Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się umowa w grudniu i zastanawiam się co się bardziej opłaca.Zerwać i podpisać nową-ale wtedy trzeba zakupić Echostara czy pozostać przy obecnej ale czy wtedy dostanę jakiś bonus?..

Powiem tak - od dawna jest informacja o braku dostaw samsunga, ale może ktoś zachowa jakiś rodzynek na grudzień :)

A co do rezygnacji - bardziej się opłaca zrezygnować teraz i podpisać nową umowę w grudniu - tu raczej wątpliwości nie ma.

Co do pozostania przy obecnej umowie - zazwyczaj 0 gratisów, bo tylko przedłużasz umowę, a dekoder już masz.

 

 

Nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałych abonentów szczególnie w CP bo to co proponują można określić jednym słowem - żenada. Oni z abonentem jako partnerem rozmawiają tylko do czasu podpisania umowy a potem traktują go tylko jak natręta. Ja mam tylko złe wspomnienia z tą platformą i jak tylko wystartuje DVB-T w moim mieście a ma to być w marcu przyszłego roku od razu kończę z nimi moją tak zwaną współpracę.

 

Istnieje oferta lojalnościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Samsung 370 HD mam i chciłąbym go pozostawić.Teraz mam dylemat czy wysyłać wypowiedzenie teraz czy czekać do końca trwania okresu podstawowego i pytanie czy bedzie jakaś opcja bonus za przedłużenie umowy?

Ale generalnie chciałbym zrezygnować z Relax Mix - to mogę zrobić już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że Samsung 370 HD mam i chciłąbym go pozostawić.Teraz mam dylemat czy wysyłać wypowiedzenie teraz czy czekać do końca trwania okresu podstawowego i pytanie czy bedzie jakaś opcja bonus za przedłużenie umowy?

 

Przedłużenie umowy? Chyba czegoś takiego nie ma. Umowa po okresie podstawowym przechodzi na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak oferta dla stałych abonentów szczególnie w CP bo to co proponują można określić jednym słowem - żenada. Oni z abonentem jako partnerem rozmawiają tylko do czasu podpisania umowy a potem traktują go tylko jak natręta. Ja mam tylko złe wspomnienia z tą platformą i jak tylko wystartuje DVB-T w moim mieście a ma to być w marcu przyszłego roku od razu kończę z nimi moją tak zwaną współpracę.

 

Istnieje oferta lojalnościowa.

 

 

 

Lojalność obowiązywać powinna obie strony umowy a nie tylko klienta. Lojalność w kilku słowach to:

- przestrzeganie przepisów prawa

- wzajemne zaufanie

- uczciwość w kontaktach

a wszystkie te punkty w moich kontaktach z nimi można powiedzieć są obce dla CP i łamane z pełną świadomością i na dodatek z uporem maniaka. A że nie wiedzą co to lojalność udowodnili podczas mojej reklamacji o której można poczytać klikając na ten link viewtopic.php?f=7&t=1464

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przedłużenie umowy? Chyba czegoś takiego nie ma. Umowa po okresie podstawowym przechodzi na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

 

Już pisałem, że jednak jak chcą...

Ja dostałem propozycję przedłużenia umowy na kolejne 18 miesięcy, w tym 3 miesiące abonamentu 0 zł (pakiet Superfilm).

Z korespondencji przed tym przedłużeniem wynikalo, że ma to być oferta powszechna choć niekoniecznie na identycznych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Napiszę w tym wątku bo obecnie CP naciska na APSy o jak najwieksza ilosc tzw 'upgreadów" sprzetu czyli jeżeli ktoś jest po umowie, to nalezy mu dac nowy dekoder i podpisac lojalke na 24 miesiace zeby nie zwial, a ten dekoder t zwykly Echo717 za 59zł przy Famie lub troche taniej przy wyzszych pakietach, ale w dobie HD to jawna kpina:) Jak to jeden z forumwiczow napisał CP ma swoich klientow za bandę zacofanych wieśniaków. Ale nie ma co sie dziwic skor tak samo traktuje swoja siec sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby taka umowa była :? A CP już nieraz pokazał, że u nich wszystko jest możliwe :/ Z drugiej strony, jeśli to jest prawda co pisze Crystalic, to jego ciocia ma niewiarygodne szczęście lub z okazji 10-ciolecia, CP zaczyna "wznosić się ponad poziomy" :mrgreen: I jest też coś dziwnego w tym co pisze Crystalic:

[...]że może liczyć na darmowy pakiet "HBO" prze cały ROK :brawo: (1 listopada 2009- 12 listopada 2010)

skoro okresy rozliczeniowe są od xx jednego miesiąca do xx drugiego miesiąca, to jak HBO może być za darmo od 1 listopada 2009 do 12 listopada 2010 :roll: i czemu jest to cały rok + 11 dni (zrozumiałbym jeszcze pełny tydzień = 14 dni, ale to :o) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam CP od 10 lat (słownie: dziesięć lat) gdy jeszcze nie było abonamentu. Od początku mam Sagem w dzierżawie i jedyne co mi proponowali to tylko kupno tego dekodera za 100 zł i ciągle proponują wyższy pakiet od familijnego który mam już nie pamiętam od kiedy, ale i w tym jak obliczyłem mógłbym 20 kanałów oddać za 1 (słownie: jeden) np. Kino Polska, ale nie ma takiej możliwości. Jeżeli będą tak dbać o starych abonentów to jak TVP się rozkręci ze swoja platformą to im podziękuję.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiemy to od dziś Cyfrowy Polsat proponuje wielkie zmian i tak.wprowadza promocje i tak możemy aż przez sześc miesięcy oglądać cyfrowy Polsat nie opłacając abonamentu. Najdłużej, bo aż przez pół roku będą zwolnieni z opłat abonenci pakietu Super Film i Relax Mix+HBO, którzy przez pierwszy miesiąc będą odbierać pełną ofertę, a przez 5 kolejnych wykupiony pakiet. A co z dekoderami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...