Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dzwonił do mnie gość z CP i proponował mi wymianę (starego Thomspona) na Samsunga S305G i umowa na 24 miesiące na familijny relax mix +hbo (BEZ GRATISÓW). I zastanawiam się czy nie lepiej podpisać nowa umowę. Poczytałem trochę na forum i nie bardzo wiem co lepsze (wachałem się czy echostar nie jest lepszym dekoderem ale więcej lepszych ocen ma samsung 8) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił do mnie gość z CP i proponował mi wymianę (starego Thomspona) na Samsunga S305G i umowa na 24 miesiące na familijny relax mix +hbo (BEZ GRATISÓW). I zastanawiam się czy nie lepiej podpisać nowa umowę. Poczytałem trochę na forum i nie bardzo wiem co lepsze (wachałem się czy echostar nie jest lepszym dekoderem ale więcej lepszych ocen ma samsung 8) ).

No a do mnie nikt nie dzwonil,i nie skladal mi zadnej oferty. A mi sie wydaje ze korzystniejszym rozwiazaniem bedzie podpisanie nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do mnie cp raczej nie zadzwoni bo mam podpisane porozumienie na relax mix na rok, ale i tak bym nie wymienil dekodra bo ze sagema jestem zadowolony. Moze kiedys zmiana na HD. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może szefowie CP pomyśleli by o jakiejś promocji dla abonentów którzy są już z platformą 5, 10 lub więcej lat.Może dla nich było by dobre porobić upusty za abonament ,co wy na to forumowicze ?

Liczy się ten przyszły klient. Upusty, promocje są dla przyciągnięcia klienta. Klient znika w statystyce i wszystko zaczyna się od nowa, z nowymi klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co by było? Nic by nie było. Jeśli dekoder nie jest na gwarancji, a masz go na własność to mają Cie w tych czterech literach i masz dalej płacić, a to, że nie możesz oglądać to też mają w czterech literach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem do biura obslugi CP i zapytalemo dane jakie maja byc naposane w wypowiedzeniu umowy. Pani konsultantka po uslyszeniu tego pytania polaczyla mnieze swoja kolezanka z jakiegos dzialu utrzymania klienta. Oferta zaskoczyla mnie i to negatywnie. Otoz pani zaproponowala mi korzyste warunki tylko dla stalych abonentow. A jaka to oferta otoz dekoder samsung SD(symbolu nie pamietam) za 1zl i umowa na 2 lata dodatkowo kanaly cinemax na pol roku za darmo. Tez mi oferta. Podziekowalem co pania zupelnie zdziwilo,nierozumiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo myślą, że jak komuś dadzą coś za darmo to zaraz na to poleci. Myślę, że jakby ci dali Samsunga HD za złotówkę, umowę na 13 miesięcy i HBO za darmo przez pół roku to byś się prędzej zgodził :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo mysle ze wtedy bym to przemyslal i sie zgodzil,bo ta oferta ktora mi zlozyli jest beznadziejna no chyba ze wybredny jestem. A jeszcze najlepsze w tym wszystkim jest to ze dla nowych abonentow ten sam dekoder (przy pakicie F+RM+HBO) kosztuje 99 zl i umowa tez jest na dwa lata. Ale oferta,smiehcu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam taki problemik, mam dekoder echostar dsb717 i chciałbym go wymienić na dekoder hd jaki mi proponujecie Dekoder HD Samsung DSB-H370G, Dekoder HD Echostar DSB-7200 czy poczekać jeszcze aż wprowadzą dekoder z twardym dyskiem Dekoder HD Echostar DSB-7400.Zależy mi abym miał całkowitą możliwość posortowania kanałów.Ponoć te dwa nowe Echostary nie umożliwiają tego wpełni. I czy przy dekoderze HD Echostar DSB-7400 jest możliwość zmiany kanału na inny podczas nagrywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...