Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o Echostar 7400 to podstawowe pytanie czy w ogóle będzie dostępny w podmianie SD na HD. Na dzień dzisiejszy radzę Ci abyś wybrał Samsunga HD - dekoder ten posiada funkcję tworzenia list ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę, w której proponujemy podmianę posiadanego dekodera na wysokiej klasy dekoder HD za 399 zł.

Dekoder, z którego obecnie Pani korzysta nadal pozostanie Pani własnością i umożliwi odbiór programów ogólnodostępnych bez konieczności wnoszenia opłat. Ponadto będzie Pani mogła dokonywać opłat za poszczególne pakiety w dowolnie wybranych okresach rozliczeniowych. Jeżeli zdecyduje się Pani skorzystać z oferty podmiany, miesięczna stawka abonamentu nie zmieni się. W przypadku przyjęcia przedstawionej oferty opłaty i czas trwania umowy pozostaną bez zmian. Istnieje możliwość dokupienia dostępnych kanałów HD poprzez podpisanie i odesłanie Porozumienia na Pakiety HD. Porozumienie zostanie wysyłane w pudełku wraz z dekoderem ( należy zaznaczyć pakiety, na które się Pani zdecyduje).

Jeżeli powyższa oferta spełnia Pani oczekiwania prosimy o maila zwrotnego.

 

 

Myślałem że lepszą promocje mi zaproponują, a dekoder w cenie ok. 400zł to przesada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co z posiadaczami pakietu Relax Mix :?::wink: Bodajże dwa lata temu na Święta Bożego Narodzenia miałeś przez miesiąc odkodowane wszystkie (lub prawie wszystkie) kanały. Więc nie mów, że czasami nie odpalają :lol2: Jednak coś tam by się przydało. Nowszy model dekodera w promocji lub w celu zachęty, odkodowanie pakietu, którego się nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie przygotuje zadnej specjalnej oferty dla stalych abo bo ma ich w czterech literach, ja po byciu ich abonentem przez okolo 8 lat wypowiedzialem im umowe bo to co mi zaproponowali bylo nie do przyjecia. Dawali mi samsunga sd za 99 i umowe na DWA LATA :crazy: a jak zapytalem czy bede mial jakies promocje na ceny pakietow za ktore place(F+RM+HBO) to pani na infolinii poinformowala mnie ze jedyne co moge zrobic zeby miec mniejszy abo to zrezygnowac z ktoregos z pakietow. Dziwi mnie troche to ich podejscie do stalych abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty lojalnościowej - w kompendium masz podgląd dostępnych możliwości.

Zazwyczaj korzystniejsze opcje są dostępne właśnie na infolinii - ustalane indywidualnie z klientem.

Jak widać, lepiej opłaca się podpisać nową umowę i skorzystać z promocji, lub zaczekać do świąt na lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to ze z nimi nie daje sie dogadac na infolinii,i jeszcze co mnie wkurzylo to umowa na dwa lata,czy oni sa normalni? Przeciez z tego co kojaze to w zadnej z platform nie ma umowy dluzszej niz 13 miesiecy, a napewno nie ma umowy na dwa lata.A o zbiciu ceny abonamentu to juz nawet nie ma mowy bo NIE ma takich promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ się zmieniają.

Słyszałem o niezlym przypadku. :D Ktoś wysłał wypowiedzenie, bo chciał wziąść nową umowę na dekoder HD (poprzednio miał SD). Oczywiście zadzwonili do niego z "super ofertą" - umowa na 2 lata, za darmo najtańszy dekoder (chyba Mini D1). Niestety wziął to! Do tego nie dostał nic za darmo - od 1 do 24 miesiąca umowy musi płacić za swój pakiet, nic więcej mu nie włączyli! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ janusz080 Nie no,nie ma co faktycznie niezla oferta napewno ktos bardzo sie ucieszyl ze dostal taka super oferte. Ja na przyklad nie podpisalbym teraz umowy 2 letniej z zadna platforma. Moze i sa umowy dluzsze niz rok,ale wydaje mi sie ze umowe z CP mozna zawrzec tylko na dwa lata bo innej opcji nie ma,tak pani konsultantka mi powiedziala. Dobra umowa dwuletnia rozumiem ale zeby chociaz jakies gratisy dali i obnizyli koszty abonamentu to oni nie bo promocji nie ma i gadaj z takimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec miesiąca wysyłam wypowiedzenie i biorę nową umowę z Samsungiem HD. Będzie pewnie ekstra promocja na urodziny. Nie mam zamiaru czekać na jakieś atrakcyjne oferty wymiany, bo obudzę się z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak widać, lepiej opłaca się podpisać nową umowę i skorzystać z promocji, lub zaczekać do świąt na lepsze warunki.

Ja tak zrobiłem. Tzn. wypowiedziałem umowę i wziąłem nową wraz z nowym dekoderem. Miałem tak robić co dwa lata, ale jak na razie nic lepszego od Samsunga DSB-H370G nie dostanę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dajcie spokój z oferta dla stałych klientw. Wysłałem wypowiedzenie tydzień temu i dziś zadzwonili. Zaproponowali mi dekoder samsunga za 199 zł. umowe na 24 miesiące i pakiet relax mix 3 miesiące gratis. Co to za oferta dla stałych klientów. Starych klientów to oni maja w d.... . Jeśli teraz podpisałbym nową umowę to dostaje ten dekoder za 149 na udostępnienie umowa na 13 miesięcy i 2 miesiące gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałych abonentów szczególnie w CP bo to co proponują można określić jednym słowem - żenada. Oni z abonentem jako partnerem rozmawiają tylko do czasu podpisania umowy a potem traktują go tylko jak natręta. Ja mam tylko złe wspomnienia z tą platformą i jak tylko wystartuje DVB-T w moim mieście a ma to być w marcu przyszłego roku od razu kończę z nimi moją tak zwaną współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...