wtedy jakie opcje?
 5. Czy bez tego się nie obejdzie lub jest jakiś inny sposób, bo kable idą pod elewacją. Na tej obecnej instalacji, co byłoby do osiągnięcia na Evoboxie PVR.
 6. Witam. Obecnie mam dekoder HD 5500s. Wkrótce czeka mnie przedłużanie umowy i przymierzam się do przejścia na Evoboxa PVR. Mam pytanie odnośnie mojej instalacji (załącznik). Co można na niej "wycisnąć" na tym dekoderze, jeżeli chodzi o nagrywanie i oglądanie z Hotbirda i Astry. Czy potrzebna będą jakieś zmiany, jeżeli jak, to jakie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. https://zapodaj.net/a90a37c8abaee.jpg.html
×
×
 • Create New...