Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi juz dwukrotnie obiecali wyslanie umowy na pakiet MINI z 3-mies. okresem wypowiedzenia i do tej pory nic nie przyszlo ale na razie siedze cicho, bo pomimo zaprzestania oplacania abonamentu wszystkie kanaly odkodowane :curious: Ciiii... Wole ich tam nie draznic :D

 

@koteczek19 chyba cos w tym jest, bo jak konczyla mi sie umowa na familijny to dzwonili wlasnie z oferta MINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to realne ale tylko wtedy gdy zapłacisz z 15 zł. Za ten kanał. Tylko nie wiem czy sie polsat tak zgodzi. Mój kolega ma podobnie ze stacją AXN. MA PAKIET MINI . I do tego sam AXN. płaci 20 zł za całość. Ale nie wiem czy sie tak da teraz. Bo on to ma juz ze 2 lata. Po prostu miał polsat od początku. Opłacał najpierw całość . Potem jak AXN dali do familijnego miał cały ten pakiet. A gdy wszedł na rynek pakiet mini . On chciał zmniejszyć na mini . I dodać sobie tylko AXN. POLSAT SIE NIE ZGODZIŁ:) A MÓJ KOLEGA POWIEDZIAŁ ŻE JAK NIE TO ROZWIĄZUJE UMOWĘ. I przyszedł mu list że zrobią wyjątek i dadzą AXN do mini. Ale musi płacić 2 razy tyle co za mini. A dostanie tylko AXN. CZY TERAZ SIE DA KUPIĆ JEDEN KANAŁ TO NIE WIEM. Zadzwoń i powiec im w czym rzecz. Ale wątpię czy sie zgodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić do mini 1 kanał. Ale tylko z familijnego. I tylko wtedy gdy sie polsat zgadza. A to jest raz na milion. Ta sytuacja którą opisałem była wyjątkiem. Jak by sie polsat nie zgodził to by stracił abonenta. A takto mój znajomy za pakiet mini i 1 kanał AXN płci. 20Zł. To było załatwiane ze 2 lata temu. Więc teraz chyba sie nie da. Ale można znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo wątpię.

wiesz czemu pakiet mini jest mini i kosztuje tylko 9,90? ponieważ jest to dla ludzi "mało zamożnych" lub takich, którzy nie potrzebują telewizji. Pakiet ten do tego wszystkiego jest nierozszerzalny (poza upgrejdem na fam). drugi w kolejności jest pakiet familijny, który kosztuje 4x więcej i ma tylko 2x więcej kanałów. Po co taka różnica cenowo-programowa? Chwyt - albo chcesz mało albo chcesz dużo. Nie możesz mieć trochę więcej niż mało, bo w ten sposób, sens powstania pakietów wyższych byłby podważony. Tak samo nie możesz do pakietu mini dobrać pakietów dodatkowych, gdyż przestałoby być to opłacalne dla CP. Nawet gdyby mieli stracić przez to 100 klientów, to w związku z taką a nie inną procedurą milion klientów familijnego przyniesie im większy zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiesz czemu pakiet mini jest mini i kosztuje tylko 9,90? ponieważ jest to dla ludzi "mało zamożnych" lub takich, którzy nie potrzebują telewizji...

... lub dla tych osób, które posiadają Cyfrę lub N i chcą mieć jeszcze do tego kanały Polsat (brak w Cyfrze i N) i TV4 (brak w N).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi w kolejności jest pakiet familijny, który kosztuje 4x więcej i ma tylko 2x więcej kanałów. Po co taka różnica cenowo-programowa? Chwyt - albo chcesz mało albo chcesz dużo.

@Stefan_Dziąsło A liczyłeś kiedyś ile kodowanych kanałów jest w pakiecie Mini, a ile w Familijnym :?::roll: W Mini obecnie jest 6 kanałów kodowanych, a w pakiecie Familijnym bez tych kanałów, co są też w pakiecie Mini jest 24 kanały kodowane (nie licząc Polsatu Sport HD i Eurosportu HD, i tych, które kiedyś dojdą Polsat Cafe, Polsat Play, a Polsat 2 i Polsat News też będą kodowane), więc na obecną chwilę 24 : 6 = 4x więcej kanałów, a nie 2x :> a cena 37,90 : 9,90 = ~3,8, czyli po zaokrągleniu - tak jak napisałeś - 4x drożej (choć, żeby do końca tak było, to Familijny musiałby kosztować 39,90 :arrow: [4 x 9 = 36] + [4 x 0,9 = 3,6] = 39,60) :wink: co wynika z tego: około 4x drożej za 4x więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowypolsat20 mam takie pytanie, ponoc bardzo niedawno powstala w polsacie grupa ludzi odratowujacych ab. ktorzy juz zlozyli wypowiedzenie (tak jak w cyfrze) czy cos o tym wiesz czy to tylko plotki? Jesli nie chcesz pisac na forum moje gg 7377009

 

Tak jednak dużo zaproponować nie mogą, Cyfrowy Polsat nigdy nie udziela żadnych rabatów na abonament.

 

Jest to realne ale tylko wtedy gdy zapłacisz z 15 zł. Za ten kanał. Tylko nie wiem czy sie polsat tak zgodzi. Mój kolega ma podobnie ze stacją AXN. MA PAKIET MINI . I do tego sam AXN. płaci 20 zł za całość.

 

Drogi "lol" gdybym był moderatorem dostałbyś dawno bana i składam taki wniosek, zawsze kiedy się udzielasz wypisujesz kompletne bzdury. Na 100% taka możliwość nie istnieje. To już nie pierwszy raz, kiedy kolega Twojego kolegi coś ma... Proszę zastanów się zanim użyjesz opcji dodaj posta. Nie ma możliwości nadania stałych uprawnień nadania na jeden kanał. I druga głupota, którą piszesz jest że CP dba o klientów... CP podchodzi do klientów jak do masy, czego dowodem są sztywne procedury i np wyłączanie Samsungów DSR 7000 - teraz akcja się powtórzyła, właścieciele Samsungów DSR 7000 FTA(bez umowy) będę je mieli partiami wyłączane do czasu skontaktowania się z BOK.

 

Mi juz dwukrotnie obiecali wyslanie umowy na pakiet MINI z 3-mies. okresem wypowiedzenia i do tej pory nic nie przyszlo ale na razie siedze cicho, bo pomimo zaprzestania oplacania abonamentu wszystkie kanaly odkodowane :curious: Ciiii... Wole ich tam nie draznic :D

 

Jeśli ktoś Ci obiecał wysłać taką umowę, to radzę zapłacić 9,90 jeśli ktoś nie dopełnił obowiązku wysłania tej umowy to za 9.90 będziesz odbierał pakiet familjny, wystarczy że skontaktujesz się z BOK i nas o tym poinformujesz, my sprawdzimy w historii i będziesz miał do 12h włączony pakiet familijny za 9.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości nadania stałych uprawnień nadania na jeden kanał.

Ale jak któryś abonent wykupi sobie np. Playboy TV za 12,99 zł, który nie jest oferowany w pakiecie z żadnym innym kanałem, to CP musi nadać temu abonentowi uprawnienia na ten jeden kanał, nieprawda :?::wink: Niedługo CP wprowadzić ma też opłaty za kanały HD - 6 zł za jeden kanał HD :crazy: - i jeśli abonent zdecyduje się wykupić tylko jeden taki kanał, to CP będzie musiał temu abonentowi nadać uprawnienia tylko na ten jeden kanał, co nie :wink: więc nie pisz, że nie ma takiej możliwości, co najwyżej chęci ze strony CP :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat20 - moze teraz już sie tak nie da ale kiedyś się dało to napisałem. Możesz sobie wysyłać do moderatora co chcesz. Mam to w nosie. Wy wszyscy piszecie o regułach regulaminach i przypadkach które są pewne. Ja poruszam tematy które są niby nierealne . Rozmawiałem z tym kolegą i mówił że teraz nie ma takiej możliwości by kanał który jest w pakiecie z innymi był do kupienia osobno. Teraz sie nie da bo kodowaniem sterują komputery. Kiedyś sterował człowiek więc można było tak zrobić że ktoś kupił sobie jeden kanał z innego pakietu. A nikt o tym nie wiedział. Więc jak się nie znasz to nie pisz głupot . Pewnie jesteś tylko abonentem polsatu. Nie nasz znajomości w firmie a ja mam. Kto napisał na tym forum o tym że kanały HD będą po 6 zł. I ja to napisałem kilka dni przed oficjalną informacja, i co moze sie nie znam , wymyśliłem sobie to udało mi sie nie? Powiedziałem że bedzie 6zł za kanał i trafiłem. Wiesz co CYFROWY POLSAT20 MASZ CHYBA TAKI NIK bo twoja wiedza o polsacie jest na 20 miejscu a moja na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak któryś abonent wykupi sobie np. Playboy TV za 12,99 zł, który nie jest oferowany w pakiecie z żadnym innym kanałem, to CP musi nadać temu abonentowi uprawnienia na ten jeden kanał, nieprawda :?:

 

I tak i nie. Oficjalnie kanał Playboy znajduje się w pakiecie Playboy ;) Pakiet zawierający jeden kanał. Jakby zrobili np Pakiet XXX i wrzucili tam Playboy, Play TV (czy jakoś tak) to osobno by się nie dało kupić. Ale mogli by zrobić "pakiet" Playboy HD i wtedy da się za dopłatą 6zł dokupić "kanał". Może trochę chaotycznie to napisałem, ale jak ktoś się wczyta to powinien zrozumieć.

 

A propos "kolega kolegi". Co powiedzie na sytuacje w której ktoś się nieźle rąbnął i przy podpisywaniu umowy / porozumienia (nie pamiętam dokładnie) na familijny i relax mix, czego efektem jest opłacanie TYLKO pakietu dodatkowego?

Czyli "kolega kolegi" opłaca 19,90 ma pakiet Relax Mix a Familijny ma zakodowany :lol2: Co ciekawe, nie dostaje żadnych tel / sms o niedopłacie, przez BOK powiedzieli mu, że zaległości nie ma. Nierealne? Mnie nic nie zdziwi, nawet AXN do MINI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega LOL ma takie super niesamowite znajomosci w firmie CP to pewnie zalatwil swojemu koledze dostep do AXN za ....20 zl miesiecznie. :D:D

To oczywiscie sa kompletne bzdury tak samo jak bajki o tym ze "kiedys" kodowaniem sterowal czlowiek a teraz robi to komputer.Decyzja zawsze nalezy do czlowieka i on wpisuje do komputera dane o nadanych uprawnieniach.Dotyczy to oczywiscie przypadku kiedy chcemy zamowic (wykupic) przez BOK np. na miesiac lub dwa dany pakiet-przykladowo Cinemax lub Playboy.Sam kanal Axn nigdy nie byl oferowany osobno wiec nie ma mozliwosci jego zakupu.Usmialem sie jak czytalem o tym jak "kolega" starszyl w BOK ze odejdzie od Cp jak mu tego kanalu nie wlacza...Akurat starsznie by sie kims takim tam przejeli.

A na koniec porusze kwestie ceny.20 zl na tylko jeden kanal AXN?Trzeba byc telewizyjnym masochista zeby tyle wylozyc za ten kanal,majac dzis do wyboru HBO za te sama cene.

Pewnie jesteś tylko abonentem polsatu. Nie nasz znajomości w firmie a ja mam. Kto napisał na tym forum o tym że kanały HD będą po 6 zł. I ja to napisałem kilka dni przed oficjalną informacja, i co moze sie nie znam , wymyśliłem sobie to udało mi sie nie? Powiedziałem że bedzie 6zł za kanał i trafiłem. Wiesz co CYFROWY POLSAT20 MASZ CHYBA TAKI NIK bo twoja wiedza o polsacie jest na 20 miejscu a moja na 1

 

Twoja arogancja mnie przeraza.Graj w Totka skoro umiesz tak "trafiac"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamknijmy juz ten temat z tym dokupieniem jednego kanału z innego pakietu. Teraz sie nie da. I już!!!!!. A o tym że kanały HD będą po 6 zł to ja już wiedziałem w sierpniu. Bo mam znajomości w polsacie. A co do tego pisania to zrobiłem z siebie głupa. Kolega mnie zrobił w balona. A ja mu wieżylem że sie tak da. Ale sie nie da i nie bedzie sie dało . A o tym AXN za 20 zł to on mi powiedział. A jak dziś do niego dzwoniłem to sie śmiał. Juz nie będę pisać nie sprawdzonych informacji. Bo wchodzą głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol daj spokoj Cyfrowypolsat20 pracuje w polsacie najlepszym dowodem na to jest stwierdzenie z jego strony ze Polsat traktuje abonentow jak mase, ja jestem konsultantem Cyfry+ i potwierdzam, ze abonent nie jest nikim szczegolnym dla firmy i konsultanta :-) tysiace abonentow co miesiac podpisuja umowy tysiace je zrywaja czy w obliczu tego jeden abonent cos znaczy??? Cyfra dzwoni do abonentow z wypowiedzeniem, ale to jaka oferte otrzyma klient zalezy od tego "malego konsultanciny" jesli abonent jest mily dostanie wiekszy rabat, jesli warczy ze chce wiecej albo zrywa umowe konsultant mowi dziekuje dowidzenia po co sie użerac, szkoda nerwow, beda inni!!! Mysle ze wprowadzenie przez polsat rabatow jest kwestia czasu, to mloda firma, ale uczy sie od francuzikow, ceny podnosi wzorowo, zeby pozniej bylo od czego rabaty odejmowac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - CP chyba nie za bardzo ma jak dawać jakies rabaty dla stałych klientów, ponieważ musieli by wtedy dawać "po kosztach".... C+ może sobie pozwolić na rabaty dla stałych, bo normalnie mają taka cenę, ze jak zejda o te kilka procent z ceny to i tak mają zysk z tego klienta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos "kolega kolegi". Co powiedzie na sytuacje w której ktoś się nieźle rąbnął i przy podpisywaniu umowy / porozumienia (nie pamiętam dokładnie) na familijny i relax mix, czego efektem jest opłacanie TYLKO pakietu dodatkowego?

Czyli "kolega kolegi" opłaca 19,90 ma pakiet Relax Mix a Familijny ma zakodowany :lol2: Co ciekawe, nie dostaje żadnych tel / sms o niedopłacie, przez BOK powiedzieli mu, że zaległości nie ma. Nierealne? Mnie nic nie zdziwi, nawet AXN do MINI...

podaj numer karty na priv

Sprawdzę jak to działa i może wszyscy forumowicze będą mogli tak robić.... Istnieje możliwośc zakodowania familijnego a odpierania relaxmix sam się spotykałem z takimi sytuacjami, jednak opłacać by musiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowypolsat20 mam takie pytanie, ponoc bardzo niedawno powstala w polsacie grupa ludzi odratowujacych ab. ktorzy juz zlozyli wypowiedzenie (tak jak w cyfrze) czy cos o tym wiesz czy to tylko plotki? Jesli nie chcesz pisac na forum moje gg 7377009

 

Tak jednak dużo zaproponować nie mogą, Cyfrowy Polsat nigdy nie udziela żadnych rabatów na abonament.

 

Jest to realne ale tylko wtedy gdy zapłacisz z 15 zł. Za ten kanał. Tylko nie wiem czy sie polsat tak zgodzi. Mój kolega ma podobnie ze stacją AXN. MA PAKIET MINI . I do tego sam AXN. płaci 20 zł za całość.

 

Drogi "lol" gdybym był moderatorem dostałbyś dawno bana i składam taki wniosek, zawsze kiedy się udzielasz wypisujesz kompletne bzdury. Na 100% taka możliwość nie istnieje. To już nie pierwszy raz, kiedy kolega Twojego kolegi coś ma... Proszę zastanów się zanim użyjesz opcji dodaj posta. Nie ma możliwości nadania stałych uprawnień nadania na jeden kanał. I druga głupota, którą piszesz jest że CP dba o klientów... CP podchodzi do klientów jak do masy, czego dowodem są sztywne procedury i np wyłączanie Samsungów DSR 7000 - teraz akcja się powtórzyła, właścieciele Samsungów DSR 7000 FTA(bez umowy) będę je mieli partiami wyłączane do czasu skontaktowania się z BOK.

 

Mi juz dwukrotnie obiecali wyslanie umowy na pakiet MINI z 3-mies. okresem wypowiedzenia i do tej pory nic nie przyszlo ale na razie siedze cicho, bo pomimo zaprzestania oplacania abonamentu wszystkie kanaly odkodowane :curious: Ciiii... Wole ich tam nie draznic :D

 

Jeśli ktoś Ci obiecał wysłać taką umowę, to radzę zapłacić 9,90 jeśli ktoś nie dopełnił obowiązku wysłania tej umowy to za 9.90 będziesz odbierał pakiet familjny, wystarczy że skontaktujesz się z BOK i nas o tym poinformujesz, my sprawdzimy w historii i będziesz miał do 12h włączony pakiet familijny za 9.90.

 

Jak to jest możliwe żeby za 9,90 mieć pakiet familijny?Chyba masz na myśli MINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz temat porównania cen polsatu i cyfry byl juz poruszany na pierwszych stronach tego wątku, wniosek jest taki ze ceny są mniej więcej takie same nie chce mi sie przytaczac jeszcze raz tego wszystkiego przeczytaj sobie dam Ci tylko przykład familijny polsatowski 37,9zł(ok 40 kanałow polskojęzycznych) podstawowy cyfrowski 40zł(ok. 48 kanałow polskojęzycznych) nie poruszajmy tego tematu

Bogdan425 za co prowizji to Ci napiszę, bo nie wiem co masz na myśli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...