Jump to content

Jacek

Users
 • Content Count

  1149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Jacek

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 05/22/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Powiat Kozienice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie, a z pewnego źródła wiem że ten kanał ma ustawiony na pozycji 1 😁
 2. @vizir owszem jak na tamte czasy nie był zły. Ale po czestym wyszukiwaniu kanałów pojawiał się problemem ze znikajacymi nazwami kanałów z pakietu CP. Osobiście po jakimś czasie wymieniłem na Thomsona DSI30 PO
 3. @lukas_kA wchdzileś w panel sterowania-system i zabezpieczenia-opcje zasilania i tam jest po lewej stronie przycisk wybierz skutek zamknięcia pokrywy. Moze tam masz cos zmienione.
 4. Kolejna oferta przygotowana specjalnie dla mnie uwzgledniajaca znizki ze wzgledu na długi staż w nc+. Pakiet superpremium(8xC+) HBO, Eleven i Mistrzowska Pilka plus MRx2 za jedyne 145 zł. Dzwonia drugi tydzien i cena się nie zmienia bo takie są oferty utrzymaniowe. Cale szczęście że zostal jeszcze tydzień.
 5. Popieram Wasze zdanie w sprawie "Czarnobyla" Serial jest super,czekam na kolejne odcinki.
 6. @tail#Masz rację [beep]u z uprawnieniami nie potrafią ogarnąć.U mnie takie jaja dzieją się notorycznie co drugi miesiąc.
 7. Wycofaja cameleony to rynek się dostusje do zmian i tak jak piszecie wyżej, zacznie się kombinowanie z caymanami. Też juz cos obiło mi się o uszy w tej kwestii. 😉
 8. Przed chwilą telefon z DUK.Propozycja przygotowana specjalnie dla mnie jako wieloletniego abonenta ,wszystko to co mam teraz czyli pakiet: Superpremium 6 LIVE z 6x Canal+ HBO Cinemax za 105,99 a jeśli jestem zainteresowany mistrzowska piłka dodatkowo +30 zł i MR na dwa dekodery kolejne 20 zł i podobno innych oert nie ma. Chyba tam kogoś nie źle pogrzało
 9. "Najlepszy" dla przeciętnego Kowalskiego, bo dostępny w większości komputerów. I praktycznie kompatybilny z większością programów dostępnych na rynku. A jeśli twierdzisz że tylko Microsoft zbiera dane to się kompromitujesz w tym momencie.
 10. Jak chcesz w cokolwiek zainwestować to możesz to zrobić, ale musisz pamiętać że camele chcą wygasic do końca tego roku. Więc nie wiadomo co będzie i czy warto pchać kase w coś co podziała kilka miesięcy.
 11. @roberttosat masz rację, oryginał systemu tani nie jest. Oryginalna licencja trochę kosztuje.
 12. Byc może i tak. Ale nie zmienia to faktu że jest to system najlepszy i najczęściej używany przez przeciętnego Kowalskiego.
 13. Jak w tytule wątku, dyskusja o serwisie cda.pl, który reklamuje się jako legalny. Ktoś z Was go używa?
×
×
 • Create New...