Skocz do zawartości

Sam E250

Użytkownicy
 • Zawartość

  1942
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Neutralna

O Sam E250

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7
 • Urodziny 11.09.1996

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  NIC

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sam E250

  TV 4

  Po prostu wygląda na to, że Pulsy straciły już całkiem prawa do emisji seriali z półki Warner Bros. i Hanna-Barbera.
 2. Sam E250

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  @up: Od 6:00 do 19:00 emisje są z dubbingiem, po 19:00 lektor. Zasada taka, aby zaspokoić fanów obu opcji polskich tłumaczeń. A jak się nie podoba, to poczekaj kilka dni i na HBO GO z lektorem będziesz miał ten film.
 3. Sam E250

  Boomerang

  @VG02: Plansze dubbingowe, dodawane do seriali zdubbingowanych przez oddziały SDI Media (m.in.: w Polsce, w Holandii, w Niemczech). Praktyka stosowana od października 2016 r.
 4. Sam E250

  Boomerang

  http://cnboompoland.blogspot.com/2018/10/zmiana-oprawy-graficznej-kanau-boomerang.html - no i doszło do zmiany oprawy graficznej kanału
 5. Sam E250

  TVP ABC

  Od jutra o 16:30 w emisji w TVP ABC serial "Nowe Zwariowane Melodie".
 6. Sam E250

  Boomerang

  @up: Mają to na własne życzenie + brak chęci ze strony Warnera na zlecanie dubbingów w innych krajach do klasycznych seriali animowanych. Jakby nie patrzeć, to teraz seriale animowane H-B są na licencji WB.
 7. Sam E250

  TVP ABC

  Co więcej "Scooby Doo" emitowany jest w wersji odnowionej na potrzeby wydań w iTunes, a "Miś Paddington" to wersja z 1989 r., czyli boomerangowska.
 8. Sam E250

  Boomerang

  Dziwi mnie, że nikt nie doszedł do wniosku, że płatna TV w Niemczech nie jest popularna oraz to, że część seriali Boomeranga jest emitowana w niemieckich stacjach niekodowanych, np.: Robin Hood: Draka w Sherwood, to nic innego jak przecież oryginalna produkcja ZDF-u, a Zwariowane Melodie, Tom i Jerry oraz Scooby Doo są emitowane w Super RTL. @Dafcio135 - Współdzielimy jeszcze z Rumunią, krajami post-jugosławskimi. W zasadzie wracamy do sytuacji sprzed 12 października 2011 r., tyle że nie do końca. Jestem tylko ciekaw, czy niemiecka ścieżka dołączy do głównego przekazu emitowanego na potrzeby węgierskiego UPC Direct oraz rumuńskiego FocusSat lub czy niemiecka ścieżka audio, jak holenderska będzie emitowana oddzielnie z Astry?
 9. Sam E250

  TNT

  Audio oryginalne było, tyle że w czasie emisji filmów (Rumunia nie dubbinguje jako tako filmów i seriali), rumuńskie audio słyszane było podczas przerw reklamowych. Teraz podczas przerw reklamowych na angielskiej/rumuńskiej ścieżce słychać polskiego lektora. Z tego co TNT Polska donosi na swoim profilu FB, wkrótce rumuńskie napisy zostaną usunięte z polskiej wersji kanału.
 10. Sam E250

  TNT

  Wygląda na to, że nie dzielimy już przekazu z Rumunią. Za to, rumuńskie napisy pozostały. http://cnboompoland.blogspot.com/2018/07/tnt-cee-rozdzielony.html?m=1
 11. Sam E250

  Cartoon Network

  Weźcie pod uwagę to, że szykują się cenzury. Chojrak dla przykładu prawie pół sezonu 1 będzie miał zbanowane
 12. Sam E250

  Boomerang

  Od 26 kwietnia Boomerang HD jest także dostępny w Holandii. Przy okazji do stacji wrócił serial "Nowy Scooby Doo" w wersji odnowionej na potrzeby wydania DVD w USA w 2005 r. (wersja DVD ma usunięte nawiązania do twórców Hanny-Barbery i zastąpione to logiem "Distributed by Warner Bros.").
 13. Sam E250

  Disney XD

  Wychodzi na to, że Disney XD PL stał się "polskim" okienkiem dla Disney XD EMEA. Dlaczego piszę "polskim okienkiem"? Ponieważ zunifikowano częściowo ramówkę, z tą różnicą, że w niektórych godzinach, np.: godz. 7-8:30, mamy inne kreskówki niż tzw. "okienko" skandynawskie i francuskie. Dla przykładu u nich w tym czasie są emitowane Kacze Opowieści, Fineasz i Ferb oraz Prawo Milo Murphy'ego, podczas gdy u nas emitowane są w tym czasie Supa Strikas i Główka pracuje. W tych godzinach, co jest wspólna ramówka, polski tekst jest usunięty z ramówek. Choć paradoksalnie niektóre odcinki Wodogrzmotów małych nadal są emitowane z polskimi planszami.
 14. Sam E250

  Disney XD

  Ot taka tajemnica, kanał będzie współdzielony z Wielką Brytanią i Skandynawią. Tak się domyślam. Czyżby kiepskie wyniki oglądalności przekazu oddzielnego na Polskę.
 15. Sam E250

  Boomerang

  @kozaa: Na obecną chwilę brak uprawnień do odbioru w Cyfrowym Polsacie.
×