Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 tygodni wzwyz, ale powinno byc w 2 tygodniach. Najlepiej zadzwon do CP. :mrgreen:

Czy moze ktos podmienial w APSie sagema (w moim przypadku) na echostara Echostar DSB-7200 HD lub Echostar DVR-7400 HD :?: , bo mi powiedzieli ze nie mozna a z CP dzwonia do mnie od piatku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja czekam na na dekoder z podmiany od 8.12.2009. Pani obiecła że będzie przed świętami. Teraz po kliku telefonach i skargach nadal czekam. Czekm na telefon i nadal nic. Jestem juz tak zły że dzwoniąc do nich powiedziałem że mają terz sobie go wsadzić i że zrywam umowę. Mam zapiasane wsztstkie nazwiska które przekazywąłey mi różne odpowiedzi i daty dosłania dekodera. Według ich procedur maja 48 godzin na oddzwonienie na zgloszenie i 30 dnia na przesłane dekodera. A ja nadal czekam na telefon od CP i [beep]a. Teraz żeby mnie przekonać muszą sporo dołożyć. Pan 11.01.2010 k którym ostatnio rozmawiałem powiedził że mam domagać się rekompensaty. Jabbym sam o tym nie widział. a i jeszcze jedno dopiero w poniedziałek zakończyli inwenturę więc wysyłki dopiero pewnie pod koniec tygodnia.

Ja czekam na rozwiązanie mojej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonił i zaproponował nowa ofertę i się zgodziłem dnia 21 grudnia 2009 roku i powiedział ze ponowy roku mam czekać i uzbroić się w cierpliwość no ale żeby tak długo wysyłać kurierem i teraz nie wiem czy mam płacić abonament bo powiedzieli żebym zapłacił jeszcze za grudzień a potem mam 4 miesiące gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, po 2 miesiącach od rozmowy z konsultantem dostałem wreszcie propozycję przedłużenia umowy w pakiecie Mini. Umowa na 24 m-ce, pierwsze 3 'gratis' + pierwsze 2 miesiące pakiet familijny 'gratis'. Zostaje mój stary sprzęt.

Nie podoba mi się zapis o przedłużeniu umowy na kolejne 12 miesięcy w przypadku nie złożenia wypowiedzenia przed upływem okresu podstawowego. To jest standard w nowych umowach, czy sobie pogrywają?

Drugie pytanie, jeśli zdecyduję się na podpisanie tego aneksu o dojdzie do nich przed wejściem nowego okresu rozliczeniowego (25 stycznia) to następny abonament zapłacę już na nowych warunkach (czyli w tym przypadku 0 zł), czy jeszcze na starych (F+HBO). Jak z Waszego doświadczenia to wygląda?

 

I trzecia sprawa, razem z nową umową dostałem też regulamin z komentarzem, że podpisanie aneksu oznacza jego akceptację. Czy mogę stąd wyciągnąć wniosek, że zostałem właśnie poinformowany o wejściu w życie nowego regulaminu i w tego tytułu wypowiedzieć starą umowę w trybie natychmiastowym :read: ? Umowa przyszła zwykłym listem, nie poleconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki a przy okazji ja CP wysłałem e-maila oto treść >Witam mam pytanie bo ja po nowym roku miałem dostać kurierem nowy dekoder i mam pytanie czy państwo wysłali już dekoder

a CP mi odpisał Szanowny Panie

Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zgłoszenia. Jednocześnie informuję, że dekoder zostanie dostarczony w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Polsat zasmucił... po 3 latach przysyła aneks do umowy i proponuje układ - wiążesz się z nami na 12 miesięcy - masz pakiet familijny za 37,9PLN. Nie wiążesz się - płać 2 PLN więcej. To są jakieś KPINY!!! W sieci komórkowej za związanie się ponownie z operatorem dostaję nowy piękny telefon, ciekawy abonament... a w CP jak w PRLu... Nie spodziewałem się takiego traktowania starego klienta. Postanowiłem zatem zrezygnować z CP, wziąć nowy tuner ECHOSTAR HD w świątecznej promocji (5mies. za free). Niestety takiego badziewnego tunera się nawet w najgorszych snach nie spodziewałem. Odesłałem całość do CP - pozostałem przy starym tunerze SAMSUNG i płacę 2PLN/miesiąc więcej - tak aby w każdej chwili wyskoczyć z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa skończyła mi się 28 grudnia 2009. Jak zadzwoniłem tego samego dnia do CP z pytaniem o ofertę to Pani powiedziała, że ona nie może przedstawić mi oferty z dekoderem HD i oznajmiła, ze oddzwoni do mnie Pan z działu, który takie oferty ma prawo proponować. No i dokładnie po 7 dniach zadzwonił koleś i po naciskach zaproponował mi następujące warunki: familijny relax mix 57,8 zł, cyrograf na 24 miesiące, 5 miesięcy gratis abonament podstawowy oraz 5 miesięcy gratis HBO, dekoder Echostar 7400HD za 5 zł na miesiąc (daje to średnio (19*57,8+24*5)/24~50,76 zł). Nie wiem co o tym myśleć, bo przymierzam się do zmiany na Cyfrę+(komfortowy+ na 13 m-cy,pvr,hd gratis itd.). Jedynym co mnie wzbrania do zmiany to kanały dla maludów BBC Cbeebies oraz Polsat Jim Jam. Nie dosłali mi też zmiany abonamentu i w tej chwili po przejściu na okres bez umowy płace dokładnie tyle samo co z trakcie trwania cyrografu. I teraz nie wiem czy jeszcze ich dusić? Czy czekać do przysłania nowego regulaminu? Doradźcie coś bo jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zrób tak jak ja. Zrezygnuj z polsatu i bierz cyfrę, szkoda słów do propozycji dla przedłużających umowę. Lepiej brać od nowa umowę, ale czy sens jest podpisywać umowę na 29 miesięcy.

Piszę tak, bo jakis czas temu, Pan Libicz nabijał się z promocji cyfry z telewizorem za 1 zł, że to łapanie się tonącego, a sami później wprowadzili promocję z dwoma dekoderami.

Myślę, że w cyfrze jakoś zastąpisz dotychczasowe kanały, ale decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oferta którą właśnie otrzymałem

-do posiadanego dekodera Samsung DSB H370 (pakiety Familijny Relax Mix Polsat Sport HD)

* umowa na 24 m-ce w tym 5 m-cy gratis na pakiety Familijny lub Familijny Relax Mix lub Minimax

-lub

* umowa na 24 m-ce na nowy dekoder Echostar 7400 HD na Familijny Relax Mix - 4 m-ce gratis +5 zł opłaty za dekoder

* umowa na 24 m-ce na nowy dekoder Echostar 7200 HD na Familijny - 4 m-ce gratis+5 zł opłaty za dekoder

I nie przyjąłem tej oferty.Jak dla mnie za długo.Albo wezmę Cama za 199 albo będę opłacał familijny za 42,80 na Samsunga albo pójdę do APS i wezmę umowę na 12 miesięcy na familijny (2*9,90 +10*37,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mnie w połowie grudnia, jako stałemu abonentowi zaproponowano przedłużenie umowy na następujących zasadach:

6 miesięcy Familijny + Relax Mix + HBO gratis

4 miesiące pakiet HD gratis

Dekoder Echostar HD 7400 z twardym dyskiem - wynajem 5 zł/miesiąc.

Dekoder miał być dostarczony jeszcze przed świętami...

 

...Na początku stycznia po rozmowie z konsultantem i informacji, że do 12 stycznia jest inwenatryzacja i nie wysyłają sprzętu, napisałem reklamację.

Wczoraj zadzwoniła miła Pani, która przeprosiła mnie za zaistniałą sytuację i powiedziała że już wysyłają sprzęt tzn. dekoder HD.

I tu mogła by się ta historia zakończyć...

 

Ale wrodzona nieufność do sprzedawców telefonicznych ;-) kazała mi potwierdzić, że jest to dekoder HD z twardym dyskiem.

Miła Pani powiedziała że nie, że w systemie :-) ma zapisane wyłącznie "dekoder HD".

Wytłumaczyłem Pani, że wiem na co się decydowałem i interesuje mnie wyłącznie dekoder z nagrywarką.

I wtedy (cały czas miła) Pani powiedziała "ale ten dekoder został wycofany z oferty".

Na co ja w równie miły sposób powiedziałem, że rezygnuję z oferty i proszę wykasować moje zamówienie "z systemu".

 

... i tak zakończyła się moja "przygoda" z Polsatem.

 

Krótki komentarz: Wygląda na to że Polsat obiecuje "gruszki na wierzbie" po to tylko aby "odciągnąć" klientów od od konkurencji. Sprzedawcy posuwają się nawet do prób wmawiania klientom nieprawdy, aby ci nie rezygnowali z zamówienia, na zasadzie: wyślijmy sprzęt może klient nie sprawdzi i podpisze umowę.

Tak więc uważajcie co potwierdzacie i co podpisujecie.

 

Ps.Na szczęście jest konkurencja :-)

 

Pzdr.

C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post.Mam takie pytanie i prosze o odpowiedż jeżeli ktoś z was bedzie wiedział o co chodzi.W jaki sposób można nabyć obecnie dekoder HD Samsunga (jeżeli sa jeszcze w sprzedaży) lub Hd Echostara- nie korzystając z obecnej promocji Polsatu w której to oferują dekodery Hd ale niestety na wypozyczenie.Zależy mi na dekoderze na własność.Jeżeli to pomoże to mam obecnie pakiet familijny + relax mix dekoder Echostar DSB 717 i jestem z Polsatem już 2 lata i 3 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...